Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

kuo daugiau prekiu ir paslaugu zmogus sunaudos tuo geriau saliai ir jam paciam. nereikia visko tiesmukai priimt.

Amerikonams gal ir geriau, tačiau visiems likusiems blogiau. Kai kiekvienas kinas užsimanys gyventi taip kaip dabartinis amerikonas tai kiekvienas amerikonas pradės gyventi sąlyginai prasčiau. Na čia kaip ir visur galioja dėsnis, kad niekas iš niekur neatsiranda ir niekur nedingsta. O šiaip tai mano nuomone, Amerikos stiprybė yra Amerikos doleris, kai kris doleris kris ir Amerika.

O vieni ir kiti gali pestis ten kiek nori. Kartais net juokas ima is tu zmoniu kurie eina uz viena ar kita puse, ka jiems dirbti nereikia?

Esu matęs žmones "einančius" tik už vieną pusę, už kitą iš pusių daugiau įvairūs pareigūnai eina. O juokas tai čia irgi pro ašaras, eina už tą vieną pusę daug protingų žmonių, faktai irgi beveik visi už tą pačią pusę. Galbūt šia istorija glaistoma svarbūs įvykiai, na bet istorija tai vistiek tokia buvo, o kaip ji neaiški taip neaiški. o tiems žmonėms kurie eina į mitingus tai pagarba, sausio 13 turbūt irgi žmonėms į darbus reikėjo. Sakysit nesulyginami dalykai, bet kas ten žino. Na o jei neinam mitinguoti, tai bent per rinkimus "nešvytuokim".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

geras tas su antru baku, pritariu žmogui, nes vartojimas yra gerai, per ką valstybė susirenka mokesčius, nes žmonės, įmonės perka prekes ir paslaugas, taip sukuriamas BVP ir jei didelis vartojimas jis auga

:icon-geek:

Jei visi vartotų kaip amerikonai mums reikėtų keturių planetų kaip žemė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradėkim nuo to, kas yra valdžia ir iš kur ji atsiranda. Tada jau galima lyst giliau. Ten sėdi tie patys lietuviai, mūsų kaimynai.

Nežinau ar valdžia gadina žmones, ar tik sugedę ten veržiasi. Faktas, kad naujas seimas geresnis tikrai nebus, greičiau atvirkščiai.

Dėl vartojimo - šita spiralė panašu prieina liepto galą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

geras tas su antru baku, pritariu žmogui, nes vartojimas yra gerai, per ką valstybė susirenka mokesčius, nes žmonės, įmonės perka prekes ir paslaugas, taip sukuriamas BVP ir jei didelis vartojimas jis auga

:icon-geek:

Jei visi vartotų kaip amerikonai mums reikėtų keturių planetų kaip žemė

aš kalbu apie vartojimą bendrai, bet ne apie amerikonišką vartojimą, paremta vien tik skolinimusi, ko nevengė ir visas pasaulis ir gavo finansų ir NT krizę, ko pasekoje sumažėjo vartojimas :icon-geek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradėkim nuo to, kas yra valdžia ir iš kur ji atsiranda. Tada jau galima lyst giliau. Ten sėdi tie patys lietuviai, mūsų kaimynai.

Nežinau ar valdžia gadina žmones, ar tik sugedę ten veržiasi. Faktas, kad naujas seimas geresnis tikrai nebus, greičiau atvirkščiai.

Dėl vartojimo - šita spiralė panašu prieina liepto galą.

Blogybė numeris 1 renkama į valdžią kaimyną, kuris adekvatus tik kaimyniniams abipusės naudos santykiams, tai tada tokie turėtų turėti statusą kaimyno tarnautojas ar dar kaip nors, bet ne valstybės :)

Pasikartosiu mano manymu dar +20 metų, kol įvyks rotacija ir bus išrenkama žmonės kurie bandys tarnauti valstybei ir sieks ilgalaikės jos naudos, bet ne naudos sau, savo giminei ar kaimynui..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš kalbu apie vartojimą bendrai, bet ne apie amerikonišką vartojimą, paremta vien tik skolinimusi, ko nevengė ir visas pasaulis ir gavo finansų ir NT krizę, ko pasekoje sumažėjo vartojimas :icon-geek:

Lietuviai ne ką prasčiau skolinosi ir dar ilgai kosės savo skolas už inkilėlius.

Kaimyną aš turėjau raumenį kabutėse, kita vertus, jei žinai, kad žmogus tinkamas, tai kodėl nebalsuot?

Kuom remdamasis teigi, kad vyks kažkokia mistinė rotacija. Ir šitam seime buvo jaunosios kartos atstovų. Atrodė daug kvailiau už senus vilkus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš kalbu apie vartojimą bendrai, bet ne apie amerikonišką vartojimą, paremta vien tik skolinimusi, ko nevengė ir visas pasaulis ir gavo finansų ir NT krizę, ko pasekoje sumažėjo vartojimas :icon-geek:

Lietuviai ne ką prasčiau skolinosi ir dar ilgai kosės savo skolas už inkilėlius.

Kaimyną aš turėjau raumenį kabutėse, kita vertus, jei žinai, kad žmogus tinkamas, tai kodėl nebalsuot?

Kuom remdamasis teigi, kad vyks kažkokia mistinė rotacija. Ir šitam seime buvo jaunosios kartos atstovų. Atrodė daug kvailiau už senus vilkus.

Remiuosi savo asmeniniu supratimu ir požiūriu, kad turės ateityje vykti ženklūs pokyčiai ir keistis žmonės su požiūriu nesiekti asmeninės naudos, jei esi valstybės tarnautojas, bet siekti maksimaliai valstybės gerovės.

Dėl ko šiame seime atrodė kvailiau jaunoji karta, nes visų pirma, vieni įlindo į politiką, nes seni vilkai juos įstūmė siekdami naudos sau, kita, kad jiems nepakanka potencijos ir žinių kuriant ir teikiant įstatymus, trečia, kad vis dar yra neproporcingas santykis senųjų vilkų su senu tarybiniu požiūriu: kas valstybės tas ir mano asmeniškai.

čia tik mano nuomonė ir nieko asmeniškai neturiu, kad ir balsuojat už kaimynus, bet reikia pasverti ar jis tarnaus valstybei ar tik mažam žmonių ratui ir sieks jiems naudos dirbant įstatymų kūrime.

kitas svarbus dalykas yra sugebėjimas, jei jau susikompromitavai, tai pripažinti, atlyginti žalą ir pasitraukti, nes pvz žinau atvejį kada Didžiojoje Britanijoje tarybos narys iš biudžeto lėšų pasistatė sau namo tvorą, tai išaiškėjus ir patekus tokiai informacijai į viešumą, jis turėjo politinius kiaušus ir sugebėjo pripažinti tai, atlyginti valstybei žalą ir atsistatydinti. Taip pat už tokį netinkamą elgesį visų rinkėjų atsiprašė ir vietos partijų lyderiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi yra pas mus jaunieji konservatoriai, socdemai ir kitos partijos turi panašius junginius. Tipo auginasi sau pamainą. Tu girdėjai, kad ta pamaina sakytų - stop dėdės ką jūs darot, taip negalima. Tai iš kokios pelkės atsiras ir į politiką eis to naujojo požiūrio žmonės?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi yra pas mus jaunieji konservatoriai, socdemai ir kitos partijos turi panašius junginius. Tipo auginasi sau pamainą. Tu girdėjai, kad ta pamaina sakytų - stop dėdės ką jūs darot, taip negalima. Tai iš kokios pelkės atsiras ir į politiką eis to naujojo požiūrio žmonės?

manau tie patys žmonės, kurie dabar yra partijų jaunieji, bet po 20 metų labai tikiuosi, kad jie galbūt daugelis mastys kitaip, nei senieji vilkai, ir galbūt senieji vilkai nebeplaus smegenų, kaip reikia padaryti, kad būtų asmeninės naudos.

kita galima banga yra jaunimas, kuris studijuoja užsienyje ir stebi įvykius LT ir mąsto, kad taip daryti nėra gerai ir turi minčių sugrįžti ir keisti kažką.

ne visi seni vilkai yra blogi ir ne visi jauni yra geri, bet esmė yra požiūryje į valstybę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirmiausia tai turi balsuotojai pasikeisti. Jei koks nors dėdė telike aiškina, kad per metus minimali alga bus 1500lt o po metų nebeliks bedarbių ir dar žinai, kad jis pats per akis vagia mokesčius, tai ne tik, kad už jį bet ir už jo partiją nebalsuoji. Kaip ir logiška, bet pagal dabartinių balsuotojų apklausas tas dėdė realiausias kandidatas į premjerus. Tai kodėl tada neit į valdžią žulikams ? Tauta tokius dalykus akivaizdžiai toleruoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirmiausia tai turi balsuotojai pasikeisti. Jei koks nors dėdė telike aiškina, kad per metus minimali alga bus 1500lt o po metų nebeliks bedarbių ir dar žinai, kad jis pats per akis vagia mokesčius, tai ne tik, kad už jį bet ir už jo partiją nebalsuoji. Kaip ir logiška, bet pagal dabartinių balsuotojų apklausas tas dėdė realiausias kandidatas į premjerus. Tai kodėl tada neit į valdžią žulikams ? Tauta tokius dalykus akivaizdžiai toleruoja.

matyt rotacija ir balsuotojų tarpe turi įvykti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkas yra pasakęs (ir tikriausiai teisingai), jog cccp (ir kitų...)padaryta žalą žmonių mąstymui išnyks tik 7 kartoj. Tad manau, jog dar 20m tikrai reiks palaukt, kol pajausim, kad valdžia renkama kažkiek daugiau mastant, t.y nelikks tokio mąstymo žmonių http://www.demotyvacijos.lt/savaiciu-demotyvatoriai/visi/prie-ruso-buvo-geriau-1519843.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

matyt rotacija ir balsuotojų tarpe turi įvykti..

Tai nėra ko pergyvent , įvyks ta rotacija ir valstybinė kalba bus Lenkų arba Kiniečių , ar dar kokia nors ....Lietuvaičiai iš užsienio jeigu ir gryš , tai gryš tokie patys trokštantys valdžios ir pinigų , koki ir dabar vyriausybę žaidžia . Vienintelė paguoda , kad rydamas ES padovanotus maisto pakaitalus aš to nesulauksiu , tik vaikų gaila . Nevertėtų dėt vilčių ir į partijų jaunasias pamainas , jiems už nugarų visada stovės seni vilkai , o visada baliuje muziką užsakinėja tas , kas už ją moka .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar ir naujausia "bomba" - dujų ūkio išskaidymas . Na kas gali patikėt , kad vietoj vienos ymonės sukūrus tris , jas pigiau kainuos išlaikyt , negi jose dirbs vienuoliai pransiškonai atlyginimo nereikalaujantys . Niekaip negaliu patikėt , kad vyriausybei išperkant atgal iš gaspromo akcijas kelis kartus didesnia kaina , nuostolio nepadengs vartotojas , o dar terminalo statyba .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nagi nagi, čia jau įdomiau. Taip kas moka už muziką tas ją ir užsako. Ar tikrai? Iškur pinigai pas tuos užsakinėtojus? Toliau, kiek lietuvaičių dirba už minimumą ant popieriaus likusią dalį vokelyje? Kadqngi jų matomos pajqmos žemiau skurdo ribos tai dar ir iš biudžeto paskqtinimą gauna ir toliau taip elgtis lengvatų ir pašalpų pavidalu. Kiek išbažiavusių į užsienį o lietuvoj į biržą užsirašiūsių? Kitaip sakant kiek iš mūsų piktybiškai vengia mokėti už muziką tai ko gi kes galim reikalauti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nagi nagi, čia jau įdomiau. Taip kas moka už muziką tas ją ir užsako. Ar tikrai? Iškur pinigai pas tuos užsakinėtojus? Toliau, kiek lietuvaičių dirba už minimumą ant popieriaus likusią dalį vokelyje? Kadqngi jų matomos pajqmos žemiau skurdo ribos tai dar ir iš biudžeto paskqtinimą gauna ir toliau taip elgtis lengvatų ir pašalpų pavidalu. Kiek išbažiavusių į užsienį o lietuvoj į biržą užsirašiūsių? Kitaip sakant kiek iš mūsų piktybiškai vengia mokėti už muziką tai ko gi kes galim reikalauti?

Kodėl "moku" - mane nureketuoja ....Moku tai nuėjas pas gydytojus , vaiką į mokyklą išleisdamas , nors konstitucija kitaip kalba . Pavyzdėlis : žmonai dantį bliombavo privatininkas , o aš kaip dirbantis nuėjau pas valdišką - iš kišenės sumokėjau dvigubai brangiau , oficialiai , su sąskaita . Mokslas pagal konstituciją ne tik kad nemokamas , bet dar ir privalomas . Jeigu gaučiau ne vokelyje , tai būtų toks reketas , kad tikrai labiau apsimokėtų iš pašalpų stumt dienas .Vos tik invidualią veiklą užregistravau , iškarto iš sodros laišką gavau , pasirodo dvigubą įmoką reikės mokėt , bet pensijos dvigubos man niekas neduos , ar čia ne reketas ?

P.S. Tikintis - gaves per žandą turi atsukt kitą , tai patriotas lietuviškai , kiek suprantu , gavęs spyrį į užpakalį turi atsukt dar ir priešakį ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apie tai aš ir kalbu, kadangi aš žinau, jog mano sumokamų sodros mokesčių tikrai pakanką vietinės poliklinikos seselės atlyginimui tai visai kitaip žiūrių į tą reikalą. Kai nuėjęs registratūroje pamatau penkias tetas ir tik viena iš jų po atatinkamos pauzės teikiasi atkreipti į mane dėmesį... ir po to jos skundžiasi mažom algom... duok tai vienai visų penkių algą rezultatas tas pats tik seselė patenkinta atlyginimu bus. Nesijaučiu nieko skolingas medikam bet tenka mokėti nes visi moka.

Dabar klausimas kiek yra tokių kaip aš ir tu, kurie tiksliai žino kiek sumoka, ką už tai gauna ir jaučiasi turį teisę reikalauti? o kiek išlaikytinių?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apie tai aš ir kalbu, kadangi aš žinau, jog mano sumokamų sodros mokesčių tikrai pakanką vietinės poliklinikos seselės atlyginimui tai visai kitaip žiūrių į tą reikalą. Kai nuėjęs registratūroje pamatau penkias tetas ir tik viena iš jų po atatinkamos pauzės teikiasi atkreipti į mane dėmesį... ir po to jos skundžiasi mažom algom... duok tai vienai visų penkių algą rezultatas tas pats tik seselė patenkinta atlyginimu bus. Nesijaučiu nieko skolingas medikam bet tenka mokėti nes visi moka.

Dabar klausimas kiek yra tokių kaip aš ir tu, kurie tiksliai žino kiek sumoka, ką už tai gauna ir jaučiasi turį teisę reikalauti? o kiek išlaikytinių?

kiekvienu atveju primenu kada turiu reikalų su valstybinio sektoriaus žmonėmis ir negaunu paprasto mandagumo, nepriekaištingo aptarnavimo primenu, kad jie sėdi šioje vietoje ir gauna algą, nes aš sumoku mokesčius. Tai pakankamai veikia ir jau sekantį kartą bendraujant būna kitaip.

Esu pasiųlęs vienai politikei, kuri stengiasi tobulinti aptarnavimo lygį valstybinio sektoriaus KAC'uose, kad padarytų Sodroje, kaip yra VPM padarę bent jau Vilniaus Akropolio maximoje prie kiekvienos kasos gali paspausti mygtuką, kaip tave aptarnavo: gerai, vidutiniškai, prastai. Maximos personalo vadovai gauna analizes ir motyvuoja arba tarkuoja savo kasininkes. Čia aišku privatus verslas, kuris ieško geriausio sprendimo kiekviename procese..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

maximos berniukai vilniu vienaip ar kitaip yra uzurpave, kaip ir pirkeju iprocius, prie ju pardavinejamo slamsto esan priprate, kaip prie kokio natrio glutamato ...negano to musu neatsiklause idarbino mus, tai juk mums, spaudziant tuos mygtukus, tenka priziuret kasininkiu darba, tai mes jas motyvuojam ... Greenas, tikiesi sypsenos is kasininkes, kuri aptarnauja koki 1000 klientu per diena ir gauna minimuma?

Valstybinio sektoriaus aptarnavimas buna tragiskas , bet manau jis labiau uzkliuna tik del to, kad atseit mes, AS, moku jiems atlyginima ... wtf, esu n kartu blogai aptarnautas su mandagumo trukumu ir pas privatininka. Kartais ne aptarnavimas letas, o tiesiog musu lukesciai per dideli.

Beje, poliklinikos registraturos seseles irgi moka mokescius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

http://www.lrytas.lt/verslas/rinkos-pul ... mynams.htm

Taigi , Andriushka pavede Kaziukui, kad sis sugalvotu kaip spekuliantus sutramdyt.

Sakykim Petras nori parduot savo zeme giminaiciui ukininkui Zigmui, pigiau nei rinkos kaina, juk gimines... Cia isikisa nacionaline zemes tarnyba ir petrui tenka laukt kol mineta institucija viska tikrins. Kas zino gal petrui pinigu reikia skubiai, bet kam tai rupes? Tada atsiranda kaimynai pretendentai, gal net koks Andriaus ar Kaziuko grupiokas, siaip draugas, kuriam is esmes kaina nesvarbi, jis tiesiog investuoja pinigus i nesenstanti , negendanti ir nuolat brangstanti turta. Petras praranda daug laiko, Zigmas negauna zemes, o tie kas zemes supirkineja gauna dar geresnes salygas plestis.

Jau dabar konkurencija del zemes daznai buna labai slyksti, galima isivaizduot kokia pataps isigaliojus istatymui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o jai žmonės nori barteru atsiskaityti.tu man buta mieste o as tau žeme?

tipo senas jau ūkininkauti nebenoriu,noriu gražei pagyventi mieste,vaistinė pašonėi,maxxxima ir pan :D

kodėl valdžia kišas? matyt korporacijos jau supirko visa laisva valstybine žeme,dabar surinks iš privačių.

ir sukurk tu jaunas ūki iš nulio :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na istatymas idomu ziurint is savo varpines, aisku gerai zinoti jei parduodama zeme kuria dirbi arba gretima. Bet jei tu esi tas norintis pirkt ..... Bent pas musu tai ukininkai vieni kitiems pagaliu i ratus nekisa. Ir taip jau kelis kart mum kiti ukininkai pranese apie musu zeme kuria nuomojames, kad ja nori parduoti ( mum nezinant ). Jei mes nenorim jos pirkt tada jie tepradeda deretis su pardaveju :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...