Jump to content

Evaldass

Nariai
 • Pranešimai

  191
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Evaldass

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1989.06.12

Miestas

 • miestas
  Radviliškio raj.
 1. Kur zetoriui nusiorina sankabos cilindrukas? Gal kam teko susidurt...
 2. Sveiki. Kokia šio angaro kaina nuo A iki Z? Ačiū
 3. Evaldass

  Už kiek perkate žemę?

  Aišku. Žodžiu reik važiuot į vietą ir žiūrėt realia situaciją.
 4. Evaldass

  Už kiek perkate žemę?

  Gal kas nors iš forumiečių yra iš rokiškio rajono ir galėtų truputi apšviesti kokia ten situacija su žemės nuoma ar pirkimu. Žodžiu, situacija tokia: kolegė turi žemės sklypą Rokiškio raj, Obelių sen. Kalnočių kaime, kurio plotas 4,77 ha ir iškurių 3,26ha dirbamos, 1,13 ha miško ir kt. Našumo balas 35,5. Kadangi ji jau senyvo amžiaus prašė pasidomėt ar yra ten aktyviai ūkininkaujančių ūkininkų kurie norėtų išsinuomot ar įsigyt šį sklypą? Kokios ten iš viso kainos vaikšto? Pats esu iš Radviliškio raj., todėl nelabai įsivaizduoju kokia ten situacija. Beje, žemė šiuo metu nebuvo dirbama.
 5. Evaldass

  Zirniai

  Kodel zirniuose yra daug rozines spalvos ziedu? Ar tik ne peliuskos ten bus?
 6. Evaldass

  Zirniai

  Kaip sakoma kad širdelė ramesnė būtų, jog viską padarei
 7. Evaldass

  Zirniai

  Gal kas nors daret koki bandyma del tos salietros? Kiek derliaus prideda tas 100 kg?
 8. Evaldass

  Grūdu kainos?

  Nuo ryto agrokoncernas siūlė 230, o linas agro 236. Aišku jei didesnis kiekis būtų, eitų į derybas. Kitur nesidomėjau
 9. Sveiki. Susidūriau su tokia problema, kad norsten sėjamai kompiuteris nebeskaičiuoja technologinių vėžių. Padariau išvadą, kad nusprogo daviklis kuris stovi prie ženklintuvų persivertimo mechanizmo. Gal kas nors esate jį keitę? Iš kur pirkot? Kokiu principu jis dirba ( kol magnetas stovi nutoles nuo to daviklio jis yra atviras ar uždaras)?
 10. Kur ponas Viliau dingo Jūsų rapso naujieji šakniaplaukiai?
 11. Evaldass

  žiemkenčių buklė

  Siandien isrovus rapsa nustebau ir ziuriu beveik visas rapsas isgyvenes viena kita saknis isrovus jau atsiduoda puvesio kvapu, o daugiau issirauna su dideliu keru zemes nuplovus saknis matos daug nauju saknciaplaukiu Nuo kada augalai pradeda prie tokios temperatūros vegetuoti? Čia tie šakniaplaukiai tiesiog likę nuo rudeninės vegetacijos. Ir taip kiekvienais metais nusi... Gal jau laikas įsikalt tai į galvą ir neskleist erezijų.
 12. jeigu viska zinociau tai grybu ir nepjauciau pavasari salietra tada augimo reguliatorius+nuo zoliu jei galima maisyti jeigu ne tai atskirai purskiu. (Tada nuo miegliges ir tada antra kart salietra ar atvirkciai) Kas čia per liga? :DDD
 13. Evaldass

  ZETOR 125

  Naudoju šį daiktą visada, labai geras dalykas. Užtenka ir kokio pusvalandžio jei labai skubi, valandą palaikius prie -20 kuriasi vos ne kaip šiltas.
 14. Evaldass

  del valstybines zemes pirkimo

  Ko ten lendi? Jei žmogus dirba tą žemę, tegul sau dirba. Ar gražu lipti vieni kitiems per galvas? Oho patarimas tai gal man uzlipo ant galvos 30 metru nuo sodybos atsiveda savo karves i niekeno zeme deklaruojasi ir cia skaitosi mano lindimas...Nera ka patart tai patylet galima tada ar cia lietuviskas ismanymas toks svarbu rasyt.... Ohohoo, kokie dar pykčiai kaip sakoma traukinys šikančių nelaukia. Pavydas ima didelis, kad gudresnių už tave yra, ane? Ir nelipant zmonems per galvas... Taigi patarimas: lauk kol anas paliks ta zeme, o tada galesi ja ramiai sau prisiglaust
 15. Evaldass

  del valstybines zemes pirkimo

  O tai kaip man ja numotis jai tas zmogus deklaruojasi ir naudojasi kaip man vaziuot sakyt ar tu susvarkes ar ne nuvaziuosi paklausi tai mygom nuleks ka nors darytis ir tvarkytis sakys va as deklaruoju tvarkau.... Ko ten lendi? Jei žmogus dirba tą žemę, tegul sau dirba. Ar gražu lipti vieni kitiems per galvas?
×
×
 • Create New...