Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

Aš galvoju, kad kaimo žmogus, kadangi gyvena arčiau gamtos, turi daugiau išminties. Gerai, būtų, kad valstiečių partija sustiprėtų, kad joje būtų tikrų kaimiečių ir kad nesusirgųt visoms paritjosm būdingom kvailumo ligom. (aš už juos nebalsavau, gal kada ateityje) Tik Karbauskio dar neperprantu, kol kas atrodo, kaip labai susireikšminęs, jo bendrapartiečių negirdėti. Bet būtų geria tokąi normalią partiją turėti. Džiaugiuosi, kad kai kuriose savivaldybėse jie laimėjo daug mandatų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vo kur minties polekis, čia tai pavaro, nebalsuokim, nieko nedarykim, samanes ikalsim, stalina prikelsim, blyn nesitikejau, kad forumiečiu tarpe yra tokiu nuomoniu. Papasakok geriau kaip jaustumies jeigu prikele vidurnakty lieptu per 15 minučiu aprenkt vaikus ir susirinkti reikalingiausius daiktus nes po poros valandu jau gyvuliniam vagone bildesi i rytus...

Norėjau parašyti raimiuix, kad už tokius žodžius jam reikėtų ... Na gal nerašysiu, nes dar baną gausiu :icon-evil: Idiotoiški sapaliojimai, kitaip nepavadinsiu. mano tėvo visa šeima po sibirus ištąsyta dėl to, kad turėjo žemės ir buvo ūkininkai... Stalino kėlėjas atsirado dar :angry-banghead:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš galvoju, kad kaimo žmogus, kadangi gyvena arčiau gamtos, turi daugiau išminties. Gerai, būtų, kad valstiečių partija sustiprėtų, kad joje būtų tikrų kaimiečių ir kad nesusirgųt visoms paritjosm būdingom kvailumo ligom. (aš už juos nebalsavau, gal kada ateityje) Tik Karbauskio dar neperprantu, kol kas atrodo, kaip labai susireikšminęs, jo bendrapartiečių negirdėti. Bet būtų geria tokąi normalią partiją turėti. Džiaugiuosi, kad kai kuriose savivaldybėse jie laimėjo daug mandatų.

Bent jau pas mus tai jų sąraše buvo pilna ūkininkų antrų pusių. Daug pasako. Kaip ir tai, kad mandato siekė vargonininkė, mokyklinio autobusiuko vairuotojas ... Neatsimenu tik kokiuose sąrašuose.

O bendros tendencijos tai graudžios - "abonentas", Pagėgiai, Gražulis, lenkai. Smagu tik kad Antanėlio "vestuvės" galutinai pribaigė artistus.

O besinervuojantys dėl raimisx postų - negadinkit sau nervų. Geriausia taktika - nekreipti dėmesio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai visi namine mauksim ,dėsim an rinkimu tai ir valdys mus stalinai .

egipto pavizdys visa pasauli pažadino ir darsyki irodė jog iniršus leudis gali diktatoriu nuversti o girta leudis ka gali? tai ir gyrdė caras ,paskui stalinas ,brėžnėvas o garbačiovas kai apribojo gėrimus tai ir mum pavyko išsilaisvinti .darykit išvadas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks skirtumas balsuosim , nebalsuosim . Surinks benamius ir bomžus , mestels ant alaus ir prabalsuos taip kaip reikės . Svarsčiau eit ar neit balsuot , bet paskutinį tašką padėjo kunigėlis kalėdot užsukęs . Pravedė agitaciją už konservatorius , pakrapino ir 15 Lt už paslaugą pasiprašė . Daviau 20 , nei daugiau pakrapino , nei čekio davė , nei grąžos neatidavė ...Nejau ir bažnyčia komercinė darosi ....Tikrai belieka tik aparatūrą iš palėpės krapštyt , o Stalinas gal geriau tegul dar ilsisi ir be jo pigiai parsiduot mokam.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai visi namine mauksim ,dėsim an rinkimu tai ir valdys mus stalinai .

egipto pavizdys visa pasauli pažadino ir darsyki irodė jog iniršus leudis gali diktatoriu nuversti o girta leudis ka gali? tai ir gyrdė caras ,paskui stalinas ,brėžnėvas o garbačiovas kai apribojo gėrimus tai ir mum pavyko išsilaisvinti .darykit išvadas.

Tai iš Egipto liaudis neišvažinėjus po užsienius laimės ieškot . O kur pas mus liaudis . Nereikia nei samanės maukt , vienas dalykas nelabai yra kam , o tiems kas likę ir 9,5 alus per stiprus , kitas reikalas nereikia ir diktatoriaus ir šoumenų per akis ... Dar kad tik nešautų ir jiems į galvas įvest būtiną dektinės pirkimo kvotą - biudžetas juk skylėtas ....Turint omeny jų dabartinius būdus biudžetą lopyt net nenustebčiau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks skirtumas balsuosim , nebalsuosim . Surinks benamius ir bomžus , mestels ant alaus ir prabalsuos taip kaip reikės . Svarsčiau eit ar neit balsuot , bet paskutinį tašką padėjo kunigėlis kalėdot užsukęs . Pravedė agitaciją už konservatorius , pakrapino ir 15 Lt už paslaugą pasiprašė . Daviau 20 , nei daugiau pakrapino , nei čekio davė , nei grąžos neatidavė ...Nejau ir bažnyčia komercinė darosi ....Tikrai belieka tik aparatūrą iš palėpės krapštyt , o Stalinas gal geriau tegul dar ilsisi ir be jo pigiai parsiduot mokam.....

Nenoriu but bažnyčios advokatas, bet iš kitos puses pažiurejus iš ko tai bažnyčiai gyvent, tik iš suaukotu pinigeliu, o ir atvažiuot pakrapint kainuoja kažkiek...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks skirtumas balsuosim , nebalsuosim . Surinks benamius ir bomžus , mestels ant alaus ir prabalsuos taip kaip reikės . Svarsčiau eit ar neit balsuot , bet paskutinį tašką padėjo kunigėlis kalėdot užsukęs . Pravedė agitaciją už konservatorius , pakrapino ir 15 Lt už paslaugą pasiprašė . Daviau 20 , nei daugiau pakrapino , nei čekio davė , nei grąžos neatidavė ...Nejau ir bažnyčia komercinė darosi ....Tikrai belieka tik aparatūrą iš palėpės krapštyt , o Stalinas gal geriau tegul dar ilsisi ir be jo pigiai parsiduot mokam.....

Nenoriu but bažnyčios advokatas, bet iš kitos puses pažiurejus iš ko tai bažnyčiai gyvent, tik iš suaukotu pinigeliu, o ir atvažiuot pakrapint kainuoja kažkiek...

Nu kaip čia pasakius - paskambina kunigas bendruomenės pirmininkei : " Tada ir tada norėsiu kalėdot suorganizuokit transportą ..." Ta laksto per ūkininkus ir prašo labdaros . Man ir pačiam yra tekę vežiot . Už tai tik vakarienę paskutinėj sodyboj gavau ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai tada labai šaunu, jeigu kiekvienas galintis bent po tiek dasidetu(pavežtu kunigeli, kokia apgriuvusia tvora paremontuotu, žvyro priekaba paaukotu ant duobeto kelio irt.t) tai manau ir patiems gyvent smagiau butu o gal ir daraugiškesni taptume nuo tokiu darbu, dabar tai paskaičius šita tema tai kas antram poste tik dejuojam ir kažko tai gyvenimu tokie nepatenkinti esam, bukim optimistai ir gyvenimas atrodis gražus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zvyra ne baznyciai reikia lopyti, litus ne kunigui aukoti, kiekvienas sutvarkytas kampelis be prasymo ir be uzmokescio tai ir yra tikras pasiaukojimas, o is to kunigo veziojimo paskui tik pletku banga kyla ir tiek, kazi kuris vezikas labai jau dziaugesi tokia talka

kai saka dievas yra tai kuo nei vienas netikim, bet visi bijom, bet cia jau atskira tema

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bukim optimistai ir gyvenimas atrodis gražus.

Mes ir taip optimistai. Visi pesimistai jau seniai Airijoj.

ka i Sibira veze, o kas cia likes, grasinamas ginklu, paskutini maista miskiniams atiduodavo....

tai kad nereik vyniot i vata...

Ką tu čia norėjai tuo pasakyti, ko nereikia į vatą vyniot ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mielieji neva krikščionys, jeigu jau prakalbote apie bažnyičą ir kunigus, tai nepameskite iš akių vienos smulkmenos - bažnyčia yra tikinčiųjų, o ne kunigo reikalas. Kam bažnyčios nereikia, tas neaukoja, kam reikia - tas aukoja, ir ko čia zyzti? Bažnyčią sudaro tikintieji, bet pastatą, jo aplinką, pagaliau kunigą ir t.t. juk turi kažkas išlaikyti, nes ne kunigui reikia bažnyčios. Ką tai erzina, tai ir nelįskite (tada ir savo vaikų nekrikštykite, ir naujų automobilių nekrapykite!!!), bet nesapaliokite nesąmonių, atsibodo vieną per tą patį girdėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as savo vaiku ir nekrikstyju, kai uzaugs patys apsispres ar jiem reikia tos zymes, kaip Jus, jauciuosi turis teise i savo nuomone, beto turiu teise ir ja pareiksti, nereikia manes vadinti neva krikscioniu, nes as toks nesu, nereikia manes smerkti, nes as priesingai nei krikscionys "nesiku" i baznycia, tuo tarpu krikscionys sekmingai "apsiko" mano kaip pagonio atminima ir stabus, nezinau nei vieno pyliakalnio ant kurio islaisvintojai nebutu ikale kryziaus, simatai azuolu ir simtai kitokiu medziu su dievo mukelemis, kazi nuo kada krikscionio dievas azuole gyvena, galeciau testi be galo ir be krasto bet kam to reikia, tik bandau isivaizduoti kas butu , jei as ant baznycios vartu sukelciau pagonio istorija, beabejones buciau kulto isniekintoju, o krikscionims galima kryziu paisyti ko ne visur kur tik nori

taip kad tikime is mados, o ne del to kad tiketi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nenoriu užvesti beprasmiškos diskusijos apie tai, kuri religija geresnė (čia kiekvieno širdies ir apsisprendimo reikalas), tik norėjau pasakyti, kad jeigu žmogus netiki, kam jis tada aukoja, o paskui burnoja, tai veidmainystė ir iš jų pačių pusės (pasižiūrėkime kritiškai pirma kiekveinas į save). Bet kokią šventyklą - ar tai būtų pagonių,ar muslmonų, ar kokia nors pogrindinė - ją reikia išlaikyti. Tad toks burnojimas, kaip čia buvo ankstesniuose pasisakymusoe yra, mano požiūriu, nelogiškas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sventyklas zmones state galios demonstravimui, musulmonai tiki is molio dreptose pasiurese, krikscioniu tai nepriimtina, del to krikscionybei ir liko max 200 metu, esu isitikines kad kuo toliau tuo maziau tos ispustos krikscioniu sventyklos bus islaikomus is "tikinciuju" kisenes

o siaip as pritariu jums, tik matau kiek kitoki baigties scenariju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik tokiame puikiame forume nepradėkime dėti ant kitų išpažįstmaos religijos. "Neva krikščionys" parašiau su gilia prasme, nes Lietuva, atseit, krikščionių daugumos kraštas. Bet gal ir per "riebiai" parašiau:), tai labai atsiprašau. Turėjau minty visų mūsų veidmanystę, nes tokie dažnai būname ne tik prieš kitus, bet net nepastebime, kiek veidmainiaujame ir prieš save. Priimkite tai filosifiškai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip krikščionys , bet jeigu bažnyčia pradės į politiką lyst , supanašės su seime sėdinčiais . Man nereikia , kad kartą per metus į trobą užsukęs kunigas domėtūsi mano politinėm pažiūrom ... Ir aš kaip visuomenės dalis turiu teisę nuspręst kiek ir už kokius bažnyčios nuopelnus visuomenei , galiu sau leist jai paaukot . O kai kunigas pats prašo aukos ( ar gal geriau sakyt - mokesčio už paslaugas ) tai jau ne tikėjimas , o komercija . Kiek per visą Lietuvą sielos vedliai prisidirba , panašėja , kad dirbančių iš pašaukimo labai stipriai mažėja .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gryžkime prie rinkimu , p. Raimio politologijos mokytoja turetu rausti iš gedos , žinai kolega parašei nemažai nesamoniu , tamstos rašliava man primena keliu radikalu šnekas [Murzos , Šustausko , Žirinovskio].

Del bažnyčios tai kiek žmoniu tiek nuomoniu , aš manau jeigu žmogui reikia jis eina , aukoja , vežioja, jei nereikia tai ir nesusidedi . Aš asmeniškai esu mažai praktikuojantis katalikas , nors pažystu kunigą su kuriuo eičiau į žvalgybą . Tarp kitko Jonavoje kunigas važineja su audi A8 keletos metų senumo , plius turėjo vasara gana rimtą britvą . Dar galvoju jei pasamonej atskirtume kunigą nuo bažnyčios manau pastaroji nebūtų tokia atgrasi. Nesupraskite manes klaidingai aš neagituoju tiesiog ramiai išsakau savo nuomonę. Dar prisiminiau per mišias sakomus žodžius ;

palinkekime vienas kitam ramybes :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš asmeniškai esu mažai praktikuojantis katalikas , nors pažystu kunigą su kuriuo eičiau į žvalgybą . Tarp kitko Jonavoje kunigas važineja su audi A8 keletos metų senumo , plius turėjo vasara gana rimtą britvą .

Ar čia tokios tavo vertybės? O jei su 20 metu audi ir su senu uralu važinėtų, tada jau neitum į žvalgybą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...