Jump to content

ZETOR 125


antasas

Recommended Posts

Nustojo veikti kabinos apipūtimas, nereguoja nei viena padėtis. Iš pradžių dar silpnai pūsdavo, dabar visai nebepučia. Gal kam buvo pasitaikęs toks gedimas?

man proximai buvo, tai atkelus stoga relite reikejo keist..

bedos ieskot reikia atkelus stoga. is "mages" galo stovi 2 reliukes tokios i kurias ateina "ventiliatoriaus " valdimo laidai. pas mane forteerai dbr yra taip, uzeina pucia uzeina ne.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ir sakėt, kalta buvo rėlytė. Ryt bandysiu ieškot, pagal kodą pažiūrėjus internete, manau neturėtų būti labai sunku surast.

galima ir automobililnes pritaikyt, man rodos :) jei ne, pataisykit kolegos :)

edit: ou sorry, jau matau, kai kas pritaikę :) gal tada galima plačiau, kaip pritaikomos ir panašiai? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ir sakėt, kalta buvo rėlytė. Ryt bandysiu ieškot, pagal kodą pažiūrėjus internete, manau neturėtų būti labai sunku surast.

galima ir automobililnes pritaikyt, man rodos :) jei ne, pataisykit kolegos :)

edit: ou sorry, jau matau, kai kas pritaikę :) gal tada galima plačiau, kaip pritaikomos ir panašiai? :)

pasiemi relite ir vaziuoji i srota :) ten duos deze reliciu ir ieskai panasios, tik reikia susiziuret, kad skaiciukai prie liezuveliu butu kaip originalios ir viskas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Gal kas esat susidūrę su tokiu dalyku, kartais išjunginėjant "vežliuką" jis neišsijungia ir perdega saugiklis, kokios priežastis gali būt?

Ko gero stringa perjungimo mechanizmas ar kaip ji pavadint nežinau, turi išsijimti kabinos kilimėli, kabinos dugne atsukti dangti ir ten matosi tokios dvi dežutės su svirtelėm tai ten pasitaiko purvais užsineša ir stringa, reik nuvalyt ir sutept.

Kai sutvarkysi parašyk kas buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. iš savininkų kaip šis traktoriukas zetor proxima power nedideliam gyvulininkystės ūkeliui? ar ten su jais viskas tvarkoj, servizas, dalys ir pns kaip? kadangi jaunas esu pilnas optimizmo norėtųsi pretenduot į kokią paramą ir atsinaujint techniką truputėli. ar gal būtų kitokių variantų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas esat susidūrę su tokiu dalyku, kartais išjunginėjant "vežliuką" jis neišsijungia ir perdega saugiklis, kokios priežastis gali būt?

Ko gero stringa perjungimo mechanizmas ar kaip ji pavadint nežinau, turi išsijimti kabinos kilimėli, kabinos dugne atsukti dangti ir ten matosi tokios dvi dežutės su svirtelėm tai ten pasitaiko purvais užsineša ir stringa, reik nuvalyt ir sutept.

Kai sutvarkysi parašyk kas buvo.

Na nusiėmiau aš tuos dangčius, bet kažkaip kažko panašaus kaip dėžutės su svirtelėm nepastebėjau, arba nežinau kur žiūrėt, nuėmus vidurini dangti tai ten tik skirstytojas matosi, buvau ir kita dangti nuėmęs bet ir kažko panašaus nepastebėjau, galėtum tiksliau parašyt kur jos stovi. o taip tai fiškes pertikrinau laidus peržiūrėjau ir viskas, kol kas dar neperdegė nors nedaug teko ir junginėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Neblogai atrodo :)

Ir atrodo neblogai ir mintis superinė ! Traktoriaus ratai atlieka volo funkciją ! Tik universalumo prasme toks aparatas prastas.

ar ne paprastesnis variantas dubliai ir priekyje i tarpa ant pakabos volas arba kaip sejamuju prie prikabinimo ratinis voliukas tarpuvezi suspausti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...