Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš 46 minutes , jevgenijus pranešimas:

Man baisu pagalvoti, o kas jei reikalas būtų kur kas rimtesnis. Jei pvz Vova paganyčius visgi sugalvotų patikrinti ar veikia tas 5 straipsnis? Kaip dabar, susiskaldę skestume kiekvienas savo isterijose? 

Nematau paralelių, bet manau, kad mudu liktume čia, o tas mūsų "elitas", kaip jau ne kartą buvę, parodytų kulnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-03-28 at 10:38, ramas 1 pranešimas:

Darbo reikalais galima judėti į kitą savivaldybę, tai ūkininkui taip pat niekas nedraudžia judėti darbo reikalais. Dėl judėjimo nematau problemos, buvo sustabdę, paklausė kokiais reikalais ir laimingo kelio. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 45 minutes , Virgis. pranešimas:

Darbo reikalais galima judėti į kitą savivaldybę, tai ūkininkui taip pat niekas nedraudžia judėti darbo reikalais. Dėl judėjimo nematau problemos, buvo sustabdę, paklausė kokiais reikalais ir laimingo kelio. 

Aha. Nuo pareigūnų priklauso. Vakar Utenos rajone vienas pažįstamas gavo premiją. Nors ir dalių bagažinėj, ir pažymėjimas. Iš pareigūnų frazė kad jų nedomina kad traktorius vidurį laukų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 48 minutes , Virgis. pranešimas:

Darbo reikalais galima judėti į kitą savivaldybę, tai ūkininkui taip pat niekas nedraudžia judėti darbo reikalais. Dėl judėjimo nematau problemos, buvo sustabdę, paklausė kokiais reikalais ir laimingo kelio. 

Nesupratai esmės : valdžia bloga ir kažkuriuos tai labiau skriaudžia. Aš kasdien į darbą važiuoju į kitą savivaldybę, kiek tikrino - jokių problemų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Bulvinykas pranešimas:

Nematau paralelių, bet manau, kad mudu liktume čia, o tas mūsų "elitas", kaip jau ne kartą buvę, parodytų kulnis.

Manau jei spečiau ir aš kulnis, ypač mažosios , rodyčiau jei spėčiau.. bet tai nereiškia , kad iki tol ne tik ločiau bet ir kasčiau.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

Nesupratai esmės : valdžia bloga ir kažkuriuos tai labiau skriaudžia. Aš kasdien į darbą važiuoju į kitą savivaldybę, kiek tikrino - jokių problemų.

Jau tu kolega baik cia vartyt lempas ,lygini b.. su pirstu .Tu turi darbo sutarti  ,o ka turi ukininkas vaziuodamas i kita sav? ukininko pazymejima ir ale gali kazka sumaklint perka kazka ir dar bala ka.Mane pati marijampoliniai pagrazino ,pazystamui bauda israse ir nevienas atvejis tarp draugu ,pazystamu.O tu cia sapalioji tu pravaziuoji ir turi kiti pravaziuot .Musu nuomones neturi sutapt ,bet baik primetinet kitiems  savaja.Ir susirink savo streles mano atzvilgiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , ramas 1 pranešimas:

Jau tu kolega baik cia vartyt lempas ,lygini b.. su pirstu .Tu turi darbo sutarti  ,o ka turi ukininkas vaziuodamas i kita sav? ukininko pazymejima ir ale gali kazka sumaklint perka kazka ir dar bala ka.Mane pati marijampoliniai pagrazino ,pazystamui bauda israse ir nevienas atvejis tarp draugu ,pazystamu.O tu cia sapalioji tu pravaziuoji ir turi kiti pravaziuot .

Tik įdomiausia, kad niekada nereikalavo darbo sutarties. Tikrino bent 8 kartus. Kaip čia taip ? Man sekasi tikriausiai, arba labai patikimas atrodau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

Tik įdomiausia, kad niekada nereikalavo darbo sutarties. Tikrino bent 8 kartus. Kaip čia taip ? Man sekasi tikriausiai, arba labai patikimas atrodau. 

Pabandyk i Marijampole nuvaziuot suprasi.Zmona gryztant is Prienu turgaus patikrina 2-3 postai kol gryzta namo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , ramas 1 pranešimas:

Pabandyk i Marijampole nuvaziuot suprasi.Zmona gryztant is prienu turgaus patikrina 2-3 postai kol gryzta namo.

Į Marijampolę nevažiavau, tas teisybė.  Pasikartosiu, aplink Kauną jokių problemų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, ramas 1 pranešimas:

Pabandyk i Marijampole nuvaziuot suprasi.Zmona gryztant is Prienu turgaus patikrina 2-3 postai kol gryzta namo.

Aš tris kartus  Marijanpolėn važiauvau du kartus tikrino ir praleido.Tiesa tada buvau ne uukinikas o tiesiog didelio meistriškumo šaulys vykstantis į treniruote.Ir ši šeštadienį greičiausiai vyksiu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

žinok tikrina tikrai rimtai pasižiūri ar šautuvai yra,pažymėjimo federacijos paprašo o ir kvietimas tikrai būtinas paskutiniu metu net popierinėje formoje nebeužtenka skaitmeninės....į vilnių kiek teko važiuoti jei po dešimtos valandos kerti miesto riba visada tikrina...Policija šiaip tikrai rimtai dirba tik to darbo nauda abejotina....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, grazbek pranešimas:

žinok tikrina tikrai rimtai pasižiūri ar šautuvai yra,pažymėjimo federacijos paprašo o ir kvietimas tikrai būtinas paskutiniu metu net popierinėje formoje nebeužtenka skaitmeninės....į vilnių kiek teko važiuoti jei po dešimtos valandos kerti miesto riba visada tikrina...Policija šiaip tikrai rimtai dirba tik to darbo nauda abejotina....

Tai pažiūri kad šautuvas rimtesnis nei jų,todėl ir praleidžia:icon-razz:.O jei rimtai,kaip mūsų šaudykla?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, agronoms pranešimas:

Tai pažiūri kad šautuvas rimtesnis nei jų,todėl ir praleidžia:icon-razz:.O jei rimtai,kaip mūsų šaudykla?

Tai kad tik kelias tas šaudyklas tik ir mačiau .... viena batkios karalystėje,tris pas Latvius( Lackoki,Ritos,Rezeknės),viena Lenkijoje ir Lietuvoje Vilniuje,Kaune,Molėtuose,Varėnoje,Panevėžyje,Šiauliuose ir turbūt Šakiuose,Jonavoje,Kėdainiuose.......Marijampolėje tokia jau prie mandresniu būtų laiko marke svarbiausia čiut ne miesto centre įsikūrus ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...