Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

Tai buvo apie 2002 berods.

Ne tame esme.

Zinau tik tiek kad kas sulaukes 14 pradeda maisyti alu su degtine tas sulaukes 20 jau maiso smeli su cementu :D

vorai neuzmirsk kad dabar jau 2014 o ne 2004,kluba parasiau seip,sakykim vietoj klubo dar busto paskola, jei tau nuo to bus lengviau,o 2002m mokslas nebuvo toks brangus kaip dabar ;) cia snekam apie normalu lietuvos pilieti,o ne apie bomzus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinau tik tiek kad kas sulaukes 14 pradeda maisyti alu su degtine tas sulaukes 20 jau maiso smeli su cementu :D

Cia geras :lol::eusa-clap:

Pradžioj, kol dar nebuvom eurosajuze 420 litų buvo nemenki pinigai. Dyzelinas nei lito nekainavo.

Kas cia per bulshit, ka nori tuo pasakyt? Buvo laikas kai uz 2 auksinius galejai zirga nupirkt. So what?Tamsta uzkietejas euroskeptikas ... arba inkstejas ... arba ...nu ir taip perdaug :D Juk kasdien, turbut kas minute naudojies buvimo ES privalumais, bet vistiek loji nesustodamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tingiu gincytis, bo jau matau ir mane ir tevus mano berasciais isvadinai.

Turekis sau ta nuomone.

Mokslas visais laikais buvo brangus salyginai ir i kaina reikia pagal laikmeti ziuret o ne sakyt kad pigu kai is dabar ziuri.

Cesk, kokio b eiti gyventi i miesta jei neturi uz ka, pirk nama kaime pigiai, badu tikrai nedvesi, pauksciu uzsiauginsi kiaule ir tt, bet turbut beda ta kad dirbti reikes!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tingiu gincytis, bo jau matau ir mane ir tevus mano berasciais isvadinai.

Turekis sau ta nuomone.

Mokslas visais laikais buvo brangus salyginai ir i kaina reikia pagal laikmeti ziuret o ne sakyt kad pigu kai is dabar ziuri.

anksciau lito perkamoji galia buvo didesne nei dabar,plius dabar uzdirbti litu daug sunkiau nei 2002,todel taip ir atrodo,manyciau :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinau tik tiek kad kas sulaukes 14 pradeda maisyti alu su degtine tas sulaukes 20 jau maiso smeli su cementu :D

Cia geras :lol::eusa-clap:

Pradžioj, kol dar nebuvom eurosajuze 420 litų buvo nemenki pinigai. Dyzelinas nei lito nekainavo.

Kas cia per bulshit, ka nori tuo pasakyt? Buvo laikas kai uz 2 auksinius galejai zirga nupirkt. So what?Tamsta uzkietejas euroskeptikas ... arba inkstejas ... arba ...nu ir taip perdaug :D Juk kasdien, turbut kas minute naudojies buvimo ES privalumais, bet vistiek loji nesustodamas.

Jeigu atvirai tai ,asmeniskai man ,nusisikt ant tu tavo ES privalumu.Tai tik saldainiu popieriukai kuriais prisivilioja mus europa.O tu nepagalvoji, kad mano ir tavo vaikams, kazkada tuos privalumus reiks grazinti.Manau kad daug, saziningai dirbanciu,(tame tarpe ir Voras) laisvai pragiventu ir be tu paramu,tegul ismokas suvienodina, tada mes vokieciams graikams ir kitiems islepusiems europieciams galetume paramas moket. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu atvirai tai ,asmeniskai man ,nusisikt ant tu tavo ES privalumu.Tai tik saldainiu popieriukai kuriais prisivilioja mus europa.O tu nepagalvoji, kad mano ir tavo vaikams, kazkada tuos privalumus reiks grazinti.Manau kad daug, saziningai dirbanciu,(tame tarpe ir Voras) laisvai pragiventu ir be tu paramu,tegul ismokas suvienodina, tada mes vokieciams graikams ir kitiems islepusiems europieciams galetume paramas moket. :lol:

Ko jūs čia verkiat dėl tų išmokų, vakariečiai jas vistiek atiduoda žemės sąvininkui ir dar prideda. Kad jas visai panaikintų, kartu su krūva kvailų taisyklių. O neutalųs mes vargu ar sugebėtume ilgai išsilaikyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradžioj, kol dar nebuvom eurosajuze 420 litų buvo nemenki pinigai. Dyzelinas nei lito nekainavo.

Kas cia per bulshit, ka nori tuo pasakyt? Buvo laikas kai uz 2 auksinius galejai zirga nupirkt. So what?Tamsta uzkietejas euroskeptikas ... arba inkstejas ... arba ...nu ir taip perdaug :D Juk kasdien, turbut kas minute naudojies buvimo ES privalumais, bet vistiek loji nesustodamas.

Pasakyti norėjau tik tai ką vėliau patvirtino kolega voras. Gal galėtum įvardyti tuos privalumus už kuriuos tamsta taip krykštauji? Kad pilnos parduotuvės vien alaus surogatų ar mechaniškai nukaulintos mėsos dešrų, ar tai kad daugelis prekių kaip svogūnai suynioti į blizgančius popieriukus ir akys raibsta nuo jų, ar neatsižavi kinietiškom prekėm? O gal dėl to, kad tualetinio popieriaus ar muilo nusipirkti gali? O gal kad pagrindinių gatvių šaligatviai iškloti skolintom lėšom už kurias niekaip neatsiskaitom,iškloti. O gal kad senais automobiliais uždraudė nuo 2014 m liepos važinėti. Jeigu Tamstai tai privalumai tai šaunu. Aš taip nemanau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu atvirai tai ,asmeniskai man ,nusisikt ant tu tavo ES privalumu.Tai tik saldainiu popieriukai kuriais prisivilioja mus europa.O tu nepagalvoji, kad mano ir tavo vaikams, kazkada tuos privalumus reiks grazinti.Manau kad daug, saziningai dirbanciu,(tame tarpe ir Voras) laisvai pragiventu ir be tu paramu,tegul ismokas suvienodina, tada mes vokieciams graikams ir kitiems islepusiems europieciams galetume paramas moket. :lol:

Nu i nx mes tai europai? Jomajo! Mes nedarom europai paslaugos, laikas tai isikalt i galva. Apie ismokas tiek daug prisneketa, kad tik tiek taves paklausiu : visom ES salims ismokos skirtingos, kodel??? Atsakyk tai sau, as tai zinau. ES tai netik ismokos, spartusis internetas be kurio cia taves turbut nei nebutu, keliai, tiltai, susikti john deerai ir kitokie claasai(nes gi MTZ yra sveikatos naikintojas) ir t.t. ir pan. Vel gi tapati Airija, pakilo deka ES is tokios duobes, kokioje mes net nesam buve. Jei ne ta ES klausimas kokioj subinej dabar mes butume.

Kol iki cia parasiau, tai ir cianikas atsake ....ai tinka ir tau ...cainike. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Chacha cha :lol: Cainike , zinok José Manuelis Barrosas savaitgaliais skaido i Kinija ir gabena(tom drizuotom didelem tasem) kiniskas prekes, kad galetu uzverst lietuvos lentynas. Alu pirk birzietiska, mesa auginkis savo tvarte ir nepakuok jos isvis i nieka ir neturesi problemos. Esme tame, kad turi galimybe pasirinkti, o ne taip kaip pries 30 metu. Raudonojo spalio batai, subine laikrascio iskarpa nuvalyta, bet uztat gero alus buvo ir degtines :D

Darbo moderatoriui turbut pridarem :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu atvirai tai ,asmeniskai man ,nusisikt ant tu tavo ES privalumu.Tai tik saldainiu popieriukai kuriais prisivilioja mus europa.O tu nepagalvoji, kad mano ir tavo vaikams, kazkada tuos privalumus reiks grazinti.Manau kad daug, saziningai dirbanciu,(tame tarpe ir Voras) laisvai pragiventu ir be tu paramu,tegul ismokas suvienodina, tada mes vokieciams graikams ir kitiems islepusiems europieciams galetume paramas moket. :lol:

Nu i nx mes tai europai? Jomajo! Mes nedarom europai paslaugos, laikas tai isikalt i galva. Apie ismokas tiek daug prisneketa, kad tik tiek taves paklausiu : visom ES salims ismokos skirtingos, kodel??? Atsakyk tai sau, as tai zinau. ES tai netik ismokos, spartusis internetas be kurio cia taves turbut nei nebutu, keliai, tiltai, susikti john deerai ir kitokie claasai(nes gi MTZ yra sveikatos naikintojas) ir t.t. ir pan. Vel gi tapati Airija, pakilo deka ES is tokios duobes, kokioje mes net nesam buve. Jei ne ta ES klausimas kokioj subinej dabar mes butume.

Kol iki cia parasiau, tai ir cianikas atsake ....ai tinka ir tau ...cainike. :D

Tiek to, kiekvienas turim savo nuomone.Veina sojuza jau pragyvenom.ziuresim kaip baigsis su situo.Neabejoju kad bus lygiai tas pats.Va tada tai atsidursim didelej subinej.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu i nx mes tai europai? Jomajo! Mes nedarom europai paslaugos, laikas tai isikalt i galva. Apie ismokas tiek daug prisneketa, kad tik tiek taves paklausiu : visom ES salims ismokos skirtingos, kodel??? Atsakyk tai sau, as tai zinau. ES tai netik ismokos, spartusis internetas be kurio cia taves turbut nei nebutu, keliai, tiltai, susikti john deerai ir kitokie claasai(nes gi MTZ yra sveikatos naikintojas) ir t.t. ir pan. Vel gi tapati Airija, pakilo deka ES is tokios duobes, kokioje mes net nesam buve. Jei ne ta ES klausimas kokioj subinej dabar mes butume.

Kol iki cia parasiau, tai ir cianikas atsake ....ai tinka ir tau ...cainike. :D

Dėkoju tau už atsakymą.Matau, tikrai žaviesi spalvotais saldainių popierėliais. Daug žinai, gal parašytum kiek mūsų lietuvėlė sumoka mokesčių tai europai? Grybauskaitė prasitarė, kad mes gaunam ne daugiau nei sumokam. O ką gaunam tai visokiem šūdniekiam turime išleisti,srutų rezervuarams, dviračių takeliams ir pan. o kiek papildomai prarandam elektrinę ir kitas gamyklas uždarę, vaisių ir daržovių cukraus krakmolo, ir kt rinkas atidavę? Ir tos pačios airijos pakilimui lietuviai prisidėjo, kur galėjo lietuvos ekonomiką kelt. Taip kad nėra čia ko džiūgautir šūdą malti. Beje, iki europos ūkininkams mokesčių nebuvo, dabar aš sumoku mokesčių daugiau nei gaunu tų sušiktų išmokų. Tai kokia nauda? Tai kokie privalumai? Ar tai kad nuo manęs atėmė (mokesčių pavidalu) ir galbūt tamstai Džoną Deere padovanojo už tai kad mane užčiauptum o po to aiškintum man kad su belarusu dirbti nesveika. Žinau,kad nesveika, bet jį sugebėjau dar prieš tai įpirkti, dabar nei to neįpirkčiau, nors dirbu metų metais be išeiginių. Pavalgyti ir apsirengti reikia. :D

PS Barosas tavo džiaugsmui į parduotuves veža kad džiaugtumeis ES privalumais jog pilnos lentynos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vo kokia diskusija verda . Moderatoriai trina tik mano postus , kai kažką panašaus užvedu .

Kas dėl sausio 13 aukų "vartymo grabe" : iš patriotinės pusės - jie už Lietuvos laisvę , o ne už stojimą į kitą sąjungą žuvo . O iš kitos pusės - kareiviai įsakymo šaudyt nebuvo gavę . Šitos žaizdos nereikėtų draskyt .

O kai dėl darbo , kad dabar normalei gyvent galėčiau : prieš 25 metus vienas pro nosį vebleno " susiverškim diržus , dirbkim , pakentėkim ir gyvensim geriau už vokiečius " . Na taip ir dariau , bet diržo veržtis daugiau neina , nes stubure jau 2 išvaržos , bet vistiek dar gyvenu nuomuojamame būste , važinėju su "pilnamečiu" automobiliu ....

Smerkiau emigruojančius , bet dabar mąstau , kad pačiam reikėtų užsidirbt atostogų pasiėmus , kad mokesčius Lietuvoj susimokėt galėčiau ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkoju tau už atsakymą.Matau, tikrai žaviesi spalvotais saldainių popierėliais. Daug žinai, gal parašytum kiek mūsų lietuvėlė sumoka mokesčių tai europai? Grybauskaitė prasitarė, kad mes gaunam ne daugiau nei sumokam. O ką gaunam tai visokiem šūdniekiam turime išleisti,srutų rezervuarams, dviračių takeliams ir pan. o kiek papildomai prarandam elektrinę ir kitas gamyklas uždarę, vaisių ir daržovių cukraus krakmolo, ir kt rinkas atidavę? Ir tos pačios airijos pakilimui lietuviai prisidėjo, kur galėjo lietuvos ekonomiką kelt. Taip kad nėra čia ko džiūgautir šūdą malti. Beje, iki europos ūkininkams mokesčių nebuvo, dabar aš sumoku mokesčių daugiau nei gaunu tų sušiktų išmokų. Tai kokia nauda? Tai kokie privalumai? Ar tai kad nuo manęs atėmė (mokesčių pavidalu) ir galbūt tamstai Džoną Deere padovanojo už tai kad mane užčiauptum o po to aiškintum man kad su belarusu dirbti nesveika. Žinau,kad nesveika, bet jį sugebėjau dar prieš tai įpirkti, dabar nei to neįpirkčiau, nors dirbu metų metais be išeiginių. Pavalgyti ir apsirengti reikia. :D

PS Barosas tavo džiaugsmui į parduotuves veža kad džiaugtumeis ES privalumais jog pilnos lentynos.

Kol dėstai savo nuomonę - viskas tvarkoj. Bet kai pradedi įžūliai meluot, tada tu niekas daugiau nei trolis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.lrt.lt/naujienos/pasaulyje/3 ... _valstybes

ei ES „suvirškins“ ir Rusijos agresiją Ukrainoje bei taps „dvišalio tarpininkavimo“ bendrininke, „pašventindama“ V. Putino veiksmus Ukrainoje , kaip kadaise Prancūzijos prezidentas Nicolas Sarcozy „pašventino“ V. Putino agresiją prieš Tbilisį, tai kitas taikinys bus Baltijos valstybės. Jei ES gali atsitraukti dukart, tai atsitrauks ir trečią

A. Piontkovskis

Įdomu ar tos "lenkiškos lentelės" ir kiti dalykai, dėl ko čia ginčijatės nėra "namų darbai"? Na bet kokiu atveju, manau visiems (net Čiainikui) aišku, kad męs sekantys eilėje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu atvirai tai ,asmeniskai man ,nusisikt ant tu tavo ES privalumu.Tai tik saldainiu popieriukai kuriais prisivilioja mus europa.O tu nepagalvoji, kad mano ir tavo vaikams, kazkada tuos privalumus reiks grazinti.Manau kad daug, saziningai dirbanciu,(tame tarpe ir Voras) laisvai pragiventu ir be tu paramu,tegul ismokas suvienodina, tada mes vokieciams graikams ir kitiems islepusiems europieciams galetume paramas moket. :lol:

Ko jūs čia verkiat dėl tų išmokų, vakariečiai jas vistiek atiduoda žemės sąvininkui ir dar prideda. Kad jas visai panaikintų, kartu su krūva kvailų taisyklių. O neutalųs mes vargu ar sugebėtume ilgai išsilaikyt.

oi tikrai taip nesakyk, pats asmeniškai mačiau skelbimą vokiečių žurnale: žmogus išnuomoja 130 ha, kaina 150 eur/ha

P.S. ir dar įsiminė toks pokštas žemėtvarkininkų, sako ''ko jūs plėšotės čia dėl tų žemių, juk Lietuvoje vis tiek žemės reformos kas 50 metų'', o jau 23 praėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiek to, kiekvienas turim savo nuomone.Veina sojuza jau pragyvenom.ziuresim kaip baigsis su situo.Neabejoju kad bus lygiai tas pats.Va tada tai atsidursim didelej subinej.

Tie 14, kur zuvo ta sausio 13aja, turejo apsiverst karstuose po tokiu zodziu. Sutinki?

Nesutinku evgenijau,tie kurie zuvo (amzina slove jiems)kaip tik kovojo kad nepriklausytumem jokiems sojuzams,jie kovojo uz LAISVA LIETUVA.Dabar daug kas, ju siekius mina po kojom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiek to, kiekvienas turim savo nuomone.Veina sojuza jau pragyvenom.ziuresim kaip baigsis su situo.Neabejoju kad bus lygiai tas pats.Va tada tai atsidursim didelej subinej.

Tie 14, kur zuvo ta sausio 13aja, turejo apsiverst karstuose po tokiu zodziu. Sutinki?

Nesutinku evgenijau,tie kurie zuvo (amzina slove jiems)kaip tik kovojo kad nepriklausytumem jokiems sojuzams,jie kovojo uz LAISVA LIETUVA.Dabar daug kas, ju siekius mina po kojom.

Nesijauti laisvas? Ar tu bandai lyginti TSRS su EU? Manai sajudzio vadai 90aisiais neziurejo i ES? Tikrai manai, kad Lietuva galejo pasirinkt Sveicarijos modeli? Neutraliteta? Tokia dabar yra Ukraina. Tikrai ji atrodo laisva savo apsisprendimuose? O Gruzija? Buvo laisva, neutrali ir dabar tokia, tik tiek kad be gabalo savo teritorijos. Ko tu bijai, kad tavo anukai kalbes tik anglishkai, o vietoj klumpakojo sirtaki soks? Taip nebus, o jei nutiktu vistiek geriau nei rusu kalba ir kalinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelygink, evgenijau,Sveicarijos su Ukraina ir Gruzija ,manes su rusais.Kodel mes lietuviai yprate ne patys dirbti ir uzsidirbti o prasyti kazkieno ismaldos.Sajunga gali sudaryti valstybes, kuriu liaudis to nori.Paklausk eilinio prancuzo,vokecio,ar dano ar jie nori remti tokias valstybes, kurios nesusitvarko savo viduje ir laukia paramos.Manau kad jiems nelabai norisi tureti islaikytiniu .O liaudis anksciau ar veliau isreiskia savo nuomone.Tik, kartais ,tai brangiai kainuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...