Jump to content

toredo

Nariai
 • Pranešimai

  493
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie toredo

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1981.04.14

Miestas

 • miestas
  Panevėžys

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sveiki, gal kas keitėte galinio pusašio salnikus ar guolius? Mūsų traktorius Agroprima 4.56, 1995m 4cil. 90Ag, bet labai panašūs DX serijos senesni ir 5 ir 6 cilindrų, Agrostar... Problema ta, kad galinio pusašio korpusas (pavara) neatsiskiria nuo dėžės korpuso. Varžtai atsukti, bet kažkas iš vidaus laiko pusašį. Ar negali būti, kad reiks dėžę atidarinėti, kad pusašį atfiksuoti? Apsiėmė tėvas ardyti dėl menkniekio - riebokšlis leido tepalą. Dabar jau savaitė neintensyvaus knisimosi, o pavara nuo dėžės nė krust. Kažkas anksčiau šioje temoje yra rašęs apie galinio pusašio salniko tepaląvimąsi, bet dabar nebeatradau tos temos.
 2. toredo

  TAISYK PATS

  Kompresija. Mūsiškis taip pat elgėsi. Pergilzavom, pakeitėm vieną įtrūkusį stūmoklį, naujus žiedus, įdėklus. Kompresija 36, bet žiemą šaltas vis tiek sunkokai užsikliuksi. Juodais suodžiais verčiasi šaltas, kol pagauna. Viena iš sunkaus kūrimosi šaltyje priežasčių - negudriai pakaitinimo žvakes japonas suprojektavo - įsiurbimo kolektoriuje, prieš vožtuvus.
 3. toredo

  TAISYK PATS

  Išaiškėjo mūsiškio 2 cilindrų Mitsubishi nesikūrimo priežastis - trūkęs stūmoklis. Gal kas patars, kur ieškoti? O gal pas ką šrotinis yra? Varklis 0,669 l. Stūmoklio diametras 73mm.
 4. toredo

  Technikos pardavejai

  Nu tai, jei per laiko juostas atgal atvažiavo, tai ir atjaunėjo
 5. Baigėsi garantinis JD 5080M. Siurblys mechaninis, forsunkės paprastos (be elektros). Nežinau, ar yra kokia nors dujų recirkuliacija (EGR), ir ar ji gali turėti įtakos galios padidinimui. Yra minčių padaryti 5100M. Kaži ar kas užsiima tai padaryti nuo....iki. Nesinorėtų patiems siurblį lupt, vežiot, vėl dėt. Gal kas atsilieps su panašia praktika.
 6. Kaimynai visi su šlipsais, kaimynės su kostiumėliais... Negreit dar pas mus šitaip... negreit dar 1050 nodelio sulauksim.
 7. toredo

  Stihl ar husqvarna?

  Pilk zalia ar melyna ar raudona, nesvarbu, tik islaikyk tinkama tepalo normą... Pilti galima bet nerekomenduojama Zalias tepalas yra skistas o raudonas tirstas O juodas dar tirštesnis. Bet ne tirštume, o prieduose aš esmę matau. Pats anksčiau pildavau tik Husqvarnos arba Stihl tepalus, dabar pilu ir LOTOS ir Shell ir kitas alternatyvas. Dažniausiai naudoju Shell tepalą dvitakčiams, pilną sintetiką, kuris kainuoja panašiai, kaip Husqv ar stihl mineraliniai tepalai. Ties Shell apsistojau, nes daug geresnė kaina, aukštesnis kokybės standartas, o ir "karsonų" (ultralengvujų skraidyklių pilotų), bei motosporto entuziastų atsiliepimai sukelia pasitikėjimo. Atsimenu, kaip pardavėjai sakydavo "į varną pilk tik Varnos, į Stihl, tik Stihl tepalus, nes Varnoj vienas, o Stihliui du žiedai". Dabar tas kalbas jau išaugau, nebeveikia manęs. Šitoj vietoj tepalo spalvos pasirinkimas turi mažiau įtakos, bei benzino gamintojo pasirinkimas. Juk retas iš mūsų, turėdamas vakarietišką traktorių piltųsi GOST standarto rusišką salerką?.. O jei dar traktorius su CR sistema... Taip, kad ir dvitakčiams varikliams svarbiau nebe "žalias" ar "raudonas" tepalas, o kokybiškas benzinas.
 8. toredo

  forumieciu amzius

  Širdį persodino?
 9. toredo

  Anekdotai...

  Londone į tą patį barą vis mėgdavo užeiti vienas lietuvis ir du lenkai po darbo alaus pasiurbti. Taip ir murksodavo trijulė vos ne kiekviena vakarą su alaus kaušu. Po kurio laiko lietuvis išvyko gimtinėn. Lenkai, likę vieni, atėjo į tą patį barą liūdesio dėl draugo išvykimo aplaistyti. Staiga vienas jų sako kitam: - Klausyk, o ar tu žinojai, kad pas tą lietuvį šiknoje dvi skylės? - Ne! Kaip taip, negali būti!? - pradėjo stebėtis antrasis. - Taip taip, tikrai! Žinok, kiekvieną kartą, kai mes visi trys ateidavom į šitą barą, barmenas mus vis pasveikindavo tardamas "And here he comes - the brave Lithuanian with two assholes!"
 10. toredo

  Filmukai

  Dar prieš mėnesį būtų bajeris, dabar - pranašiška vizija.
 11. toredo

  melioracijos darbai

  Kaimynui pasakyk, kad jis ir dar kokie 2-3 jo šeimos nariai tavo kieme daugiau nepageidaujami ir norint per jį pervažiuoti, tu leidimo nesuteiksi. Perspėk, kad iš jo daugiau nebepirksi nei grūdų, nei karpių iš to naujo prūdo. Dar geriau - suvaryk visą savo turimą techniką prie jo sklypo ribos. Ir toliau lauk, kas bus. Žodžiu elkis vakarietiškai, dabar taip madinga.
 12. toredo

  Pasaulio įvykiai

  Paskutinį kartą virš Panevėžio naikintuvus labai gerai mačiau praėjusią vasarą (vyko kažkokios pratybos). Šiandien juos teko kurį laiką girdėti net kelis kartus (nors ir debesuota, bet kada skrenda naikintuvas, jo garsas abejonių nebekelia). Su vyrais pajuokavom, kad "zbiegali" amerikonai iki Belarusų ir atgal. Panašu, kad naujieji amerikonai gavo pirmąsias "susipažinimo" užduotis, pakaikino rusų pasienio tarnybas. Matosi, kad neesame ir neliksime vieni su "...senais amerikanskais šarvuočiais ar MG3 kulkosvaidžiais karo laiku, kus kasantras šovinys stringa..."
 13. Yra apsauginis vožtuvas. Schemoje jo nerodžiau. Jį dar daugiau atsukus, krautuvas nebevež svorio.Krautuvo cilindrai ploni, mano nuomone, tai reiškia, kad ir cilindrai tiksliai apskaičiuoti pagal traktoriuko siurblio pajėgumą - dirba prie maksimalaus ribinio slėgio, jei biškį ką, tai per apsauginį vožtuvą visą tepalą paleidžia. Juk dėl to ir laksto krautuvas - siurblys labai gerai aprūpina cilindrus, atidarius skirstytuvą, hidrocilindrai suveikia maksimaliu greičiu. Žodžiu, siurblio-cilindrų sistema suderinta gerai, lieka tai, nuoseklesnio reguliavimo klausimas, kurį tikiuosi išspręsti aptekindamas hidroskirtytuvo ašeles.
 14. Tai kad niekaip - pats skirstytuvo principas netinka - jungiant svirtį, yra toks momentas, kad jau uždaro "abratkę", bet darbinė sekcija dar neatidaryta, tada siurblys kaukia, japoniško traktoriuko variklis (16AG) dūsta, dūmais verčias. Nesveikas darbas ir varikliui ir siurbliui, ir operatoriui sunku pakrovėją valdyt. Atsirado mintis skirstytuvo ašelės ertmių pakraščius aptekinti, kad nebūtų kraštas statmenas, o būtų truputį nuožulnas, gal tada palengviau pradėtų tepalą praleidinėti, nedusintų siurblio?.. Niekad nedaręs tokios razbaikos, gal nebūtų perdaug švenvagiška skirstytuvą sugadint? Pridedu principinę schemą: P.S. jaučiu aš čia ne į temą, gal galima kažkur ją labiau į temą perkelti?
 15. Savadarbiam krautuvui uždėjau dviejų sekcijų rusišką hidropaskirstytoją (nežinau, ar MTZ, ar pupsiko, ar sorako, kokie ten būna), tai labai grubiai valdosi, laksto į visas puses strėlė. Gal žinote kas, kokio paskirstytojo ieškot iš dėvėtų, kad būtų bent dvi sekcijos švelniai reguliuojamos. Naujas dviejų arba trijų sekcijų paskirstytojas nuo 800lt prasideda, nepirksiu tokio. Gal yra kokio kombaino, ar kitokio ž.ū. aparato paskirstytojų, kurie leistų švelniau reguliuoti tepalo srautą?
×
×
 • Create New...