Jump to content

ZETOR 125


antasas

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
sveiki zetoriu turetojai :).siandien netycia aptikau ant savo zetor fortera 125 ant variklio kazkoke sakute,supratau kad tai yra pasildinimas.gal kas naudojaties siuo pasildinimu,koks ten laidas eina ir kur jy galima ysigyt,koke ten srove eina,gal galima pasidaryt laida.

Kai pirkai traktoriu turėjo but tokia kaip ir rozetė tinkanti ant tos šakutės o laida reik pačiam prikonstruot, jungti reik i elektros tinkla (220V) šiaip tai tas laidas labai panašus i elektrinio rusiško arbatinuko laida.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki zetoriu turetojai :).siandien netycia aptikau ant savo zetor fortera 125 ant variklio kazkoke sakute,supratau kad tai yra pasildinimas.gal kas naudojaties siuo pasildinimu,koks ten laidas eina ir kur jy galima ysigyt,koke ten srove eina,gal galima pasidaryt laida.

Naudoju šį daiktą visada, labai geras dalykas. Užtenka ir kokio pusvalandžio jei labai skubi, valandą palaikius prie -20 kuriasi vos ne kaip šiltas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki zetoriu turetojai :).siandien netycia aptikau ant savo zetor fortera 125 ant variklio kazkoke sakute,supratau kad tai yra pasildinimas.gal kas naudojaties siuo pasildinimu,koks ten laidas eina ir kur jy galima ysigyt,koke ten srove eina,gal galima pasidaryt laida.

pas drauga ziema bandem.tai prie -25 pusvalandi palaikius kuriasi puikiai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O telefonu negali paaiškinti? Įdomiai, su kitų gaminrojų servisais pakanka paskambinti ir paklausti kaip vienas ar kitas dalykas veikia jei pats nesusigaudai. Ir gauni reikiamą atsakymą. O čia kitaip nei pas visus..

Greičiausiai niekas net neskambino i ta servisa, užtektu perskaityt instrukcija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Naudoju pašildymą jau dvi žiemas. Labai geras dalykas. Vakar šildžiau apie pora valandų (buvo -17), kuriasi iš pusės oboroto :)

Servisas info nulis, bet manuale, ypač anglų kalba viskas aiškiai parašyta - ne mažiau kaip valandą šildyti. Šeip juk traktoriui tik geriau, kad ilgiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
sveiki :) norejau pasiteirauti kas gali buti zetor forterra 125 su temperatura , dirbi ir ima staigiai pakyla iki 110 - 100 ir greit vel nukrenta temp, i normalia stadija 90 80 , termostata pakeitem nauja ir nieko

As ir turiu forterra 125 tai su temperatura man tas pats yra, bet man ji iki 100 panasiai pakyla neauksciau po to po kaip kolega sako nukrenta i darbine. Ir pastebejau jog ji taip pakyla tik pirma kart pakurus varikli kol jis buna saltas, o po to darbo rezime visada laikosi darbines temp. Toks jausmas lyg terpostatas veluotu atidaryti bet kai atsidaro tada jau laikosi gera temp. O kas liecia termo mova tai servisas sake kad pas mano modeli jau nebera tos movos, oir del temp sake kad nera ko pergyventi tipo taip tur buti, bet....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane tokios pacios problemos buvo kol neydejo paprastos termo movos,nes pas mane per dideliu temperaturu netlaikydavo net issipletimo bakelis,trukdavo,du pakeiciau.tai va rekomenduoju ysideti paprasta termo mova ji pastovei sukasi,ir problemos issispres,kaina apie 80 lt kazkur tai,nepamenu tiksliai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane tokios pacios problemos buvo kol neydejo paprastos termo movos,nes pas mane per dideliu temperaturu netlaikydavo net issipletimo bakelis,trukdavo,du pakeiciau.tai va rekomenduoju ysideti paprasta termo mova ji pastovei sukasi,ir problemos issispres,kaina apie 80 lt kazkur tai,nepamenu tiksliai

Nu negasdik žmoniu, bakelis tai nuo temperaturos tikrai negali trukti, bet ten yra kita bėda su bakeliu, jo tvirtinimas ten toks savotiškai idomus, tai jeigu netyčia už to bakelio stipriau patrauki lipdamas prie variklio, tai ji paprasčiausiai sulaužai, o už jo pasilaikyt kai tyčia labai patogu.

Dėl termo movos, tai termomova arba yra arba nėra, o kažkokia paprasta kuria rekomenduoji isidėt, tai tokios nėra, paprasčiausiai darosi kaip senam belaruse, be jokiu termo movu, ventiletoriu suka dirželis ir viskas, o perdarymo detalės kainuoja kaip sakai 80 litu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...