Jump to content

ZETOR 125


antasas

Recommended Posts

pas mane zetorius 700mot tai keistos du kart tarpinės ir visvien tas slėgis sistemoj didelis ir esmė ta kad per visur bėga tas atifrizas per pečiuka per lubas ir t.t kazkokia mistika gal sakau kamščiai per didelį slėgi laiko reiks servizistu pasidomėt

Pas mane lygiai tas pats, o kada jusu zetorius pirktas? Musu 2011 balandi, pastebejau kas sio laikotarpio nenuvyke pakliuvo del tu tarpiniu ir tos ju ausinimo sistemos. O cia kaip kas sako kad rekiam manau ir sauktumes jei jum taip butu pakliuve, kur matyta kad per 800mh reikia keisti 3 tarpines??? Tai pasakykit kada su tuo traktoriu dirbti bereikia???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaimynas turi proksima 110 ir forterra115.nei su vienu neturejo jokiu dideliu problemu.tas ir paskatino mane pirkt zetora.beje tiek hsx tiek paprastos forteros pailgejo lyg tai10cm.priekinio tilto kardanas jau per vidury ir bus galima uzsakyti su amortizuojancia kabina+kazkoki tai s...da prie duslio pakabino.del toir pabrango..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane zetorius 700mot tai keistos du kart tarpinės ir visvien tas slėgis sistemoj didelis ir esmė ta kad per visur bėga tas atifrizas per pečiuka per lubas ir t.t kazkokia mistika gal sakau kamščiai per didelį slėgi laiko reiks servizistu pasidomėt

Pas mane lygiai tas pats, o kada jusu zetorius pirktas? Musu 2011 balandi, pastebejau kas sio laikotarpio nenuvyke pakliuvo del tu tarpiniu ir tos ju ausinimo sistemos. O cia kaip kas sako kad rekiam manau ir sauktumes jei jum taip butu pakliuve, kur matyta kad per 800mh reikia keisti 3 tarpines??? Tai pasakykit kada su tuo traktoriu dirbti bereikia???

pirktas 2010 lapkriti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuo toliau, tuo baisiau. Žiūriu čia visi su tai zetoriais vargsta. Gal kas nors galėtų bent vieną jo pliusą pasakyt apart kainos? :D

Kas čia tie "visi". Aš pavyzdžiui nevargstu o ir dauguma manau nevargsta. Girdi tik tuos kurie rėkia. O rėkia čia daugiausiai tas, kuris kažkodėl labai landini nori parduot ... Daryk išvadas.

Na kad forrterai 125 pramuša tarpines tai ne iš vieno, ne iš dviejų ir net ne iš trijų žmonių jau girdėjau. Ir dar servizistai kiekvienam aiškina, kad tarpines nekokybiškas sudėjo. Tai kiek jie tu tarpinių pakeitė kol tipo suprato, kad jos nekokybiskos? Čia tik lazankių trynimas manau yra, nedadirbti tie varikliai yra ir vsio. O šis dalykas tikrai neduoda zetoriui garbės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kad forrterai 125 pramuša tarpines tai ne iš vieno, ne iš dviejų ir net ne iš trijų žmonių jau girdėjau. Ir dar servizistai kiekvienam aiškina, kad tarpines nekokybiškas sudėjo. Tai kiek jie tu tarpinių pakeitė kol tipo suprato, kad jos nekokybiskos? Čia tik lazankių trynimas manau yra, nedadirbti tie varikliai yra ir vsio. O šis dalykas tikrai neduoda zetoriui garbės.

Susitvarkai ir toliau dirbi... Tie, kam zetorius dirba be vargo- tyli. O apderkti marke zymiai lengviau, nei ja apginti... ypač čia... :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.

Noriu paklausti FORTERŲ 125 turėtojų - kokį slėgį palaikote padangose, o tai gamintojas rašo vieną, praktikoje visai kitaip. Mano fortera jau labai šokinėja be svorio ant galo ar su prikabinama priekaba važiuojant nuo 26 iki 31 km greičiu. Dabar orą padangose sumažinau iki 1,1 bar. Niekas nepasikeitė. Užsimetu 4 korpusų plūgą ant šlaunų - viskas gerai. Čia dėl zetor trumpos bazės?

Ačiū

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar įdomu pasidarė, ar pardavėjai netūrėtų atlygint nuostolius kuriuos patiri nusipirkęs naują traktorių ir du metus negalėjęs žieminių paset (arba privalėjęs nuomotis kitą traktorių), nes tas traktorius per patį darbymetį buvo sugedęs po kokias 2-3 savaites. O kaip žinia tos kelios savaitės per darbymetį yra labai daug. Kalba eina apie tai, kol šis traktorius yra dar garantinis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar įdomu pasidarė, ar pardavėjai netūrėtų atlygint nuostolius kuriuos patiri nusipirkęs naują traktorių ir du metus negalėjęs žieminių paset (arba privalėjęs nuomotis kitą traktorių), nes tas traktorius per patį darbymetį buvo sugedęs po kokias 2-3 savaites. O kaip žinia tos kelios savaitės per darbymetį yra labai daug. Kalba eina apie tai, kol šis traktorius yra dar garantinis.

Pirkdamas traktorių rasaisi sutartį, ką joje numatai tą ir turėtu ar neturėtų padaryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.

Noriu paklausti FORTERŲ 125 turėtojų - kokį slėgį palaikote padangose, o tai gamintojas rašo vieną, praktikoje visai kitaip. Mano fortera jau labai šokinėja be svorio ant galo ar su prikabinama priekaba važiuojant nuo 26 iki 31 km greičiu. Dabar orą padangose sumažinau iki 1,1 bar. Niekas nepasikeitė. Užsimetu 4 korpusų plūgą ant šlaunų - viskas gerai. Čia dėl zetor trumpos bazės?

Ačiū

Susirask internete savo padangų gamintojo slėgių lentelę. Žinosi kiek reikia pripūsti padangas pagal tam tikrą svorį. Taip neviršysi leistinos apkrovos :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip Agrotekos servizas? Nereik laukti kaskiek laiko kol atvaziuotu kokiu tepalu keisti ar gedima salinti? Gal kas esat lygine Zetor ir kitu vakarieciu daliu kainas?

Kol kas pretenzijų nėra, telefonu susiderinom ir viskas ( dėl aptarnavimo). O dalys - tai pvz: Forteros durų stiklas - kaina 320 lt. JD 6930 stiklas - 1050 lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...