Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

Kažkaip tikėjausi kiek kitokio atsakymo iš Shaulinio :) nors kas turima omeny taip ir nesupratau :icon-rolleyes:

Dėl pasirinkimo, tai man toks rinkimas nepriimtinas, nematau prasmės, ir rezultatas būtų žymiai geresnis jei esant tokiai situacijai kai nėra tinkamo kandidato žmonės boikotuotų rinkimus o ne rinktų mažiausiai blogą variantą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip tikėjausi kiek kitokio atsakymo iš Shaulinio :) nors kas turima omeny taip ir nesupratau :icon-rolleyes:

Dėl pasirinkimo, tai man toks rinkimas nepriimtinas, nematau prasmės, ir rezultatas būtų žymiai geresnis jei esant tokiai situacijai kai nėra tinkamo kandidato žmonės boikotuotų rinkimus o ne rinktų mažiausiai blogą variantą.

kokie zmones, tokia ir valdzia. Nera pastovumo, nera atsakomybes. Reikia isrinkt ir reikalaut saziningumo o dabar ar neit balsuot ar nepriestaraut kad tave valdzia rurintu vienas ir tas pats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei dėl balsavimo tai elementari aritmetika. Dėsčiau kadaise jau forume, bet, kad neieškot bandysiu pakartot. Taigi norint patekti į seimą reikia peržengti "slenkstį" surinkti ne mažiau kaip 2,5% VISŲ ATĖJUSIŲ balsuoti balsų. Taigi jei galima iš bomželio nupirkti balsą tarkim už bambalį. Taigi jei balsuoti ateina 100000 kokiam nors piliečiui, pavadinkim jį viktoru pakanka nupirkti 2500 bambalių, kad patektų į seimą o tas pilietis reikia manyt gali sau leisti daugiau.

Taigi jei ateitu balsuotivisas milijonas tai jau piliečiui viktorui prireiktų 250000 bambalių vien tam, kad peržengtų slenkstį. Tas kaip visi suprantam nerealu. Taigi kuo daugiau ateinančių balsuoti tuo mažiau šansų "nusipirkti" valdžią, reikia pritraukti ir mastančius balsuotojus o tam nepakanka gražiai kalbėti ir šokti reikia ir nuveikti kažką ;) štai tokia aritmetika

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi jei ateitu balsuotivisas milijonas tai jau piliečiui viktorui prireiktų 250000 bambalių vien tam, kad peržengtų slenkstį. Tas kaip visi suprantam nerealu. Taigi kuo daugiau ateinančių balsuoti tuo mažiau šansų "nusipirkti" valdžią, reikia pritraukti ir mastančius balsuotojus o tam nepakanka gražiai kalbėti ir šokti reikia ir nuveikti kažką štai tokia aritmetika

Tas viktoras ne toks kvailas, jis senus bambalius pakeis naujais šūstresniais,supils naujos rezeptūros gėralą o dar dadės ir užkandos plius muzikytė ir gausis liuks vakarėlis. Taip kad ateis tas milijonas ir slenkstis bus peržengtas....

O kokia dalelytė yra tie "mastantys balsuotojai"?

O šeip ko reikia, kad nekiltų toks klausimas "eiti ar neiti"? Rodos nėra taip blogai.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutinė istorija su fntt suvis viršūnė. Pirmas šalies sijonas apsiš..o iki galvos. Pirma atleidžia, nes taip reikia, poto staigiai bylą kelia, nes reikia kaltę rast.

ko tai man atrodo, kad daug lietryčio skaitai ;)

Neįžeidinėkit ponas manęs, nes neskaitau aš jo beveik 10metų.

Jei jei kalti, tai turėjo su braslietais tiesiai į kamerą keliaut. Dabar atleidimo motyvai tai, švelniai tariant, keistoki. Ir schema besikartojanti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D na per daug nesigilinu į tokius vėjus, bet situaciją įsivaizduoju maž daug taip:

Panelę gauna informacija (gal pliatkų, gal dar kitokiu pavidalu, tai ne mūsų reikalas o ir esmės nesudaro kaip), kad du berniukai dyrantys vienoje iš TT tekina info dviems prisidirbusiems bėdulėms apie tai ką TT turi prieš juos. Na panelė griebia telefoną ir skambina atitinkamam pareigūnui pasiklausti "Klausykit gerbiamasis kas ten pas jus vyksta? iš kur tokios kalbos apie du tavo berniukus?"

Vat čia ir prasideda įdomybės, kodėl tas pareigūnas be kalbų išmeta iš darbo tuos du berniukus nors visai neprivalo to daryti? :eusa-think: Mat Panelė, tiesiogiai jam jokios įtakos neturi ir negali turėti. Blogiausiu atveju ant jo gali užvažiuoti tik per jo viršininko viršininką kuris jau yra gynęs savus žmones nuo panelės Puolimo ir ne kartą, ir netgi kartais sėkmingai. :eusa-think:

Gali man tą paaiškinti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

panelė Didelis Reitingas, savo viešūjų ryšių akcijom kodiniu pavadinimu "trep trep kojale" arba "geležinė ranka" įgavo daug pagal pareigas nepriklausančios įtakos eilinių runkelių akyse. Beje pareigūną pastumdėlį skiria jos teikimu, bent jau formaliai. Dabar jau matau, kad Qubilius reikalauja atstatyt status quo. Cirkas tesiasi. Kažkodėl man pastoviai atrodo, kad tokios istorijos, kuriom bergdžiai eikvojama energija, tėra tik dūmų užsklandos rimtesnėm problemoms paslėpt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka kolegos galvojat apie TA kai technine apziura ne tik pabrangs dyzeliniams automobiliams bet dar ir zudys variklius ant redlinu :eusa-think:

visiska nesamone vakar per tv3 zinias Masiulis kalbejo apie si reikala tai sake kad prisiperka lietuviai senu masinu ispjauna katalizatorius ir parduoda po 200lt o mes aseit priversti kvepuodami valyt ora tai dabar is tu dvieju simtu galit ir uz pabrangusia TA susimoket tai argi cia ministro kalba jokiu konkreciu argumentu o jeigu pas mane masinoj is gamyklos nera katalizatoriaus tai kaip man elgtis moket maziau perTA

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka kolegos galvojat apie TA kai technine apziura ne tik pabrangs dyzeliniams automobiliams bet dar ir zudys variklius ant redlinu :eusa-think:

visiska nesamone vakar per tv3 zinias Masiulis kalbejo apie si reikala tai sake kad prisiperka lietuviai senu masinu ispjauna katalizatorius ir parduoda po 200lt o mes aseit priversti kvepuodami valyt ora tai dabar is tu dvieju simtu galit ir uz pabrangusia TA susimoket tai argi cia ministro kalba jokiu konkreciu argumentu o jeigu pas mane masinoj is gamyklos nera katalizatoriaus tai kaip man elgtis moket maziau perTA

esme ta kad tos masinos kurios tersia labai nebelis eksplotuot, nepraeis TA. Asmeniskai neturiu jokio noro paskui toki automobili vaziuot kuris dumija kaip garvezys. o del TA pabrangimo, juk uz iranga sumoka auto savininkai. niekoo cia nenustebinsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau gerai sugalvojo, maziau lauzu vazines, tik blogai tai kad nauja masina ne taip lengva nusipirkt :)

va cia auksine fraze pritariu 100%, kad butu kitoks pragyvenimo lygis, t.y. algos didesnes ir t.t. tai nebutu tokia tragedija. Bet kai dauguma lietuvos gyvena ant minimumo ir t.t. tai biski ziauroka pirkti naujesnes kad ir naudotas auto kuriu kainos 15000. As pvz tokios neistengciau nusipirkti. Todel dazniausiai tenka pirktis masina kurios kaina 3000-4000 lt. Ir manau cia daugumai taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laimonas jei jis ten ir dumija juodais dumai vadinas technikine praejo ribu emisijos neperzenge... maniske chipuota kai uzmini per pedala gale tamsu pasidaro bet technikinej jokiu bedu :icon-wink:

jai jis ten dumija juodais dumais vadinas yra bedu ir reikia tvarkyt, o ne vazinet. o technikine varai juk kas 2 metai tai gal po men jau islindo bedos ir eme dumint.

galetu tokius auto nukreipt pasitikrint emisiju jai tik kyla itarimas, kad gali jas virsyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tuoj pilsim adblue ir i lengvuosius :)

Cia gal ne i tema, bet vienam EK posedyje, kazkurios beneliukso salies atstovai, buvo baisiai pasipiktine eilinemis mintimis apie z.u. zalinima ir nuskambejo panasi fraze " Mes ir taip zalesni uz dobilo lapa!" ....zodziu kol EU kuria vis naujus "zaliuosius" standartus, amerikieciai hameriais vazineja, o likes pasaulis isvis dejas ant tos ekologijos.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ekologija yra labai svarbu, kad ir kiek mazai mes prisidedam prie jos saugojimo bet reikia gamta myleti, o tai gali ir supykti ant musu :) aisku viskas kainuoja pinigus taip pat ir ekologijos palaikymas, as patarciau pries perkant ka nors pagalvoti ar tikrai man to reikia? kam man to reikia? ir ar tikrai man to reikia? :D pagalvokit, kiekvienas musu isleistas litas tiesiogine to zodzio prasme "siurbia" is zemes gyvybe :)

Siurbiam gyvybe, kad mirstancius is maitintume :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ekologija yra labai svarbu, kad ir kiek mazai mes prisidedam prie jos saugojimo bet reikia gamta myleti, o tai gali ir supykti ant musu :) aisku viskas kainuoja pinigus taip pat ir ekologijos palaikymas, as patarciau pries perkant ka nors pagalvoti ar tikrai man to reikia? kam man to reikia? ir ar tikrai man to reikia? :D pagalvokit, kiekvienas musu isleistas litas tiesiogine to zodzio prasme "siurbia" is zemes gyvybe :)

Bevaisis dalykas apsaugoti gamta nuo zmonių įtakos.Aš ir tu sakykim kad suprandam kur visa tai veda be kiek zmonių kurie tik matu naujo namo ar mašinos o gal net kompiuterio nauda ir jie nesupranta tokio dalyko kaip gamta ir jos tausojimas.Kaip yra pasakes vienas dėstytojas: tam kad žmogus pradėtų rūpintis gamta reikia išnaikinti visa žmoniją ir sukurti nauja "ekologiška žmogų".Žodžiu viska pradėti iš naujo kas yra neimanoma!Mano asmeninė nuomonė kad ateis laikas ir žmonės išnyks kaip tai ivyko su dinozaurais ir kitais gyvūnais ar augalais.Tik visą tai mes galėtumėme nutolinti.Gryštant prie temos kas vyksta Lietuvoje tai man nėra suprantama kaip galima Aplinkos ministru paskirti žmogų su staybos inžinerijos išsilavinimu?Man tai visiškai prieštaraujantis logikai poelgis.Juk statybininkas yra visiška priešingybe ekologui ar bent jau miškininkui ar šiaip žmogui iš panašios srities .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aplinkos ministerija leidžia visus tuos STR (statybos techniniai reglamentai), tad statybos išsilavinimas yra net labai "į temą" aplinkos ministrui, žinant kad tie STR reglamentuoja nuo automobilių kelių iki vėdinimo sistemų įrengimo. Kiek gerai jis tai atlieka tai čia jau kitas reikalas. Klausimas ką išmanytų miškininkas statant pvz: VAE, dujų terminalą, gamyklas ir t.t.? Jei jau iėškoti nelogiškumų vyriausybėje tai yra viena ministerija, kur tos logikos tikrai yra minimaliai turint galvoje ministro(-ės) išsilavinimą. O kas dėl švaresnės aplinkos tai : http://www.versijos.com/2012/02/28/isda ... u-teorija/ :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei aplinkos apsuagoje reiketu vien tik statybininko zinių tai gal ir tai bet aplinkos apsaugos ministerija ne vien tuom rupinasi.net ir pavadinimas ministerijos atspindi kuo ministras turetu buti suinteresuotas o ne statybomis.Dujomis ir elektros terminalais rupinasi energertikos ministras tai ten gal tai ir tiktu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...