Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

Na taip krikščionys , bet jeigu bažnyčia pradės į politiką lyst , supanašės su seime sėdinčiais . Man nereikia , kad kartą per metus į trobą užsukęs kunigas domėtūsi mano politinėm pažiūrom ... Ir aš kaip visuomenės dalis turiu teisę nuspręst kiek ir už kokius bažnyčios nuopelnus visuomenei , galiu sau leist jai paaukot . O kai kunigas pats prašo aukos ( ar gal geriau sakyt - mokesčio už paslaugas ) tai jau ne tikėjimas , o komercija . Kiek per visą Lietuvą sielos vedliai prisidirba , panašėja , kad dirbančių iš pašaukimo labai stipriai mažėja .

O kaip skaitai čia daug ar mažai tas 15 litu(du pokeliai cigarečiu) mokesčio už tokia paslaiga?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš galvoju, kad kaimo žmogus, kadangi gyvena arčiau gamtos, turi daugiau išminties. Gerai, būtų, kad valstiečių partija sustiprėtų, kad joje būtų tikrų kaimiečių ir kad nesusirgųt visoms paritjosm būdingom kvailumo ligom. (aš už juos nebalsavau, gal kada ateityje) Tik Karbauskio dar neperprantu, kol kas atrodo, kaip labai susireikšminęs, jo bendrapartiečių negirdėti. Bet būtų geria tokąi normalią partiją turėti. Džiaugiuosi, kad kai kuriose savivaldybėse jie laimėjo daug mandatų.

Kad ne valstiečių ta partija, o agrokoncerno. Bet pasirodo atsipirko "Naisių vasara". Tarp kitko ten ir matosi kaip partijos, t.y. filmo režisierius, mato save ir savo tėvą savo akimis... Gaila kad ten kur filmo nesuka, agrokoncernas tik niokoja infrastruktūrą, teršia aplinką ir išnaudoja žmones.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip krikščionys , bet jeigu bažnyčia pradės į politiką lyst , supanašės su seime sėdinčiais . Man nereikia , kad kartą per metus į trobą užsukęs kunigas domėtūsi mano politinėm pažiūrom ... Ir aš kaip visuomenės dalis turiu teisę nuspręst kiek ir už kokius bažnyčios nuopelnus visuomenei , galiu sau leist jai paaukot . O kai kunigas pats prašo aukos ( ar gal geriau sakyt - mokesčio už paslaugas ) tai jau ne tikėjimas , o komercija . Kiek per visą Lietuvą sielos vedliai prisidirba , panašėja , kad dirbančių iš pašaukimo labai stipriai mažėja .

O kaip skaitai čia daug ar mažai tas 15 litu(du pokeliai cigarečiu) mokesčio už tokia paslaiga?

Už 15 Lt man 3 pokeliai išeina - aš nemandras :) Jeigu kunigas važinėja su nesenu NISAN , savo senelių prieglaudoj susirenka pensijas už grikių košės dubenį gaudamas dar ir valstybės paramas ir ES paramas , jis man galėtų duot , o ne aš jam . Bažnyčiai negaila būtų , bet kyla tik klebonija ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš asmeniškai esu mažai praktikuojantis katalikas , nors pažystu kunigą su kuriuo eičiau į žvalgybą . Tarp kitko Jonavoje kunigas važineja su audi A8 keletos metų senumo , plius turėjo vasara gana rimtą britvą .

Ar čia tokios tavo vertybės? O jei su 20 metu audi ir su senu uralu važinėtų, tada jau neitum į žvalgybą?

aš parašiau kaip palyginima pries 4 metus kaimo parapijoje jam užteko 2golfo . O apie mano vertybes nekalbam , nes tamsta manes nepazysti ir negalima spresti apie žmogų iš vieo sakinio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matyt kontrobandines rukai :eusa-whistle: Nesuprantu aš vieno dalyko, jeigu viskas taip blogai tai kam ta kuniga išviso priėmei, nepagalvok kad aš esu kažkoks praktikuojantis tikintysis kaip čia kažkas taikliai ivardijo ar koks kunigu gerbejas bet kažkaip nesiriša galai.

Kitais metais tikriausiai nepriimsiu , nes jis tik šiemet mane "nustebino" ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gryžkime prie rinkimu , p. Raimio politologijos mokytoja turetu rausti iš gedos , žinai kolega parašei nemažai nesamoniu , tamstos rašliava man primena keliu radikalu šnekas [Murzos , Šustausko , Žirinovskio]. :D

na, jei jai geda del mano minciu - tegul rausta....

o man geda, kad Lietuvoj tiek daug naiviu zmoniu, kaip tamsta.... ne is oro atsirado epitetas "runkelis"..... nepriimk asmeniskai - tai taikau net ir savo motinai.

o kas liecia rinkimus, ir zmoniu pilietines valios isreiskima juose, galiu pasakyt tik viena - gali balsuot 40 proc. 60, 100 ar net 1 procentas turinciu balso teise - NIEKAS NESIKEIS. jei manai kitaip - skaityk posta nuo pradziu.

Keistis prades tik tada, kai bus nustatyta aiski isrinktu seimo ir savivaldybiu nariu atsaukimo tvarka. tada zmones prades eit i rinkimus, nes zinos, kad uz sudo malima, savo balsais gales ta sudo malima ir nutraukt. vat tada, gal pamatysim, kad i rinkimus pradeda eit kokybe, o ne kiekybe, ir nebereiktu issukinet prisidirbusiu ar nutaisius kiaules snuki aiskint, kad ministras dirba gerai, ir nera reikalo jam trauktis.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Keistis prades tik tada, kai bus nustatyta aiski isrinktu seimo ir savivaldybiu nariu atsaukimo tvarka. tada zmones prades eit i rinkimus, nes zinos, kad uz sudo malima, savo balsais gales ta sudo malima ir nutraukt. vat tada, gal pamatysim, kad i rinkimus pradeda eit kokybe, o ne kiekybe ....

Ir tu galvoji, kad esant atšaukimo sistemai kas nors pasikeis :eusa-doh: Optimistas :eusa-shhh: Lietuvis kantrus mužikas, paburbės kaip visada, kad valdžia bloga ir toliau gulėdamas ant pečiaus keiks visus. Pažiūrėkit kas darosi kitose valstybėse kai keliami mokesčiai, brangsta prekės. O mūsiškiams dzin - prisipirko cukraus ir toliau sau burba.

Aš irgi iš tų, kurie paprasčiausiai neina balsuot. Ir neisiu tol, kol neužaugs politikų karta (tikiuosi, kad dar sulauksiu), kurie į savivaldybes ar seimą eis tam, kad kažką padaryti geriau Lietuvai ir lietuviams. O ne susitvarkyt savo verslo ir asmeninių finansų. Kai į politiką eis žmonės, kurie turi tiek atitinkamą išsilavinimą, tiek žinių, kurie turi noro DIRBTI, o ne miegoti minkštose kėdėse arba išvis darbo, t.y. posėdžių, metu gulėti soliariumuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Keistis prades tik tada, kai bus nustatyta aiski isrinktu seimo ir savivaldybiu nariu atsaukimo tvarka. tada zmones prades eit i rinkimus, nes zinos, kad uz sudo malima, savo balsais gales ta sudo malima ir nutraukt. vat tada, gal pamatysim, kad i rinkimus pradeda eit kokybe, o ne kiekybe ....

Ir tu galvoji, kad esant atšaukimo sistemai kas nors pasikeis :eusa-doh: Optimistas :eusa-shhh: Lietuvis kantrus mužikas, paburbės kaip visada, kad valdžia bloga ir toliau gulėdamas ant pečiaus keiks visus. Pažiūrėkit kas darosi kitose valstybėse kai keliami mokesčiai, brangsta prekės. O mūsiškiams dzin - prisipirko cukraus ir toliau sau burba.

Aš irgi iš tų, kurie paprasčiausiai neina balsuot. Ir neisiu tol, kol neužaugs politikų karta (tikiuosi, kad dar sulauksiu), kurie į savivaldybes ar seimą eis tam, kad kažką padaryti geriau Lietuvai ir lietuviams. O ne susitvarkyt savo verslo ir asmeninių finansų. Kai į politiką eis žmonės, kurie turi tiek atitinkamą išsilavinimą, tiek žinių, kurie turi noro DIRBTI, o ne miegoti minkštose kėdėse arba išvis darbo, t.y. posėdžių, metu gulėti soliariumuose.

bet as geresnis optimistas uz ta, kuris mano, kad 100 proc balsavimo aktyvumas kazka gali pakeist :eusa-shifty::eusa-shifty:

lietuviai kantrus muzikai... uzsienyje kitaip. bet ten, iskilus niuansams, politikai atsistatydina, nesilaiko kedes dantimis isikibe...

o jei minty turi Afrika - jau matos, kas nagus prie to prikiso, priedo, Egiptas, jau verkia, nes neteko turizmo doleriu...

lazda turi du galus.....

tas liecia Lietuvele - jau sklando anekdotai, apie viesbuciu kainas Europos krepsinio cempionato metu.... dar viena galimybe "pagarset"....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Keistis prades tik tada, kai bus nustatyta aiski isrinktu seimo ir savivaldybiu nariu atsaukimo tvarka. tada zmones prades eit i rinkimus, nes zinos, kad uz sudo malima, savo balsais gales ta sudo malima ir nutraukt. vat tada, gal pamatysim, kad i rinkimus pradeda eit kokybe, o ne kiekybe ....

Ir tu galvoji, kad esant atšaukimo sistemai kas nors pasikeis :eusa-doh: Optimistas :eusa-shhh: Lietuvis kantrus mužikas, paburbės kaip visada, kad valdžia bloga ir toliau gulėdamas ant pečiaus keiks visus. Pažiūrėkit kas darosi kitose valstybėse kai keliami mokesčiai, brangsta prekės. O mūsiškiams dzin - prisipirko cukraus ir toliau sau burba.

Aš irgi iš tų, kurie paprasčiausiai neina balsuot. Ir neisiu tol, kol neužaugs politikų karta (tikiuosi, kad dar sulauksiu), kurie į savivaldybes ar seimą eis tam, kad kažką padaryti geriau Lietuvai ir lietuviams. O ne susitvarkyt savo verslo ir asmeninių finansų. Kai į politiką eis žmonės, kurie turi tiek atitinkamą išsilavinimą, tiek žinių, kurie turi noro DIRBTI, o ne miegoti minkštose kėdėse arba išvis darbo, t.y. posėdžių, metu gulėti soliariumuose.

Lyrinis nukrypimas

valdzia tarnauja tautai tai kodel tauta jei nenustato atlyginimo?

uz bloga darba per kiausus neduoda?

visi tylim

as ir ne savo noru sedziu uz granicos bet ka ltt veikt kainos kai uzsieni algos kai rusyne

nesakau kad nereik moket mokesciu bet reik pagalvot ka tu uz juos gauni? gatves duobetos pas daktarus visur mokek

reik referendumo ir keist valstybes valdyma naikyt armijas tinginiu musu kraujo geriku kad uz milijonus sodintu o ne uz 10 kiausiniu kad kiekviena savivaldybe deleguotu seimo nari juk krize kammaitint tokia armija klaunu ir tinginiu irdar patareju kruvas jei tau reik patarejo reiskias esi durnas ir ner ko i valdzia

pradetu uz korupcija sodint iki gyvos su visos gimines neaiskiai igyto turto konfiskavimu be senaties termino gal kas pasikeistu gal pradeciau tiket kazkuo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...