Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš 14 minutes , Virgis. pranešimas:

Pas mane buvo vienas užklimpes rapso lauke, tai iškviečiau policiją, suformino jam ket pažeidimą, dėl važiavimo ne keliu. Su tokiais išvažinejimais reikia dėti mobilias kameras kad užfiksuoti ir perduoti policijai, greitai tada pasibaigtų tokie pasivėžinimai.

Efektyviau butu tose vezese akecias pakasti:handgestures-thumbupleft:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , cainikas pranešimas:

 Jeigu esi  pakankamai turtingas atlyginti padarytai žalai tuomet taip.

Kodel teks atlyginti? Taip išeina,kad aš dar turiu drebeti,kad jie neprapjautu padangu kai vazžiuoja per mano laukus. Dar turiu nurinkti grebliu ražus,plugu noragus, ir drebeti,kad,tik jie neprapjautu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , arciu555 pranešimas:

Kodel teks atlyginti? Taip išeina,kad aš dar turiu drebeti,kad jie neprapjautu padangu kai vazžiuoja per mano laukus. Dar turiu nurinkti grebliu ražus,plugu noragus, ir drebeti,kad,tik jie neprapjautu?

 Pirma yra vėžės, vadinasi kažkas saugiai pravažiavo. Antra,  Tamsta slapta įkasdamas akėčias  turėjai tikslą nežinomam asmeniui padaryti žalos. Padarei. kas tada privalo atsakyti?   Bet jeigu būtum genialus  kur nors viduryje lauko , kur niekada nebuvo kelio ir nėra jokių vėžių pakastum akėčias ir tas netyčia užvažiuotų tai tuomet malačius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , cainikas pranešimas:

 Pirma yra vėžės, vadinasi kažkas saugiai pravažiavo. Antra,  Tamsta slapta įkasdamas akėčias  turėjai tikslą nežinomam asmeniui padaryti žalos. Padarei. kas tada privalo atsakyti?   Bet jeigu būtum genialus  kur nors viduryje lauko , kur niekada nebuvo kelio ir nėra jokių vėžių pakastum akėčias ir tas netyčia užvažiuotų tai tuomet malačius.

O kas žino ar jis saugiai pravažiavo ar nesaugiai. Gerai tada už akečiu patrypei šiek tiek,palikai domkrato ispaudą,neužtenka? Duos i teisma va tada ir atsiskleis,ką reikia kalbeti,kad laimeti bylą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, arciu555 pranešimas:

O kas žino ar jis saugiai pravažiavo ar nesaugiai. Gerai tada už akečiu patrypei šiek tiek,palikai domkrato ispaudą,neužtenka? Duos i teisma va tada ir atsiskleis,ką reikia kalbeti,kad laimeti bylą.

 Taip, yra pavyzdys. Vienas apiformino ir padavė į teismą. Tai kaltininkas pakeitė traktoriui ne tik sužalotą ratą bet ir sveikajį, nes su viena padilusia, o kita nauja važinėti negalima. Dar gerai, kad buvo tik belorusas. Plius serviso, teismo išlaidos.  Nedraudžiu, gali išbandyti ir savo kailiu, medžiotojai manau pakankamai raštingi.:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , cainikas pranešimas:

 Taip, yra pavyzdys. Vienas apiformino ir padavė į teismą. Tai kaltininkas pakeitė traktoriui ne tik sužalotą ratą bet ir sveikajį, nes su viena padilusia, o kita nauja važinėti negalima. Dar gerai, kad buvo tik belorusas. Plius serviso, teismo išlaidos.  Nedraudžiu, gali išbandyti ir savo kailiu, medžiotojai manau pakankamai raštingi.:D

Tu nepainiok traktoriaus su automobiliu. Laukas tai ne kelias važiuoti. O ką ten tas tavo vienas apiformino sunku komentuoti, gal kaltininkas neturėjo gero advokato, o gal ant teisėto keliuko prisidirbo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, cainikas pranešimas:

 Taip, yra pavyzdys. Vienas apiformino ir padavė į teismą. Tai kaltininkas pakeitė traktoriui ne tik sužalotą ratą bet ir sveikajį, nes su viena padilusia, o kita nauja važinėti negalima. Dar gerai, kad buvo tik belorusas. Plius serviso, teismo išlaidos.  Nedraudžiu, gali išbandyti ir savo kailiu, medžiotojai manau pakankamai raštingi.:D

Aš ką sakiau byloms reikia raštingumo ir ,tik nuo Taves priklauso ar laimesi ar ne? Yra situacija ir jei einama i teisma tai ji yra apylyge. Abi puses galvoja,kad yra teisios. Ir po to kiekviena puse stengiasi patempti anklode i savo puse. Tas kas nera teisme buves tas nesupras(,ka reikia daryti,kaip kalbeti i ką atkreipti ypatinga demesI) čia galima kalbeti valandu valandas.Absoliučiai nera lygiu situaciju,nes kitoje lygiaverteje situacijoje dalyvaus kiti žmones,apklaus kiti tyrejai,pasirinks kitus advokatus,bus kiti teisejai,kiti prokurorai. Ir neina apsakyti kokios smulkmenos kartais pakeičia teismo rezultata. I teismą duoti del smulkmenos gali,tik visiškas bukagalvis,nes advokatas vienam posedy kainuoja 1000 eur,kiek posedžiu bus? Kiek prieš tai konsultaciju bus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolegai ganyklų tvoras išdraskė ir per ganyklas keturačiais draskosi kada nori. Buvo jo tėvukas su džipu kelią užtvėręs ir kirvį pasiėmęs nuėjo paklaust kas per nesamonės. Tai tie pušką išsitraukė, atėmė kitvį ir prigrasino. Nelabai pašokinėsi, vietinė policija ir prokurorų ir viršininkų draugeliai, jie "nebaudžiami"...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , Eduardas pranešimas:

Kolegai ganyklų tvoras išdraskė ir per ganyklas keturačiais draskosi kada nori. Buvo jo tėvukas su džipu kelią užtvėręs ir kirvį pasiėmęs nuėjo paklaust kas per nesamonės. Tai tie pušką išsitraukė, atėmė kitvį ir prigrasino. Nelabai pašokinėsi, vietinė policija ir prokurorų ir viršininkų draugeliai, jie "nebaudžiami"...

nu čia irgi reikia namų darbus atlikti... Jau pakankamai civilizuotas amžius, jog ir policininkai gali nukentėt už nesąmones. Viešumas išvis didelė jėga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 40 minutes , jevgenijus pranešimas:

 Buvo atvejis kai kaimynas nuo kaimyno,  saugodamas agurkus,  laidus pratempė... tai gal jau paleido. 

Visada įžvelk ką nors teigiamo kiekvienoje istorijoje : tas kaimyno agurkų jau nebevogs . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , Eduardas pranešimas:

Kolegai ganyklų tvoras išdraskė ir per ganyklas keturačiais draskosi kada nori. Buvo jo tėvukas su džipu kelią užtvėręs ir kirvį pasiėmęs nuėjo paklaust kas per nesamonės. Tai tie pušką išsitraukė, atėmė kitvį ir prigrasino. Nelabai pašokinėsi, vietinė policija ir prokurorų ir viršininkų draugeliai, jie "nebaudžiami"...

 Čia jau laukiniai vakarai ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Eduardas pranešimas:

Kolegai ganyklų tvoras išdraskė ir per ganyklas keturačiais draskosi kada nori. Buvo jo tėvukas su džipu kelią užtvėręs ir kirvį pasiėmęs nuėjo paklaust kas per nesamonės. Tai tie pušką išsitraukė, atėmė kitvį ir prigrasino. Nelabai pašokinėsi, vietinė policija ir prokurorų ir viršininkų draugeliai, jie "nebaudžiami"...

Baudziami visi - tik sunkiau.

Nera ko su kirviu vaikscioti - jei realiai - nesvarbu kieno zeme, ir ka jie dare - jis atejo su kirviu ir anie labai teisus kad puska issitrauke gynybai. Tokiu atveju reikia ne su puska ateiti, o su telefonu ir nusifotkinti ir perduoti policijai, tegul jie aiskinasi. Jau ne tie laikai kad kirviais ir vezdais mojuot.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , dzipas pranešimas:

Baudziami visi - tik sunkiau.

Nera ko su kirviu vaikscioti - jei realiai - nesvarbu kieno zeme, ir ka jie dare - jis atejo su kirviu ir anie labai teisus kad puska issitrauke gynybai. Tokiu atveju reikia ne su puska ateiti, o su telefonu ir nusifotkinti ir perduoti policijai, tegul jie aiskinasi. Jau ne tie laikai kad kirviais ir vezdais mojuot.

 

Pasiskaityk konstituciją ten aiškiai Parašyta nuosavybė neliečiama. Tai jeigu mano žemė tai su kuo noriu su tuo ir vaikštau ar su kirviu ar be trusiku čia jau mano reikalas. O niekas be mano leidimo po mano žemę neturi teisės važinėti ar yra vėžės ar nėra vėžių. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , manttys pranešimas:

nu čia irgi reikia namų darbus atlikti... Jau pakankamai civilizuotas amžius, jog ir policininkai gali nukentėt už nesąmones. Viešumas išvis didelė jėga

Tai sakė ten aiškinos paskui, visos istorijos galo nesekiau, bet žinau tiek, kad senyvas žmogus įbaugintas tiek, kad atsisakė duot betkokius parodymus. Nežinai ar tokie nesugalvos paskui atkeršyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , kaimovaikas pranešimas:

Pasiskaityk konstituciją ten aiškiai Parašyta nuosavybė neliečiama. Tai jeigu mano žemė tai su kuo noriu su tuo ir vaikštau ar su kirviu ar be trusiku čia jau mano reikalas. O niekas be mano leidimo po mano žemę neturi teisės važinėti ar yra vėžės ar nėra vėžių. 

Ir dar reikėtų pridurti, kad pagal medžioklės įstatyma, jie turi turėti tamstos sutikimą, tamstos žemėje statyti bokštelius ir pan. O tokie kur skraido po laukus skersai išilgai, vienareikšmiškai pridurkai. Ir greičiausiai sovietiniai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , kaimovaikas pranešimas:

Pasiskaityk konstituciją ten aiškiai Parašyta nuosavybė neliečiama. Tai jeigu mano žemė tai su kuo noriu su tuo ir vaikštau ar su kirviu ar be trusiku čia jau mano reikalas. O niekas be mano leidimo po mano žemę neturi teisės važinėti ar yra vėžės ar nėra vėžių. 

Per siaurai žiūri.  Teisė yra platesnė ir lanksti ne tik tavo bet ir kitų žmonių interesams saugoti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Zim511 pranešimas:

Ir dar reikėtų pridurti, kad pagal medžioklės įstatyma, jie turi turėti tamstos sutikimą, tamstos žemėje statyti bokštelius ir pan. O tokie kur skraido po laukus skersai išilgai, vienareikšmiškai pridurkai. Ir greičiausiai sovietiniai.

Ne tik sovietiniai..dažnai,ne visada, gali tikėtis buvusių emigrantų. Ten jautę tvarką , čia atsigriebti bando... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , kaimovaikas pranešimas:

Pasiskaityk konstituciją ten aiškiai Parašyta nuosavybė neliečiama. Tai jeigu mano žemė tai su kuo noriu su tuo ir vaikštau ar su kirviu ar be trusiku čia jau mano reikalas. O niekas be mano leidimo po mano žemę neturi teisės važinėti ar yra vėžės ar nėra vėžių. 

Ai davai nediskutuok tuo ko nezinai ir su kuo nesi susidures - kiekvienas pasiskaites eiline fraze gali interpretuoti savaip ir bandyti buti teisus.... jei nori diskutuoti paskaityk toliau - nuosavybe saugo istatymas, o istatymas draudzia fizini smurta, nebent pacio sveikatai ar gyvybei gresia pavojus arba panaudotas smurtas sustabdytu didesni smurta.

 Todel toks pasakymas - mano pieva - atp..zdinsiu visus kas uzlips - nu bukit sveiko proto. Su nusikalteliais ar pazeidejais reikia kovoti pagal istatyma, nes daznai "teisuoliai" patys buna patraukti baudziakui uz tokius reikalus.

Taip, negalima vazinetis per paselius - bet kovoti reikia tokiu budu kad neatsirastu pasekmiu....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...