Jump to content

ZETOR 125


antasas

Recommended Posts

Sveiki zetorių turėtojai. Kiaulystė. Karščiausią dieną kondicionierius nustojo veikti :) Neateina maitinimas į siurblo elektrinę movą. Sutapima ar ne - taip pat nebeveikia galinės darbinės šviesos. Gal kam nors yra buvęs toks gedimas?

Prieš metus ventiliatorius neveikė. Kartu ir kabinos apšvietimas užgeso. Buvo pakepęs sujungimas vienoje jungtyje.

Mano zetoriui buvo nustoje veikti priekinės šviesos, tai pasirodo negaudavo mases,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...
tame problema kad laisva palikus rankenele greiciui reguliuoti pakeli ir nebenusileidzia, uzrakini, uzsuki iki galo ir tada atsuki ir tada leidzias. Plugui nuleidinejant pastoviai nesukinesi tos rankeneles. O ir kita kart ir ta rankenele uzstringa.

Kaip tik susidūriau su panašia bėda šiandien, nzn kaip ten proximoje, pas mane majore yra 2 rankenelės hidraulio greičiui ir jautrumui reguliuoti. Tai pasirodo buvo jautrumo reguliavimo rankenėlės troselis nutrūkęs ir ji tuo pačiu pilnai užsisukus. tai gal ir pas tave panašus principas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tame problema kad laisva palikus rankenele greiciui reguliuoti pakeli ir nebenusileidzia, uzrakini, uzsuki iki galo ir tada atsuki ir tada leidzias. Plugui nuleidinejant pastoviai nesukinesi tos rankeneles. O ir kita kart ir ta rankenele uzstringa.

Kaip tik susidūriau su panašia bėda šiandien, nzn kaip ten proximoje, pas mane majore yra 2 rankenelės hidraulio greičiui ir jautrumui reguliuoti. Tai pasirodo buvo jautrumo reguliavimo rankenėlės troselis nutrūkęs ir ji tuo pačiu pilnai užsisukus. tai gal ir pas tave panašus principas?

Ne į temą:gal gali palyginti tą` Majorą su Belarusu?Patogumas,techninis sudėtingumas,gedimų skaičius...Ar dar kartą rinktumeisi majorą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą:gal gali palyginti tą` Majorą su Belarusu?Patogumas,techninis sudėtingumas,gedimų skaičius...Ar dar kartą rinktumeisi majorą?

Kadangi tai pirmas traktorius mano gyvenime su kuriuo dirbu tai neturiu su kuom palyginti. Bet šiaip nusiskundimų neturiu. Patogumas tai tikrai geras, kabina erdvi, viskas matosi, važiuoja minkštai, praktiškai kaip mašina. tą daug kas pastebi. kas link sudėtingumo nieko nepasakysiu nes nzn bet man rodos ten viskas paprasta - kirviu tašyta, na ir paobliuota dar. kadangi su juo pradirbta 120 motovalandų tai ir gedimų jokių kol kas nepasitaikė. Manau tai optimalus kainos, kokybės ir dabartinių mano poreikių derinys. Imčiau tokį dar kart.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Traktoriai normalus tie zetor, pagal savo kaina. Bet aisku ner ko lygint su jd/nh/case/mf/fendt. Bet jis savo darba atlieka kaip ir kiti tokios galios. Tik kad komforto maziau. O kokio galingumo traktoriu tai jau pats turi nusprest pagal zemes ir kiek zadi plestis. Man jau bent geriau turet galios rezerva. Nes pries 3-4 metus pirkom forterra 125, tai dabar butu gerai kad 20 arkliu daugiau butu :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Traktoriai normalus tie zetor, pagal savo kaina. Bet aisku ner ko lygint su jd/nh/case/mf/fendt. Bet jis savo darba atlieka kaip ir kiti tokios galios. Tik kad komforto maziau. O kokio galingumo traktoriu tai jau pats turi nusprest pagal zemes ir kiek zadi plestis. Man jau bent geriau turet galios rezerva. Nes pries 3-4 metus pirkom forterra 125, tai dabar butu gerai kad 20 arkliu daugiau butu :(

o del kokiu padargu truksta galios? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ukis auga, plotai dideja, tai ir technikos galingesnes jau reikia. Pvz siemet nusipirkom 16t priekaba,o tai jau jam sunku, grudu traiskytuvui pirktam irgi per silpnas kad dirbt nasiai. Todel ir sakau kad ziuret i ateiti reikia. O jau nekalbu apie sejamasias/kultivatorius/plugus kuriuos irgi reiktu atnaujint i galingesnius ir jiem daugiau ag reiktu ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

16t priekaba neriba. teko pernai patampyt iki elevatoriaus triase priekaba su 21t grudu vilko normaliai:) siemet skutika diskini pririsom 4m tai 10cm gyliu skutant iki 10-11 sibeget eina dar..:)))) nu bet aisku jai plotai dideja prireiks ir rimtesnes technikos greitu metu... (kalbejau apie forterra 125)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

16t priekaba neriba. teko pernai patampyt iki elevatoriaus triase priekaba su 21t grudu vilko normaliai:) siemet skutika diskini pririsom 4m tai 10cm gyliu skutant iki 10-11 sibeget eina dar..:)))) nu bet aisku jai plotai dideja prireiks ir rimtesnes technikos greitu metu... (kalbejau apie forterra 125)

Man nenesa galva kaip toks traktoriukas gali temti normaliai 21t :eusa-think: O pie tuos 10cm tai labai apstraktus dalykas gal pas teve lygumos ir lengva zeme o pas ji kalnai molinai ir pns ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, as jau 4 metus turiu fortera 125, galiu pasakyti, kad tikrai yra geresnis uz mtz traktorius ir norejau pirkti forterra 140, taciau siemet jie labai pabrango (175000 be pvm), todel nusipirkau pigiau Landini landpover 135. Ir galeciau pasakyti, kad tikrai zemes dirbimo darbuose yra pranasesnis uz zetor, kadangi turi 6 cilindru varikli, baze ilga, svoris apie 6,4 t., keliamoji galia didesne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

16t priekaba neriba. teko pernai patampyt iki elevatoriaus triase priekaba su 21t grudu vilko normaliai:) siemet skutika diskini pririsom 4m tai 10cm gyliu skutant iki 10-11 sibeget eina dar..:)))) nu bet aisku jai plotai dideja prireiks ir rimtesnes technikos greitu metu... (kalbejau apie forterra 125)

Man nenesa galva kaip toks traktoriukas gali temti normaliai 21t :eusa-think: O pie tuos 10cm tai labai apstraktus dalykas gal pas teve lygumos ir lengva zeme o pas ji kalnai molinai ir pns ...

o kodel ne priekaba furine (triase) tvarkingai stabdzius pasijungi visa kita ir fsio is sandelio ki elevatorio kad ir 40km be bedu (nebent is vietos paimt gal sunkoka kiek.... o del zemiu tai tikrai ne lengvos daugiausia molis (pasvalio rajonas)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tas 21t tai tik geru, kietu keliu kitaip hana butu. Is gedimu tai tik pakaitinimo zvake buvo padvesus ir langas pats susproges mazasis. Mes turim senesni modeli, o kas naujesni tai tu klaust kaip su gedimais, lyg pradzioje ju buvo daug broko rodos. Plugas paprastas 4 korpusu nevartomas. I zemes dirbima nlb investuot norim nes karves auginam, o ne grudus. Bet vistiek sejalka su freza kokia ar panasiai butu gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...