Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

Aš ir gi neteisinu, nes tam, kad teisinti pirmiausia reikia apkaltinti. O kuo galėjo nusikalsti AvtoMaidan vairuotojai? Tiek, kad nusipelnytu pavėžinimo į mišką sumušimo ir palikimo sušalti?

Skaityt reikia prieš rašant ;)

:eusa-shhh: Žinote ką, tai ką pamačiau nurodytame filmuke mane žiauriai sukrėtė. Ir sukrėtė ne tai kas jame rodoma, bet tai kokia informacija mus oficialiai pasiekia, ir tai skamba iš mūsų valdžios lūpų ir darbų. Dėl to ES laikosi nuošaliai. Aš visuomet viską vertinu kritiškai, siekdamas gauti informacijos iš įvairiausių šaltinių. Todėl nieko negaliu pasakyti apie avto maidan vairuotojus, nes dar nemačiau filmuko kaip jie elgėsi. Tikriausiai jie taip nestovėjo kaip berkut kariai. O šiaip, būk mielas ir man papasakok kokias simpatijas jaustum po to, kai beginklis pastovėtum pirmoje linijoje būdamas berkut kariu? Ko gero ten net nėra jokios teisinės bazės kad smogikus patrauktų teisinėn atsakomybėn, ji kuriama tik dabar.

Taigi ne tik skaityti reikia, bet privalomai būtina ir pamąstyti. Nepyk už tiesų pasakymą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:) šiais laikais tiek informacijos uš visų pusių ir rusiškos propagandos ir pro vakarietiškos propagandos ir rimti leidiniai kaip the economist ir laisvosios europos radijas, gali susidaryti vaizdą iš visų pusių, jei tingi skaityk ką parašiau nes aš pasidomėjau visais įmanomais kampais ;)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone tai ten tupikas dabar. Reikėjo jiems "imt" vyriausybę ir derėtis dėl priešlaikinių rinkimų. Tik klausimas, ką rinkimai pakeis? Šita valdžia irgi išrinkta. Kas iš opozocijos gali prisiimt atsakomybę. Klyčko net balotiruotis, pagal įstatymus negali, nebent pasisems patirties iš "šlepečių".

Kas liečia kiaulių marą, tai žinot ką pareiškė baltarusiai - kadangi Lietuvoje aptiktas maras, tai mes naikinsim kiaules pasienio zonoj, pas mus maro šiai dienai nerandama. Beje, visoj Baltarusijoj šernų populiacija mažesnė nei Lietuvoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas liečia kiaulių marą, tai žinot ką pareiškė baltarusiai - kadangi Lietuvoje aptiktas maras, tai mes naikinsim kiaules pasienio zonoj, pas mus maro šiai dienai nerandama. Beje, visoj Baltarusijoj šernų populiacija mažesnė nei Lietuvoj.

Matyt surengė varyminę medžioklę tik be šautuvų o varymas vyko link Lietuvos sienos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:) šiais laikais tiek informacijos uš visų pusių ir rusiškos propagandos ir pro vakarietiškos propagandos ir rimti leidiniai kaip the economist ir laisvosios europos radijas, gali susidaryti vaizdą iš visų pusių, jei tingi skaityk ką parašiau nes aš pasidomėjau visais įmanomais kampais ;)

Dar galėjai lietuviškos "objektyvios" informacijos rimtų leidinių ilgą eilę prirašyti, o jei dar "bešališkų" teismų sprendimus pridėtum.

Man labai daug pasako sveikas protas, kai savo akimis pamatai filmuotus vaizdus apie berkut karių atvira liepsna degančias galvas, nebekyla abejonių kas kur ir kaip, juolab kad ES didžioji dauguma šalių laikosi neutralios pozicijos. Laimingi lietuviai kad į valdžią ne boksiorus išsirinko bet muzikantus ir spekuliantus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:) šiais laikais tiek informacijos uš visų pusių ir rusiškos propagandos ir pro vakarietiškos propagandos ir rimti leidiniai kaip the economist ir laisvosios europos radijas, gali susidaryti vaizdą iš visų pusių, jei tingi skaityk ką parašiau nes aš pasidomėjau visais įmanomais kampais ;)

Dar galėjai lietuviškos "objektyvios" informacijos rimtų leidinių ilgą eilę prirašyti, o jei dar "bešališkų" teismų sprendimus pridėtum.

Man labai daug pasako sveikas protas, kai savo akimis pamatai filmuotus vaizdus apie berkut karių atvira liepsna degančias galvas, nebekyla abejonių kas kur ir kaip, juolab kad ES didžioji dauguma šalių laikosi neutralios pozicijos. Laimingi lietuviai kad į valdžią ne boksiorus išsirinko bet muzikantus ir spekuliantus.

:D Specialiai tau:

http://www.km.ru/world/2013/12/25/evrop ... -politikov

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesupratau. Ką norėjote tuo paskyti?

Tipiškai gebelsiškai- rusiška propoganda skirta vietiniam (Rusijos)naudojimui..... Iš visos kalbos išdraskyti po frazę, paaiškinimų ir prasmės iškraipymų trigubai daugiau negu šaltinio teksto.... Jei paimtum šaltinio kalbos tekstą, ten prasmė gali būti absol kitokia negu pateikta šito "tolkovatėliaus" (толкователя). Jei šio ES parlamento vicepirmininko kalba buvo tokia vienareikšmiškai prorusiška, kodėl jos neišpausdinus visos, be kupiūrų?? Ir tegul skaitytojai patys sprendžia, kas ir kaip??? Tai ne, reikia aiškinti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Nieko nevyksta. Kiekvienas kluonas gali, kalbėdamas mažą dalį tiesos, vaizduoti gelbėtoją. Tik čia klausimų jam niekas neuždavinėja, o vat rimtoj diskusijoj toks dėdė greitai gauna į skudurus.

Mano požiūriu, pilna Lietuva klaunų neskiriančių tiesos nuo melo, net klausimų savarankiškai suformuluoti nesugebančių , jie tik ploja arba aklai atmeta. Mano požiūriu, šis pilietis čia nieko neagituoja ir negelbėja, tik viešai įvardina kas yra kas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko nevyksta. Kiekvienas kluonas gali, kalbėdamas mažą dalį tiesos, vaizduoti gelbėtoją. Tik čia klausimų jam niekas neuždavinėja, o vat rimtoj diskusijoj toks dėdė greitai gauna į skudurus.

Mano požiūriu, pilna Lietuva klaunų neskiriančių tiesos nuo melo, net klausimų savarankiškai suformuluoti nesugebančių , jie tik ploja arba aklai atmeta. Mano požiūriu, šis pilietis čia nieko neagituoja ir negelbėja, tik viešai įvardina kas yra kas.

Jis kalba elementarius dalykus ir nieko naujo nepasako - t.y. elementari demagogija. Net nesivarginau viso video žiūrėt, bet užšokau ant vietos kur kalba apie sąsiuvinius. Teisingai - gamykla uždaryta. Tą visi žino. Bet jis nesako, kaip seni įrengimai teršė Nemumą, kokia buvo sąsiuvinių kokybė ir t.t. Paklausai tokios kalbos 5min. ir daugiau nėr ko gaišt laiko. Jei tamsta sužinai kažką naujo iš tokių veikėjų, tai valio, aš nieko prieš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kagi dar vienas mokestis nusileidzia ant lietuvos zmoniu

http://vz.lt/article/2014/2/12/automobi ... -jau-spali

jo faina, tik jei jau mokėsim už automobilius, tai reiktų, kad tie pinigai nueitų kelių bei infrastruktūros gerininimui, o ne biudžeto skylėm dangstyt... tokių atveju galėjo ir kvėpavimo mokestį padaryt pagal plaučių tūrį, bet čia ko gero ateityje sulauksim ir tokio :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo tas mokestis ivedamas darant viska kas imanoma euro ivedimui garantuot. Niprieko ia tie pensininkai. Jei metinis biudzetas apie 37mljr. o reikia surast papildomus 100mlj. ...nu cia kaip man rast pinigu ant alaus buteliuko.

Ir euro ir pensininkai. Normalioje šalyje dirbantys vaikai išlaiko pensininkus. Pas mus jaunimas (l didelė dalis) išvyko dirbti į užsienį ir nebemoka mokesčių, bet pensininkai liko iki vieno, (net iš amerikos atvažiavo). Taigi, nori nenori likusiems Lietuvoje reiks pratintis prie dar didesnių mokesčių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1952 metais JAV viena pensininką išlaikė 22 dirbantieji 2008m.viena pensininką išlaiko 3 dirbantieji.Skirtumas daugiau negu akivaizdus.Bėda tame kad šiuo metu visos šalis susiduria su gyventoju senėjimo problemomis.Kaip juos pajauninti šiuo metu nežino niekas.Todėl ir prisigalvoja visokiu mokesčių tiksliau ne mokesčių o pinigų paskirstymo schemu atimkite galimybę iš valdžios ką nors skirstyti ir jos iš kart nebeliks arba nebebus tai valdžia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1952 metais JAV viena pensininką išlaikė 22 dirbantieji 2008m.viena pensininką išlaiko 3 dirbantieji.Skirtumas daugiau negu akivaizdus.Bėda tame kad šiuo metu visos šalis susiduria su gyventoju senėjimo problemomis.Kaip juos pajauninti šiuo metu nežino niekas.Todėl ir prisigalvoja visokiu mokesčių tiksliau ne mokesčių o pinigų paskirstymo schemu atimkite galimybę iš valdžios ką nors skirstyti ir jos iš kart nebeliks arba nebebus tai valdžia.

Kokios senėjimo problemos? Bent Lietuvoje tai vyksta atvirkščias procesas, jei seniau moterys eidavo į pensiją nuo 55 metų, tai dabar kažkur netoli 65 metų. Darbingumas akivaizdžiai pakilo, todėl negalime sakyti kad senėjame. Vat kad tūkstančius darbingiems bedarbiams dar reikia iš to paties mokėti, tai čia yra problemos ir atrodo, kad tai sugalvojo ne mūsiškė valdžia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuvoje 1010000 dirbančių ir 1100000 pencininkų beveik 1,1 pencininkas dirbančiam. Ir tendencijos į santykio blogėjimą, tas nebūtu problema jei tas dirbantus uždirbtu daugiau ir... mokėtu sodrai.

Bet kokiu atveju jei jau pansijų kėlimad yra top prioritetas tai ir reikėjo pirmu numeriu į diudžeto projektą įtraukti o tarkim teisėjų algų pakėlimui pakelti mokesčius , ar bent pasvarstyti apie tai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuvoje 1010000 dirbančių ir 1100000 pencininkų beveik 1,1 pencininkas dirbančiam. Ir tendencijos į santykio blogėjimą, tas nebūtu problema jei tas dirbantus uždirbtu daugiau ir... mokėtu sodrai.

Bet kokiu atveju jei jau pansijų kėlimad yra top prioritetas tai ir reikėjo pirmu numeriu į diudžeto projektą įtraukti o tarkim teisėjų algų pakėlimui pakelti mokesčius , ar bent pasvarstyti apie tai ;)

Čia ne pensijų kėlimas bet grąžinima tai ką Qbilius prieš penkmetį nurėžė. Ir mokesčiai kils tol, kol nepakeisim savo mąstysenos, kol nepradėsim patys dirbti, kol nepradėsim ginti savo verslo, kol nepadėsim vartoti savų produktų. Visi dideli dalykai prasideda atrodo nuo smulkmės, bet kai tas smulkmes sudedi į krūvą lieka tai ką turime.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...