Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

Prieš 12 valandų, jevgenijus pranešimas:

Ai... Jei ištarsi balsu, koncervatorium apšauks :D? 

Apie zmogu susidarai vaizda is jo pasisakymu,tai yra: kuo daugiau kalba, tuo daugiau pasako apie save .

Jo ..vakarieciai isiziojo kartu su amerikosais ,kai talibaniai per dvi savaites uzeme afganistana .Si kart rusai sedi su alaus bokalu ir juokiasi .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Augunstas pranešimas:

Apie zmogu susidarai vaizda is jo pasisakymu,tai yra: kuo daugiau kalba, tuo daugiau pasako apie save .

Jo ..vakarieciai isiziojo kartu su amerikosais ,kai talibaniai per dvi savaites uzeme afganistana .Si kart rusai sedi su alaus bokalu ir juokiasi .

Dar viena pergalė rusiškos tv ekranuose. Eilinė. Bet reiktų žiūrėt ne propagandonus o į žemėlapį. Alus iškristų iš rankų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip ir turėjo būt. Jei nenori už save ir savo šeimą priešintis talibams, tai arba lauk mirties arba nešk mėsas. Tokiu atveju naivu tikėtis pirmos klasės salono. O rusams pats laikas jau būtų keist įstatymus, nes gi nelabai kaip skamba draugystė su teroristine organizacija. Nors kita vertus - kokia valstybė, tokie ir draugai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

Kol jūs gilinatės į bažnytinių šūdportalių straipsnius, Kauno ligoninės neskiepytais pildosi ;)

O tai gal informacijos tiesa priklauso nuo to ar teisingoj(tamstos nuomone) žiniasklaidoj paskelbta, beje tos teisingos žiniasklaidos pasitikėjimo reitingai po plintusu palindo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, PArty pranešimas:

Va, jau ankščiau minėto pavyzdžio ( aš apie d......ius aukštais moksliniais laipsniais).. iliustracija..  Kolegos čia kalbam apie vakcinaciją, ar apie sutarčių teisę??

O apie sutartis.... Na, ES susitarė nupirkti daugiau deficito (kad vakcinos nuo cOVID'o  pasaulyje dabar deficitas ar ginčysimės, ar priimsim bendru sutarimu? Milijardai (na, gal šimtai milijonų) pasaulyje dar tik svajoja pasiskiepyti. Tik pas mus (Europoje ir dar labai nedaug vietų) jau su atbukusiom nuo užkilusios savivertės  smegenimis nuosavos teisės svarbiau už aplinkinių sveikatą..

O kur dės atliekamas, atsakymas labai paprastas..... Dovanos, Karlai, dovanos... Senutė Europa išvis mėgsta daug ką dovanoti, pvz, pašalpas, prieglobstį... net ir tiems, kam nereikia.

Pasiskiepijau dviem Astrytėmis, atpigo mobilus, gaudau mėlyną dantį  ir Bilą Geitsą, ir jei reikės, kad aplinka nesirgtų ir dar galėčiau dirbti nors ir seniai pensijoje esu, skiepysiuosi dar keturiom.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , arciu555 pranešimas:

Šnd žiūriu, ogi tas,,raudonas Linas Linkevičius,,,ambasadorius migracijos . Ir dar prie anūko  kaip čia dabar? Gal anūkui iš po Irako vizito dašuto koks skirtumas tarp paveldėtų pareigų ir užsitarnautų?

taigi ten senai nera nei raudonu ,nei baltu,visi  profesionalai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 54 minutes , sole pranešimas:

Įdomu ar su gp nuo 0913d paliks kaukių dėvėjimą rekomendacinio pobūdžio nes žinant kad sirgti covid ir aplamai virusą nešioti ir platinti gali ir paskiepyti, šiek tiek su logika prasilenkia tokie leidimai.

Teoriškai jų nešiojimas ir yra tam kad neplatintų, ir skiepytiems jis likęs tam, kad neplatintų neskiepitiems. Praktiškai man nusišvilpti platinu  aš ar ne, tai jei ir liks jau dabar būsiu iškištanosiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , arciu555 pranešimas:

Šnd žiūriu, ogi tas,,raudonas Linas Linkevičius,,,ambasadorius migracijos . Ir dar prie anūko  kaip čia dabar? Gal anūkui iš po Irako vizito dašuto koks skirtumas tarp paveldėtų pareigų ir užsitarnautų?

Dar tada kai vienas toks žmogus Lietuvoje išrado “atvėsimo” sąvoka,  konservatoriai teigiamai žiūrėjo į ji ir užstojo. Net ir tau kiek suprantu keista, jog konservatoriai sugeba nekreipti dėmesio i savas ar ne, kai eina kalba apie žmogaus sugebėjimus, ne kaip kurie kiti…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , kestoxs pranešimas:

Teoriškai jų nešiojimas ir yra tam kad neplatintų, ir skiepytiems jis likęs tam, kad neplatintų neskiepitiems. Praktiškai man nusišvilpti platinu  aš ar ne, tai jei ir liks jau dabar būsiu iškištanosiu. 

O aš nešiosiu, nes man rūpi tie neskiepyti mažutėliai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...