Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

aš ne sakau ką daryti, aš siūlau pagalvoti ką kas gali. Visų galimybės skirtingos. Seimo vyriausybės, gal nepaveiksi, bet kiek vienas apystambis ūkininkas tikrai turi svertų bent jau savivaldos lygmenyje. Jei kuriat verslą, kuriat darbo vietas tai jau pliusas. Žodžiu veiklos barų labai daug ir ne būtinai grandiozinių, bet ne mažiau efektyngų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš ne sakau ką daryti, aš siūlau pagalvoti ką kas gali. Visų galimybės skirtingos. Seimo vyriausybės, gal nepaveiksi, bet kiek vienas apystambis ūkininkas tikrai turi svertų bent jau savivaldos lygmenyje. Jei kuriat verslą, kuriat darbo vietas tai jau pliusas. Žodžiu veiklos barų labai daug ir ne būtinai grandiozinių, bet ne mažiau efektyngų.

Tai tą ir darau shaulini, ateis metas duosiu dar daugiau, bet į politiką kol kas neplanuoju, nes ne mano sritis ir negalėčiau savęs realizuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesutinku, Algi, nieko nedarymas tai jau kažkoks veiksmas.

Kodėl turiu eiti balsuoti už mažiausia netikėlį ar sugadinti lapuką? Gal aš kažko nežinau kaip skaičiuojamas sugadintas biuletenis?

Žinoma, kad turi eit ir rinkt savo netikėlį. Nes tau valdžią išrinks kaimynas. Taip ir išrenkami visokie marginalai, nes balsuoja mažuma, kurios keleto ištikimų balsų užtenka. Susirinktų rinkimuose kritinė mąstančių žmonių masė ir tokie nepraeitų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesutinku, Algi, nieko nedarymas tai jau kažkoks veiksmas.

Kodėl turiu eiti balsuoti už mažiausia netikėlį ar sugadinti lapuką? Gal aš kažko nežinau kaip skaičiuojamas sugadintas biuletenis?

Sugadinti biuleteniai įsiskaičiuoja į bendrą balsavusių skaičių ir dėl to negali nei vienas išrinktas pasakyti už mane balsavo pusė Lietuvos ir panašiai, nes iš visų balsavusių, pvz jis gavo tik kokius 15 proc.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš suprantu, kad rinkimai ant nosies tai aktualu, bet neužsiciklinkit. Ok duosiu labai elementarų pavizdį, (jei kieno intelektą žeidžia tiks primityvumas, nepykit, taikiau pavyzdį, kad suprastu ir žemesnio nei vidutinio intelekto skaitytojai :) )

taigi visi suprantam, kad kiekvienas litras saliarkos kurį męs sudeginam stipriau veržią mazgą kuriuo męs pririšti prie rusiško vamzdžio. Taigi taupydami kurą (ir šeip energiją) mes ne tik taupom pinigus bet ir mažinam mūsų energetinę priklausomybę ir tau gerai ir valstybei ar ne? Gerai pamąsčius ir daugiau pavyzdžių galima rasti ir subtilesnių

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš suprantu, kad rinkimai ant nosies tai aktualu, bet neužsiciklinkit. Ok duosiu labai elementarų pavizdį, (jei kieno intelektą žeidžia tiks primityvumas, nepykit, taikiau pavyzdį, kad suprastu ir žemesnio nei vidutinio intelekto skaitytojai :) )

taigi visi suprantam, kad kiekvienas litras saliarkos kurį męs sudeginam stipriau veržią mazgą kuriuo męs pririšti prie rusiško vamzdžio. Taigi taupydami kurą (ir šeip energiją) mes ne tik taupom pinigus bet ir mažinam mūsų energetinę priklausomybę ir tau gerai ir valstybei ar ne? Gerai pamąsčius ir daugiau pavyzdžių galima rasti ir subtilesnių

Valstybei tai blogai - nuo sutaupyto kuro nemokamas akcizas, PVM ir tt. Ne veltui ir valdžia mūsų taip gina oligarchų interesus - pabandykit nusipjaut vamzdžius ir įsivest autonominį šildymą (mieste žinoma), arba pasistatyt vėjo jėgainę ir gauti kvotą...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš suprantu, kad rinkimai ant nosies tai aktualu, bet neužsiciklinkit. Ok duosiu labai elementarų pavizdį, (jei kieno intelektą žeidžia tiks primityvumas, nepykit, taikiau pavyzdį, kad suprastu ir žemesnio nei vidutinio intelekto skaitytojai :) )

taigi visi suprantam, kad kiekvienas litras saliarkos kurį męs sudeginam stipriau veržią mazgą kuriuo męs pririšti prie rusiško vamzdžio. Taigi taupydami kurą (ir šeip energiją) mes ne tik taupom pinigus bet ir mažinam mūsų energetinę priklausomybę ir tau gerai ir valstybei ar ne? Gerai pamąsčius ir daugiau pavyzdžių galima rasti ir subtilesnių

tai stai kodel senais laikais po Lytagros kiema su dviratuku lakstei :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš suprantu, kad rinkimai ant nosies tai aktualu, bet neužsiciklinkit. Ok duosiu labai elementarų pavizdį, (jei kieno intelektą žeidžia tiks primityvumas, nepykit, taikiau pavyzdį, kad suprastu ir žemesnio nei vidutinio intelekto skaitytojai :) )

taigi visi suprantam, kad kiekvienas litras saliarkos kurį męs sudeginam stipriau veržią mazgą kuriuo męs pririšti prie rusiško vamzdžio. Taigi taupydami kurą (ir šeip energiją) mes ne tik taupom pinigus bet ir mažinam mūsų energetinę priklausomybę ir tau gerai ir valstybei ar ne? Gerai pamąsčius ir daugiau pavyzdžių galima rasti ir subtilesnių

Kiek biokuro katilinių bestatytume - nei kainos nei priklausomybė gaspromui nemažėja ..... čia galima irgi prie pavyzdžių priskirt ? Kaip valstybė besirūpintų , bet Lietuvoj kuro kainos aukščiausios , nors ir naftos perdirbimo įmonės teritorijoje besama ...Ar dabar jau būsiu priskirtas prie žemesnio intelekto ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinoma, kad turi eit ir rinkt savo netikėlį. Nes tau valdžią išrinks kaimynas. Taip ir išrenkami visokie marginalai, nes balsuoja mažuma, kurios keleto ištikimų balsų užtenka. Susirinktų rinkimuose kritinė mąstančių žmonių masė ir tokie nepraeitų.

Kažkoks absurdas balsuot už bet ką. Tai koks tada skirtumas? Aš balsuosiu už žalia, Jonas, analogišku metodu, už žydrą, visumoj tas pats š.

Sugadinti biuleteniai įsiskaičiuoja į bendrą balsavusių skaičių ir dėl to negali nei vienas išrinktas pasakyti už mane balsavo pusė Lietuvos ir panašiai, nes iš visų balsavusių, pvz jis gavo tik kokius 15 proc.

Jei gali šitaip maustyt, tai mano sugadintas balsas ničnieko nereiškia. Sistema kiaura.

shaulinio duotas pavyzdys gal ir teisingas, bet: kas ta "valstybė" dabar?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

... valstybė, kurioje mažiausiai siekia valdžios tie, kuriems dera valdyti, yra geriausiai valdoma; joje nekyla jokių kvirčų (...) O jeigu skurdžiai, išalkę turtų, braunasi į valdžią, tikėdamiesi iš jos ir sau atsiplėšti kąsnelį, valstybė negali būti gerai tvarkoma, nes dėl valdžios kovojama, ir šis vidinis karas pražudo ir jame dalyvaujančius, ir visą valstybę.

http://www.citatos.com/index.php?Nuo=0& ... 10&Kiek=10

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal, kai atsiras paklausa, atsiras ir pasiūla?

Praktika rodo , kad pirmioausiai reikalinga pasiūla - atsirado pasiūloj šoumenų ir prasidėjo "linksmybės " , vis kažkas naujo už ką balsuot galima ....

Jie labai puikiai demonstruoja, kad tikrai negalima už tokius balsuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir vėl užsiciklinot. Aš juk perspėjau, kad kvailas pavizdys, tai kam dar plėšyt maikes ir gaišti laiką įrodinėjant, kad pavizdys kvailas. :)

Kas ten iš atsakymų.... Oligarchai, akcizas, valdžios interesai, galų gale ar iš vis yra valstybė dėl kurios stengtis :) ir vėl grįžtam prie to, kad viskas ką galim padaryti dėl bendro labo tai eiti arba neiti balsuoti (beje balsuoti būtina bet apie tai vėliau)

O jei pasakysiu, kad jei nemesim šiūkšlių ant žemės, net mažiausių, o nunešim iki konteinerio visiem ant Lietuvos bus geriau? Ar sutiksit, kad visdėl to yra kažkas ką mes patys galim padaryti? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir vėl užsiciklinot. Aš juk perspėjau, kad kvailas pavizdys, tai kam dar plėšyt maikes ir gaišti laiką įrodinėjant, kad pavizdys kvailas. :)

Kas ten iš atsakymų.... Oligarchai, akcizas, valdžios interesai, galų gale ar iš vis yra valstybė dėl kurios stengtis :) ir vėl grįžtam prie to, kad viskas ką galim padaryti dėl bendro labo tai eiti arba neiti balsuoti (beje balsuoti būtina bet apie tai vėliau)

O jei pasakysiu, kad jei nemesim šiūkšlių ant žemės, net mažiausių, o nunešim iki konteinerio visiem ant Lietuvos bus geriau? Ar sutiksit, kad visdėl to yra kažkas ką mes patys galim padaryti? :)

del siuksliu tai tikrai sutinku tiek tikrai visi prisideti galime :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O jei pasakysiu, kad jei nemesim šiūkšlių ant žemės, net mažiausių, o nunešim iki konteinerio visiem ant Lietuvos bus geriau? Ar sutiksit, kad visdėl to yra kažkas ką mes patys galim padaryti? :)

Ko gero tik tiek ir galim. Tvarkinga ir švari aplinka ko gero vienintelis dalykas, kurio valdžia negali parduoti ir gauti atkatą, apraizgyt akcizais, pvm'ais, kasos aparatais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sauliau, Lietuvoj mazas gimstamumas tik lietuviu seimose, kolkas, palaukim kol atvazuos daugiau spalvotu, jie sugalvos ka veikti ten kur mums regis nebera ka daryti, gaila tik kad prasiskies tas lietuviskas kraujas ant sio krasto, bet niekur nedingsim, gi nei tu nei as to gimstamumo nebepakelsim

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kol veikia visos vakarų Europos socialinės garantijos, tai spalvotiesiems gal ir nesam labai įdomūs su savo garantijomis, kas dėl gimstamumo, tai atsiminkim, kad didžioji dalis emigrantų ( na bent jau iš mano tarpo) yra tie, kurie turi ar turės galvoti apie giminės pratęsimą, tai čia reikia labiau galvoti kaip sustabdyti išvažiuojančius ar grąžinti išvykusius. kiek tai realu, palieku spręsti kiekvienam atskirai... P.s. gal nėra jau taip blogai jei truputi prasiskies lietuviškas kraujas, gal mažiau norėsim vienas kitą suėsti? :)

Blakiui, dėl balsavimo, sutinku, kad balsavimas šiuo metu atrodo kaip galvos daužymas į sieną, tačiau, kažkada kažkas yra pasakęs, kad plaukti pasroviui yra lengviausia, tačiau kažką pasieksi tik plaukdams prieš srovę. Galbūt nusivilsim prabalsavę už vienus, galbūt už kitus, bet vis dėl to yra galimybę kad kokį 4-tą kartą pataikysim ten kur reikia, tik aišku reikia eiti ne tuo keliu kuriuo dabar yra einama, t.y. nuo kairės prie dešinės ir atvirkščiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...