Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

Prieš 2 valandas, arciu555 pranešimas:

Bankas neturi jausmų,sažines tenai ,tik pinigai ir nieko daugiau.Teko bendrauti su paskolu vadybininke sako neįsvaizduoji kaip ukis taško pinigus: Nusipirko naują agregatą apie 60 000-70 000 eur,greitai kažką prarijo,žodžiu sugadino,vel į banką,vel paskola-iškeite į naują. Sako,na kolkas duodam dar. Tai va pats blogiausia variantas šiame tekste,kad bankai viską mato,viską žino:gera investicija,bloga,atsipirks,neatsipirks,tik jie nesako,nepataria,o paskui,na sako esi nemokus,rizika dideja,gal... damokek ir t,t. Dar vienas klausimas: kas butu jei žeme pradetu pigti,nereiktu damoketi kurie yra užstate žemę? Nes banko turtas irgi mažetu,o mažeti negali...

O nepasakojo kaip žmonės taško būsto paskolas? Nesena istorija, kaip pasiskolino 90k, nusipirko auto už 35k, o užbaigti statybom ir trūksta kažkur panašiai, bankas prašo statybų užbaigimo dokumentų, bet automobilio vistiek neparduoda :) šventų niekur nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, arciu555 pranešimas:

Ji buvo apakusi,kad neremontuoja:icon-wink:,tai va cia ir yra saviapgaule,kad dar duoda. Na lengva taškyti neuzdirbtus pinigus. 2006 m paprasti zmones irgi taške kas gavosi,asmeniniai bankrotai,verksmingos televizijos laidos,reiktu atsisukti atgal ir pasiziureti,toli nereikia,tik 2006 m

Žiauriausią yra šitoje situacijoje kai “pasakotojas” paima viena atvejį ir ji pateikia kaip taisykle...Tai kiek suprantu Su matematika viskas gerai? O ar visiem tavo klasiokam buvo lygiai taip pat gerai? Tai iš mokyklos suolo išėjus į gyvenimą su įgytais matematikos įgūdžiais, žmones skaiciuoja taip kaip išmoko, ūkininkai neišskirtiniai... 2006 metai buvo ekonomikos pakilimas, bankai turejo pinigu gausybe ir davė pinigus be didesniu apribojimu, paskola paimti butui galėjai be didesnio vargo ir neturint jokios savo dalies, ta žmones ir dare, “duoda imk, muša bėk” ir ne jie kalti kad staiga ekonomika sustojo... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , JCB pranešimas:

O nepasakojo kaip žmonės taško būsto paskolas? Nesena istorija, kaip pasiskolino 90k, nusipirko auto už 35k, o užbaigti statybom ir trūksta kažkur panašiai, bankas prašo statybų užbaigimo dokumentų, bet automobilio vistiek neparduoda :) šventų niekur nėra.

Tai va butent iš tokiu pavyzdziu reikia ir mokytis. Tam ir kvailesni reikalingi,kad protingesni mokytusi. Mano kaimynas įsteige Klaipedoje įmonę ir kaip pridera nusipirko nebloga auto. Kaip savininkui priklauso. Kadangi firma nedidele apyvartines lesos irgi matomai nedideles,atspek ar ilgai dziaugesi savininko statusu? Iki krizes.... Dabar jau dirba su fura. Krize visus va tokius nubaude ir dar karta nubaus,nesvarbu ar ukininkas ar verslininkas. Pinigai kapitalizme turi būti gerbiami ir atsakingai su jais elgiamasi,nesielgsi-susimokesi uz savo klaidas pats,ne kitas,ne bankas,bet pats.:occasion-santa:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , kestoxs pranešimas:

Žiauriausią yra šitoje situacijoje kai “pasakotojas” paima viena atvejį ir ji pateikia kaip taisykle...Tai kiek suprantu Su matematika viskas gerai? O ar visiem tavo klasiokam buvo lygiai taip pat gerai? Tai iš mokyklos suolo išėjus į gyvenimą su įgytais matematikos įgūdžiais, žmones skaiciuoja taip kaip išmoko, ūkininkai neišskirtiniai... 2006 metai buvo ekonomikos pakilimas, bankai turejo pinigu gausybe ir davė pinigus be didesniu apribojimu, paskola paimti butui galėjai be didesnio vargo ir neturint jokios savo dalies, ta žmones ir dare, “duoda imk, muša bėk” ir ne jie kalti kad staiga ekonomika sustojo... 

 Ne jie kalti,kad ekonomika sustojo,bet jie susimokejo uz ta sustojima,ne bankas prašove,o  Jie.Visu pirmiausia ne dave,o paskolino. Bankas yra aukšciausia verslo institucija,kurioje dirba patys aukšciausi investuotojai ir t,t. Ir ne mums ta banka apgauti,ne mums. Prieš pasirašant dokumenta reikia ,,pasidometi,,kiek turesi grazinti. O tokie kaip aš ir dar kiti negalejo savo akimis patiketi, kad uzdirbantys minimumus,statesi namus ir dar rinkosi kokius laiptus montuoti azuolinius ar uosinius:icon-wink:, nes tai sulauze bet kokias ekonomines taisykles,nes taip nebuna,nebuna nemokamu pietu. 2008m,pradejo aišketi kuris geriau mokykla baige.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gražulis vėl suspindėjo :icon-lol: 

Kreipiuosi į istorinę kaimynę Lenkiją ir Prezidentą A. Duda

Oficialiai pripažinta teroristinė organizacija ir tuo pačiu Maskvos penktoji kolona, veikianti Lietuvoje - konservatoriai puola vyriausybę ir lenkų ministrus. Viskas vyksta pagal Lenino išbandytus metodus


https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2019/11/29/news/issigandes-p-grazulis-pribloske-praso-i-lietuva-atsiusti-lenkijos-kariuomenes-pajegas-12741682/?fbclid=IwAR3QM0-lHQp9wY5yS-CF8YMGw4VCcuy8R5FpxP4ntoBIZ6VTdrBc_-1NVGc

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 36 minutes , ceck pranešimas:

Gražulis vėl suspindėjo :icon-lol: 

Kreipiuosi į istorinę kaimynę Lenkiją ir Prezidentą A. Duda

Oficialiai pripažinta teroristinė organizacija ir tuo pačiu Maskvos penktoji kolona, veikianti Lietuvoje - konservatoriai puola vyriausybę ir lenkų ministrus. Viskas vyksta pagal Lenino išbandytus metodus


https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2019/11/29/news/issigandes-p-grazulis-pribloske-praso-i-lietuva-atsiusti-lenkijos-kariuomenes-pajegas-12741682/?fbclid=IwAR3QM0-lHQp9wY5yS-CF8YMGw4VCcuy8R5FpxP4ntoBIZ6VTdrBc_-1NVGc

Tai jau turbut su Palangiške Birute susiderejo... O šiaip toki aktyvu vyrą sustabde tokia gležna mergina ir ilgam sustabde,koki pusmeti niekur nesirode,bet,kad driokstelejo,tai driokstelejo,....pailsejes...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, arciu555 pranešimas:

 Ne jie kalti,kad ekonomika sustojo,bet jie susimokejo uz ta sustojima,ne bankas prašove,o  Jie.Visu pirmiausia ne dave,o paskolino. Bankas yra aukšciausia verslo institucija,kurioje dirba patys aukšciausi investuotojai ir t,t. Ir ne mums ta banka apgauti,ne mums. Prieš pasirašant dokumenta reikia ,,pasidometi,,kiek turesi grazinti. O tokie kaip aš ir dar kiti negalejo savo akimis patiketi, kad uzdirbantys minimumus,statesi namus ir dar rinkosi kokius laiptus montuoti azuolinius ar uosinius:icon-wink:, nes tai sulauze bet kokias ekonomines taisykles,nes taip nebuna,nebuna nemokamu pietu. 2008m,pradejo aišketi kuris geriau mokykla baige.

Aš dažnai galvodavau iš kur bankas turi pinigų. Negi iš procentų. Kokie pastatai, kokios aukštų pareigybių darbuotojų mašinos. Galvodavau tai kiek jie turi paskolint ir iš kur gauna tiek pinigų Paskui pradėjau domėtis kaip gi veikia mechanizmas. O pasirodo komercinis bankas skolinasi iš cebtrinio banko už 1-2 proc. palūkanų. O centrinis bankas emituoja pinigus iš oro, niekuo nelimituotus ir nieko nepadengtus. Ir tai išdidžiai vadina kiekiebiniu lengvinimu. Ir čia dar ne viskas. Pasirodo jei aš turiu einamą sąskaitą komerciniam banke, tai bankas 90proc. iš mano sąskaitos gali išduot kaip naują kreditą. Ir negana to, dar man reik mokėt už tą sąskaitą, kad aš naudojuosi jų paslaugomis. Ir todėl man vakarykštės bankininko kalbos kokie jie nuskriausti kelia juoką, ir su bankais stengiuosi turėt kuo mažiau reikalų. Tik man neaišku viena, kodėl valstybė šito mechanizmo niekaip nekontroliuoja. Ir tą komercinį valstybinį banką reikėjo kurt vietoje snoro. Ir kad tokia galimybe tuometinė valdžia nepasinaudojo man nesuprantama. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 40 minutes , urbonas10 pranešimas:

Aš dažnai galvodavau iš kur bankas turi pinigų. Negi iš procentų. Kokie pastatai, kokios aukštų pareigybių darbuotojų mašinos. Galvodavau tai kiek jie turi paskolint ir iš kur gauna tiek pinigų Paskui pradėjau domėtis kaip gi veikia mechanizmas. O pasirodo komercinis bankas skolinasi iš cebtrinio banko už 1-2 proc. palūkanų. O centrinis bankas emituoja pinigus iš oro, niekuo nelimituotus ir nieko nepadengtus. Ir tai išdidžiai vadina kiekiebiniu lengvinimu. Ir čia dar ne viskas. Pasirodo jei aš turiu einamą sąskaitą komerciniam banke, tai bankas 90proc. iš mano sąskaitos gali išduot kaip naują kreditą. Ir negana to, dar man reik mokėt už tą sąskaitą, kad aš naudojuosi jų paslaugomis. Ir todėl man vakarykštės bankininko kalbos kokie jie nuskriausti kelia juoką, ir su bankais stengiuosi turėt kuo mažiau reikalų. Tik man neaišku viena, kodėl valstybė šito mechanizmo niekaip nekontroliuoja. Ir tą komercinį valstybinį banką reikėjo kurt vietoje snoro. Ir kad tokia galimybe tuometinė valdžia nepasinaudojo man nesuprantama. 

Ir tai dar ne viskas:icon-wink:,anksciau buvo banku skyriai,darbuotojai kiekvienam mieste,dabar visus i elektronine bankininkyste,patys nusipirkom generatorius,lyg mums to reiketu,patys tvarkom savo saskaitas,rysium su tuo bankai sumažino skyrius,atleido darbuotojus ir vietoj to ,kad mums damoketu,kad tvarkom savo saskaitas(kad nereikia jiems darbuotoju) dar mes patys susimokam. O cia tai virsune. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, ceck pranešimas:

Gražulis vėl suspindėjo :icon-lol: 

Kreipiuosi į istorinę kaimynę Lenkiją ir Prezidentą A. Duda

Oficialiai pripažinta teroristinė organizacija ir tuo pačiu Maskvos penktoji kolona, veikianti Lietuvoje - konservatoriai puola vyriausybę ir lenkų ministrus. Viskas vyksta pagal Lenino išbandytus metodus


https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2019/11/29/news/issigandes-p-grazulis-pribloske-praso-i-lietuva-atsiusti-lenkijos-kariuomenes-pajegas-12741682/?fbclid=IwAR3QM0-lHQp9wY5yS-CF8YMGw4VCcuy8R5FpxP4ntoBIZ6VTdrBc_-1NVGc

Kiekvienas žmogus unikalus ir demencija kiekvieną paveikia skirtingai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, urbonas10 pranešimas:

Aš dažnai galvodavau iš kur bankas turi pinigų. Negi iš procentų. Kokie pastatai, kokios aukštų pareigybių darbuotojų mašinos. Galvodavau tai kiek jie turi paskolint ir iš kur gauna tiek pinigų Paskui pradėjau domėtis kaip gi veikia mechanizmas. O pasirodo komercinis bankas skolinasi iš cebtrinio banko už 1-2 proc. palūkanų. O centrinis bankas emituoja pinigus iš oro, niekuo nelimituotus ir nieko nepadengtus. Ir tai išdidžiai vadina kiekiebiniu lengvinimu. Ir čia dar ne viskas. Pasirodo jei aš turiu einamą sąskaitą komerciniam banke, tai bankas 90proc. iš mano sąskaitos gali išduot kaip naują kreditą. Ir negana to, dar man reik mokėt už tą sąskaitą, kad aš naudojuosi jų paslaugomis. Ir todėl man vakarykštės bankininko kalbos kokie jie nuskriausti kelia juoką, ir su bankais stengiuosi turėt kuo mažiau reikalų. Tik man neaišku viena, kodėl valstybė šito mechanizmo niekaip nekontroliuoja. Ir tą komercinį valstybinį banką reikėjo kurt vietoje snoro. Ir kad tokia galimybe tuometinė valdžia nepasinaudojo man nesuprantama. 

Pirma, jei norit valstybinių verslų - keliaukit Baltarusijon, čia komunizmo nereikia. Antra, bankas yra verslas, o jūs kas? Ne verslininkai? Jau kažkuom kitokie? "Vakarykštės bankininko kalbos kokie jie nuskriausti" - vakarykštės ūkininko kalbos kokie jie nuskriausti.... Čia jau kažkokia fizikinė dimensija, kur laikas ir erdvė ima dvejintis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, arciu555 pranešimas:

 Ne jie kalti,kad ekonomika sustojo,bet jie susimokejo uz ta sustojima,ne bankas prašove,o  Jie.Visu pirmiausia ne dave,o paskolino. Bankas yra aukšciausia verslo institucija,kurioje dirba patys aukšciausi investuotojai ir t,t. Ir ne mums ta banka apgauti,ne mums. Prieš pasirašant dokumenta reikia ,,pasidometi,,kiek turesi grazinti. O tokie kaip aš ir dar kiti negalejo savo akimis patiketi, kad uzdirbantys minimumus,statesi namus ir dar rinkosi kokius laiptus montuoti azuolinius ar uosinius:icon-wink:, nes tai sulauze bet kokias ekonomines taisykles,nes taip nebuna,nebuna nemokamu pietu. 2008m,pradejo aišketi kuris geriau mokykla baige.

Tikrai tu imi viena pavizdį ir taikai ji kaip taisykle, ten banke dirba tie patys žmones, jie irgi skolinasi iš tu pačiu banku, tais pačiais laikais mano pažįstama bankininke su dideliu atlyginimu taip pat pasiskolino butui, atėjus krizei krito atlyginimas krito turto verte o paskola Liko  o palūkanos smarkiai pakilo. Tik išsilavinimo dėka kogero pavyko išsikapstyti. Realiai yra ne tik skolinimosi atsakomybė, bet ir skolinimo,  tas atsakomybes turi reguliuoti valstybe, šiuo metu taisykles yra sunkesnės, bet ir tai ne visur. Įtariu kad pats moki nuspėti ateiti, tai galetum su mumis pasidalint kada ir kokia valiuta skolintis, kad kritus valiutos kursui butų laimėtojais. Jei bankininkai  butų tokie stebukladariai jie nebankrutuotų. Kiek pamenu vienas veikėjas Lietuvoje labai kvailai pasakęs kad nebeturi pinigu, per tris dienas savo banką į bankrotą paleido... tik spėjo biski išvogti dar dingdamas. Aišku idomu tai kad indelis bankrutavus bankui gali sudegti, bet vat paskola tai niekaip :-D ir Europoje fiziniai asmenis realiai gali bankrutuoti ir nusiplauti skolas, bet va Lietuvoje sunkiai...  

Siais laikais net ir pasiskolinus yra  įmanoma Niekada tos skolos ir negrąžinti... 

Buvo Lietuvoje ir atvirkštinis variantas 2006-2008 metams. Apie 1990 metus pradedantys ūkininkai skolinosi ir pirko mtz  traktorius,  buvo didele baime, dideles sumos bet pasikeitus valiutai liko grašiai. Taip kad gyvenimas gali pasisukti visaip...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1990 m tai buvo kiti laikai kiti bankai per metus pinigai keitesi 3 kartus pinigai nuvertejo ne dienom,o valandom. Ir bet kokio verslo buvo kitas pelningumas. Pelningumas siekdavo šimtais procentu. Šiai dienai bet kurioj srity pelningumas mizeris automatiškai ir paskolos sunkiai atsiperka. Zodziu jei viskas okey,tai nesuprantu ko ukininkai skundziasi,kad paskolos pratesimo mokestis yra,mazas zemes ikainavimas ir t,t. Jei paskolos yra geris tai reikia skolintis dar daugiau,kol kaimynas dar nesuskubo...:occasion-santa: paskui aplenks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, ceck pranešimas:

Pasvajok! Agroeta, statistikos dep. ir visi kiti durniai! Tegu pirma knygučių paskaito! :D

P. S. šiai dienai pešiotis su Maldeikienė...  labai problematiška. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieniskiams ir Birstonieciams..... Is laikrascio "Gyvenimas"

Vieningai pasakėm NE!

2019-11-26 – tai diena, kuri išliks kiekvieno Lietuvos ūkininko atmintyje, kaip pirmoji taiki akcija. Tai buvo diena, kai visoje Lietuvoje į gatves išriedėjo mūsų darbo įrankis – TRAKTORIAI ir vienu metu, skirtingose Lietuvos savivaldybėse, ūkininkai pradėjo taikią akciją, kurios šūkis – „Lietuva, tavo kaimas miršta“. Akcijoje dalyvavo ir mažesnių, ir didesnių ūkių savininkai, vykdantys augalininkystės ar gyvulininkystės ūkinę veiklą. Skaičiuojama, kad visoje Lietuvoje riedėjo apie 5000 traktorių, o tai, mūsų šalies mastu, yra įspūdingas skaičius. Mes, ūkininkai, kaip ir kiti šalies gyventojai, turime bendrą bruožą – esam ramūs arba labai ramūs. Lietuvos Konstitucija suteikia mums teisę skleisti savo įsitikinimus taikiu būdu, kritikuoti valdžią dėl jos netinkamos veiklos, rinktis į susirinkimus. Tačiau ši mūsų teisė yra arba stipriai užgniaužta, nes pasirodžius jos apraiškoms būna iš karto blokuojama, arba tiesiog mes ją buvome pamiršę. Tai, kad mes šią teisę turime, ir buvo parodyta šioje akcijoje. Dar labiau džiugina tai, kad šia teise pasinaudojo vieningi piliečiai. Ūkininkai nėra išskirtinė „kasta“ – mes esam savo šalies piliečiai, kurie čia gyvena, čia dirba, kuria šeimas ir gyvenimus ir turi savo nuomonę. Kartais atrodo, kad valdžia gyvena savo gyvenimus, piliečiai – savo, bet juk taip negali būti. Valdžios sprendimai priimami ne jų „gyvenimui“, bet mūsų, o jei tie sprendimai apsunkins arba visai sužlugdys mūsų gyvenimus – mes galim pasakyti „NE“. Būtent šios akcijos metu mes tai vieningai pasakėm ir, jei reikės, pasakysim ateityje. Šiandieninės informacinių technologijų eros pagalba valdžia labai lengvai gali manipuliuoti piliečių sąmonę ir turi galingą ginklą, kurio šūkis – skaldyk ir valdyk. Žemdirbys arba, kaip jį „nupiešia“ dauguma masinių informavimo priemonių, yra neteisėtai laikomas išlaikytiniu, antrarūšiu, neišsilavinusiu ar dar blogiau, vadinamas kenkėju. Teisingos visų mūsų ūkininkų mintys – gana valytis į mus kojas ir nepagrįstai mus šmeižti. Prienų ūkininkų sąjunga yra dėkinga ne tik savo nariams, bet ir visiems Prienų rajono ir Birštono krašto ūkininkams, kurie dalyvavo, palaikė ir nepabijojo pasakyti – GANA. Smagu buvo matyti, kaip visi vieningai ir su džiaugsmu dalinasi įspūdžiais – facebook’as lūžta nuo nuotraukų ir video, emocijos tos, kurių jau seniai mums reikėjo. Be galo malonu buvo matyti praeivių ir pravažiuojančių automobilių vairuotojų veidus, iš kurių galėjai suprasti, jog jie palaiko ir supranta mus. Ačiū jiems už supratimą ir kantrybę, trijų valandų „pasivažinėjimas“ nesugriovė valstybės, o netgi davė atoslūgį susimąstyti, kad savo teises gali taikiai reikšti visi, net ir ūkininkai. Didelis dėkui UAB „Mačiūnai“ už galimybę po akcijos dalyviams susirinkti jų aikštelėje, pasidalinti emocijomis, mintimis ir sušilti kibinais bei sultiniu iš „Rasos sodybos“. Labai malonus įspūdis, kai Birštono merės facebook‘e paskyroje gali rasti šios akcijos nuotraukas ir komentarą – „O kas rytoj?“ Atsakymas labai paprastas – kovosime tol, kol būsime išgirsti, tol, kol mūsų gyvenimams nebegrės išnykimas. Ir, kaip ne vienas ūkininkas akcijos metu užsiminė, jeigu reiks, važiuosim ir į sostinę.

Prienų ūkininkų sąjunga

https://www.facebook.com/100036309009657/posts/161098971777069/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

lapkiricio 26 d teko kovoti uz savo teises su savivaldybe, administraciniame teisme uz save teises  del zveriu nuostoliu, teismo posedis pratestas, teks toliau ieskoti teisybes teisiniu keliu, na bet gera pradzia puse darbo :)Siaip matosi tokios patirties savivaldybes administracija dar neturejo, tikiuosi teks privesti prie to kad keiciasi laikai ir ukininkai tampa labiau teisiskai ir ekonomiskai ispruse.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Virgis. pranešimas:

lapkiricio 26 d teko kovoti uz savo teises su savivaldybe, administraciniame teisme uz save teises  del zveriu nuostoliu, teismo posedis pratestas, teks toliau ieskoti teisybes teisiniu keliu, na bet gera pradzia puse darbo :)Siaip matosi tokios patirties savivaldybes administracija dar neturejo, tikiuosi teks privesti prie to kad keiciasi laikai ir ukininkai tampa labiau teisiskai ir ekonomiskai ispruse.

 Teko ir man turėti reikalų su medžiotojais Tai profilaktiškai nuėjau pas savivaldybės juristą išaiškinau ką ir kaip privalu daryti, ir liepiau profilaktiškai( kad nesiginčyti teisme, taip ir pasakiau) paaiškinti tam kuriam reikia, tai atkrito visi siūlymai į teismą ir labai staigiai visa žala subyrėjo į mano sąskaitą. Žinoma, dabar  konservatorius ( keista, bet taip sutampa)stengiasi visaip atkeršyti. 

 Bet užtat dabar medžiotojai iškart su pinigėliais vos tik užsimenu apie nuostolius, ir išmoko keliukais važinėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Rimvydas1 pranešimas:

O tai zveriu nuostolius, padarytus pasėliuose, atlygina ne medziotoju burelis kuriam priklauso plotai?

Prieš 4-5 m buvau Suvalkijoje savivaldybeje ir atejo senole skustis,kad šernai bulves iškniso Kaimo reikaluose iškart pasake jai: Jokiu problemu yra biudzetas sudarytas žaloms ir atlyginsim. Gal cia priklauso nuo savivaldybes,bet tas Kaimo reikalu pirmininkas buvo išskirtinai geras žmogus,nesikabinejo pie smulkmenu ir t,t. O jei didele žala bet kuriuo atveju burelis turi tartis.  Dar galima ir i Gamtos apsauga nueiti. Uošvienei  bebrai miška uztvenke,medžius grauze,medžiotoju nepripraše nuejo i Gamtos apsauga reikalai pajudejo. Bebrus išgaude. greitai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , Rimvydas1 pranešimas:

Aš pats medžiotojas, bet po ūkininku pasėlius nevažinėju, todėl piktis ima kai savo lauke pamatai tokius vaizdelius... 

20191124_161814.jpg

20191124_161855.jpg

Pas mane buvo vienas užklimpes rapso lauke, tai iškviečiau policiją, suformino jam ket pažeidimą, dėl važiavimo ne keliu. Su tokiais išvažinejimais reikia dėti mobilias kameras kad užfiksuoti ir perduoti policijai, greitai tada pasibaigtų tokie pasivėžinimai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...