Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

jei litas taip pat normalus pinigas kaip anglų svaras. Anglai jo neatsisako o tai kam atsisakyti mums

Na čia kolega atsistojo į gretą su kitais ekonomikos genijais kurie bando lyginti Lietuvos ekonomiką ir vidaus rinką su Didžiosios Britanijos (viena iš 7 didžiausių ant svieto) na kai kas kukliau su Švedija ar ta pačia Lenkija lygina, bet 3mln vartotojų tai ne dešimtys milijonų ar ne?

Na gal ties tuo ir baigsiu tam kartui

O tai įsivedę EURA mes iškart ant Vokietijos ekonomikos lygio užlipsim ? O jūs dar vis tikite propaganda apie 3 milijonus ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš šioje diskusijoje matau dviejų nuomonių dėstymą, tik vienos nuomonės atstovas tėra irgi tik vienas – cainikas.

Viena nuomonė yra Europos sąjunga – jėga, bet kas sako kitaip, tas nori ruso. Bet jeigu cainikas rašo apie trečią variantą (gal kiek ir per drąsų) :ne Europos sąjunga, ne Rusija, o čia Lietuva ir čia ji turi likti (su savo pinigu, sava žeme ir savais keliais mln. žmonių). Tuomet nematau reikalo dėl ko reikėtų pykti, o ne diskutuoti. Kitoks požiūris labai gerai atgaivina nusistovėjusias mintis. :)

P. S. Shaulini ačiū už atsakymą. Manau, makro ekonomiškai cainikas šiuo atveju labiau teisus. Bet čia tik mano subjektyvi nuomonė. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Parasysiu is savo patirties, auginu 1 ha braskiu, vezu i didmenini turgu , viskas gerai vaizdas tiesiog pro rozinius akinius svieciasi, bet atvare lenkai fura po 2.5 lt uz kg ir mane suvalge su visais š..... . Cia taip pat mes permazi kad isgyventume isdidziai su Litu ir be jokios sajungos, dabar globalizacijos perjodas ir noredami isgyventi turime laikytis tam tikru taisykliu o kitaip suvalgys mus visus, o beto visi norime dirbti maziau o gyventi geriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Euras buvo ir tebera precedento neturintis eksperimentas. Galima jame dalyvaut ir gaut is to naudos, bet galima pasielgt eilini karta keistai ir likt nuosalyje. Lietuviai yra ...keistoki, tiek vakaram tiek rytam. Tik va is to keistumo mazai naudos.

Parasysiu is savo patirties, auginu 1 ha braskiu, vezu i didmenini turgu , viskas gerai vaizdas tiesiog pro rozinius akinius svieciasi, bet atvare lenkai fura po 2.5 lt uz kg ir mane suvalge su visais š..... . Cia taip pat mes permazi kad isgyventume isdidziai su Litu ir be jokios sajungos, dabar globalizacijos perjodas ir noredami isgyventi turime laikytis tam tikru taisykliu o kitaip suvalgys mus visus, o beto visi norime dirbti maziau o gyventi geriau.

Kai Briuxely vyko diskusijos del nepalankioms ukininkaut zemiu ismoku, lietuviai pateike produktyvumo skaiciavimus skaiciuotus pagal kviecius. Niekas nepriestaravo, kad smelyje sunku uzaugint gera kvieciu derliu ir t.t. Tik paklause, - o kodel butent kvieciai? Ar ten negalima kazkuo kitu uzsiimti? Kas liiko musu vyrukam ...tik akytem paklapset, ausytem pakarpyt.

Ka noriu pasakyt... reikia prisitaikyt, reikia reaguot, ieskot. Niekas neateis ir nepasakys ka turi daryt, o juk pries pradedamas auginti braskes, turbut nutuokei, kad Lenkijoj jas lengviau auginti, pigiau. Nori gyvent - mokek suktis. (hmm rusiskai geriau skamba :lol: )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Euras buvo ir tebera precedento neturintis eksperimentas. Galima jame dalyvaut ir gaut is to naudos, bet galima pasielgt eilini karta keistai ir likt nuosalyje. Lietuviai yra ...keistoki, tiek vakaram tiek rytam. Tik va is to keistumo mazai naudos.
Parasysiu is savo patirties, auginu 1 ha braskiu, vezu i didmenini turgu , viskas gerai vaizdas tiesiog pro rozinius akinius svieciasi, bet atvare lenkai fura po 2.5 lt uz kg ir mane suvalge su visais š..... . Cia taip pat mes permazi kad isgyventume isdidziai su Litu ir be jokios sajungos, dabar globalizacijos perjodas ir noredami isgyventi turime laikytis tam tikru taisykliu o kitaip suvalgys mus visus, o beto visi norime dirbti maziau o gyventi geriau.

Kai Briuxely vyko diskusijos del nepalankioms ukininkaut zemiu ismoku, lietuviai pateike produktyvumo skaiciavimus skaiciuotus pagal kviecius. Niekas nepriestaravo, kad smelyje sunku uzaugint gera kvieciu derliu ir t.t. Tik paklause, - o kodel butent kvieciai? Ar ten negalima kazkuo kitu uzsiimti? Kas liiko musu vyrukam ...tik akytem paklapset, ausytem pakarpyt.

Ka noriu pasakyt... reikia prisitaikyt, reikia reaguot, ieskot. Niekas neateis ir nepasakys ka turi daryt, o juk pries pradedamas auginti braskes, turbut nutuokei, kad Lenkijoj jas lengviau auginti, pigiau. Nori gyvent - mokek suktis. (hmm rusiskai geriau skamba :lol: )

Zinoma zinojau kad Lenkijoje lengviau uzauginti braskes, paskaiciaves gavau pelna "x", kadangi jis mane nelabai tenkina tai siais metais skinsiu braskes nuo 2 ha ploto ir gausiu pelna "2x" ir lenkai maziau gazdins.

Esme kaip ir pats minejai reikia prisitaikyti prie laikmecio, jungtis, aukti, dideti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turim labai gerą pavizdį. Ukraina štai trečio kelio ieškojo tarp rytų ir vakarų. Įsivaizdavo beesą pakankamai dideli kad tame skersvėjį atsilaikys.....

Ar tikrai taip? O kodėl vienoje barikadų pusėje rusų vėliavos, o kitoje JAV ir ES :icon-question:

Pasigilink į paskutinių 25 metų istoriją :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

naudas ir nenaudas paliekant nuosaly: kol kas esame moraliskai per silpni ir mums butina es. kai turesime toki patriotini stubura kaip svedai lenkai ar vokieciai tadu galesime svarstyt ar likti es. tik kiek daugiau kaip dvidesimtmetis prabego po laisves atgavimo. karta turi pasikeisti kad visi iki vieno suvoktu ka jam reiskia Lietuva. esu isitikines kad ateis diena kai su pasididziavimu tarsime si varda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutinku su Doncu "kad ateis diena kai su pasididziavimu tarsime si varda" nes tik tiek iš Lietuvos teliks.

Negalima savęs nuvertinti, reikia stovėti tvirtai ir grumtis protu ir krūtine. Tik sovietai viską dalino po lygiai. Dabar esame kapitalizmo mašinoje ir jei joje nebūsime apdairūs sutraiškys. Klausimą ar likti ES kelia tik tie super patriotai nelabai patys susigaudantys kas ir kur yra. ES net jėga nepaleis, nes tokios šalies su tokia pigia ir kvalifikuota darbo jėga, nereikli socialinėms garantijoms, kuri dar sunaudoja atliekas europos centre nėra. O dar priedo be problemų galima melžti kitais kanalais, per bankus, per užsienietiškas įmones, per prievarta leidžiamus įstatymus.

Dar dvidešimtmetis, kitas , dar labiau mulatais atsiskies patriotai, ir Lietuvos vietoje liks laisva teritorija kurioje bus galima daryti kas į galvą vakariečiams ar rusams ateis. Buvo šioje vietoje tuščia vieta, tuščia ir liks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai zinau tik tiek, visam likusiam pasaulyje esu tik svecias, o cia galiu sakyt - esu savo namuose, tebunie tie namai ir es, bet i sibira as nenoriu, ir pionieriais savo vaiku matyti irgi nenoriu.

nesyki sakiau kad paskutine lietuvos veleva kuri bus nuleista bus mano (noretusi tiketi jog to niekad neprireiks)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokie troliai elgesi kaip putinas, demokratija naudoja savo reikmem ir dar pries pacius demokratus.

Blokuokit ta suknista troli, nors po paskutinio posto reiktu sakyt rasistuojantis trolis.

...mulatais atsiskies patriotai,.. wtf??? Ar privalom kaskart pakest ta mesla?

visiškai pritariu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha issigandot sibiro platybiu :lol: ale ten tiek hektaru misko zemiu -gamtos apsaugos nera nei NMA ka nori ta daryk -dar jei su visais padargais oho kiek ten raut galima -kaip pradedi seti tai iki rudens :lol: pradedi miska pjaut tai iki pencijos :lol: Tai va mokekit darbininkam gerus atlyginimus kad i alpes nors nuvaziuotu ,ant sikines nuciuostu nuo kalno,darbininkai gerbuvi kad susikurtu ne blogezni uz jusu ,skatinkit patriotizma... tai tada turesit pritarianciuju jum didesni rata :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuomonių įvairovė ir tai ką rašo cainikas - visiškai skirtingi dalykai. Jis tyčia provokuoja reakciją atvirai meluodamas, ir nesivelia į diskusiją, nes apgint savo rašliavos neturi kaip. O mes dabar dėl jo ginčijamės.

Bet kuriuo atveju - rytoj visi į rinkimus, kad kaimynas už jus neišrinktų. Klausimas už ką, lieka atviras. Dagyvenom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuomonių įvairovė ir tai ką rašo cainikas - visiškai skirtingi dalykai. Jis tyčia provokuoja reakciją atvirai meluodamas, ir nesivelia į diskusiją, nes apgint savo rašliavos neturi kaip. O mes dabar dėl jo ginčijamės.

Bet kuriuo atveju - rytoj visi į rinkimus, kad kaimynas už jus neišrinktų. Klausimas už ką, lieka atviras. Dagyvenom.

Kolega Bulvinykas, dėl rinkimų visiškai jums pritariu ir palaikau.. O dėl Cainiko........ toks filosofinis klausimas... Ar jūs esate matęs VISIŠKĄ tiesą VISADA kalbantį politiką??

Kolega Cainikas diskutavo kaip mokėjo...

Mudu esame čia susikirtę, dar su kažkokiu Eko esu dėl pašarinių vienetų skaičiavimo vos ne į plaukus kibęs, su Jevgenijumi dėl atominės ėdėmės kaip šunes, ir dėl vokiečių kariškių atsiminimų mūsų nuomonės visiškai skirtingos..... Bet, aš manau, kad tai ir yra diskusija... o forumas - vieta diskusijai... Ir draudimas Cainikui čia reikšti savo nuomonę (na, dėl karbamido aš irgi jo neįtikinau) kvepia cenzūra, kalbos filtracija pačia blogiausia prasme....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmm na man ko gero pirmam užkliuvo čiainiko pasisakymų panašumai į penktos kolonos stilių VŽ portale ir kitur (pvz Emigraves ir kiti jei kas verslo žinių komentarus skaitėt suprantat apie ką aš) aš tą problemą sprendžiau paprastai neatsakinėjau į jo postus ir tiek tai kogero patikųmiauwias vaistas prieš trolius penktą koloną ir kt IGNOR.

Dėl rn kimų man aišku žina už ką balsuosiu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...