Jump to content

armatūrinis

Nariai
  • Pranešimai

    373
  • Prisijungė

  • Lankėsi

  • Laimėta kartų

    1

armatūrinis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Lapkričio 14 2014

armatūrinis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie armatūrinis

  • Gimtadienis 01/29/1988

Vartotojo informacija

  • Lytis
    Male
  • Pomėgiai
    Radijos, antenos ir alus

Kontaktai

  • Interneto puslapis
    http://www.lrmd.lt http://forum.qrz.lt
  • Skype
    karstas_su_ratukais

Miestas

  • Miestas
    Radviliškio raj.

Paskutiniai lankytojai

Naujausių lankytojų sąrašas išjungtas ir nerodomas kitiems nariams.

armatūrinis pasiekimai

Dažnas dalyvis

Dažnas dalyvis (3/5)

5

Reputacija

  1. pas mane išvis nėra pirminio veleno stabdžiuko, ir net naujam nebuvo šiaip iš vietos visada su didesniu ar mažesniu gergždesiu jungiasi pavaros, kartais papuola, kad visai be garso įsijungia. o važiuojant, tiek į aukštesnę, tiek į žemesnę, pavaras perjunginėju "dvigubu" sankabos išminimu. kaip kada aišku vienu išminimu perjungiu į žemesnę, priklausomai nuo situacijos. šiaip pas mane lapkutės mėgsta dilt, kaip reikalas, vis tik nemažai dirbama su frontaliniu. bet dėl to labai negerai įtariu alkūninio veleno išilginį laisvumą, kitaip sakant slankiojimą pirmyn atgal. tai jaučiasi vis su laiku padidėjusi sankabos pėdalo laisva eiga, anksčiau pradeda sujungt sankabą (atleidžiant pėdalą), tokiu atveju tenka vis artint išminamą guolį prie lapkučių, kad sumažėtų laisva pėdalo eiga
  2. susitvarkyk laidų raizgalynę, kitaip dar padegsi traktorių. persitikrink viską: pradėk nuo akumuliatorių, ir tada eik tolyn - masės rubilnykas, relė - perjungiklis, saugiklinė didžioji ir t.t. nusivalyk kontaktus, gali dar ir patepliot biškį...
  3. iš spynelės ( + ) kontakto ( t ) turi eit laidas į ampermetro ( – ) kontaktą, oranžinės spalvos. nuo ampermetro – kontakto turi išeit storas oranžinis laidas, į starterio komutacinę relę. iš spynelės 1 padėties kontakto ( С ) turi išeit raudonas laidas į indikacinę spiralę. iš spiralės - geltonas į varžą. iš varžos - rožinis į elektrofakelą. iš spynelės 2 padėties kontakto ( ЗК ) turi išeit rožinis laidas ir susijungti už varžos su raudonu laidu. iš spynelės 2 padėties kontakto ( СТ ) turi išeit rudas laidas į užvedimo blokavimo relę (bet galima jos nenaudot), iš jos į jungiklį prie pavarų svirties. iš jungiklio prie pavarų svirties - oranžinis į starterio komutavimo relę. iš starterio komutavimo relės - žalias į starterį. schema paimta MTZ-80/82, su senalaidžiu paneliu iš puslapio http://tractor-mtz80-mtz82.ru/elektrooborudovanie/obshhee-ustrojstvo-elektrooborudovaniya-traktorov-mtz-80-mtz-82.html spalvos gali skirtis, nes retai, kada MTZ traktoriuose nuo pat pagaminimo tiksliai viskas atitinka pateikiamą schemą. tikiuosi dabar rasi galus.
  4. armatūrinis

    Anyžinis lofantas

    turėjom ir anyžinio lofanto, ir facelijos
  5. Augi, kartais ne su "krokodilu Gena" tampei? tie plūgai numatyti, kad ariant važiuot šalia vagos, tai pirmas korpusas gerokai išneštas į šoną, panašiai su lyg rato išroniu kraštu gaunasi, o jei nuslysti į vagą, tada jau pirmu korpusu ariasi jau suarta žemė tas žaidimas su hidrauliu jau kaip ir būtinas, nes kaip ir nėr kitos išeities, jėginio/pozicinio reguliatoriaus tai nėr
  6. kyla toks įtarimas, kad kažkas bus negerai su pagrindiniu praleidimo vožtuvu. arba reguliuotas ir prireguliuotas, arba stringa.
  7. tas dažniausiai būna, jei sumaišoma mineralinė (bazinė) alyva, su kokiomis sintetinėmis alyvomis, tada būna, kad ir gaunasi cheminė reakcija kažkokių mineralinės alyvos pašalinių medžiagų su sintetinės alyvos kažkuriais priedais ar dar kažkokiomis medžiagomis. be to, prie ko čia galvutė? pats minėjai, kad čia pas tave hidraulikoj... Tarp kitko, tekę kažkada maišyt, M10G2K su HVLP-46/MGE-46V, nes mirtinai reikėjo važiuot, o hidraulinėje sistemoje jau buvo trūkumas, 1/3 daugmaž, bakelio likę HVLP-46/MGE-46V, tai teko dapilt M10G2K, ir jokios reakcijos kaip ir neįvyko, nieko neatsitiko, nei siurbliui, nei paskirstytojui, nei cilindrams, taip pat ir filtrui su praleidimo vožtuvu. abi mineralinės alyvos. taip, kad tikimybė yra, jog galėjo sureaguot, bet pakankamai maža. jei dar turi ir tos ir tos alyvos, pabandyk paeksperimentuot kokiam inde, sumaišyt litrą tokios su litru tokios, tada matysi, kas gausis, ar reaguos, ar nereaguos. Į alyvą patekus vandens, iškart alyva pasidaro pilka/balta, pasidaro košė. bet patekus į alyvą antifrizui, tada gaunasi dar bjauriau, dažnai nesimato spalvos pakitimo, bet susidaro drebučiai, beveik kaip nagaras/mazutas, lipni tąsi masė, sėda į dugną.
  8. ne tau kalbėt apie tikslumą ir tikslingumą. jei plūgas - buldozeris, gylio reguliavimas viduryje plūgo ilgio, nėra jėginio/pozicinio reguliavimo, dirva labai akmenuota, nėra plūgui apsaugų, lauko reljefo skirtumas didelis, tada jau kas belieka - tik plaukiojantis.... BET. jei plūgo gylio reguliavimo/atraminis ratukas yra plūgo gale, jėginio/pozicinio reguliatoriaus nėra, tada užsikanifėlinsi su ta plaukiojančia, plūgas susmigs iki rėmo tik pradedant art ir pasibaigs visi smagumynai su plaukiojančiom. tokiu atveju kas lieka... arti "ant kieto", t.y. paskirstytojas neutralioje padėtyje. tada vėl gi, iš to išplaukia, kad tenka artojui nuolatos reguliuot priekinių korpusų gylį, naudojant pagrindinį hidraulį, "dralint per kačiargą" kas sekundę ar kelias, aukštyn/žemyn. jei lauko reljefas pakankamai lygus, plūgas su apsaugomis, tada jau tik laikas nuo laiko minimalus pakoregavimas būtų, bet vėl gi - kanifėlija, o ne arimas gaunasi.
  9. dėl paskirstytojo, tai čia klaustukas. spėju pramuša tarpinę tarp paskirstytojo korpuso ir apatinio dangtelio. o pačio dangtelio neprakala? ir beje, kada būtent pramuša? kai dažniau padirbama padėtimis "aukštyn"/"žemyn" ar kai užlaikai ant kurios padėties, pvz kėlimo, cilindrui pasiekus galinę padėtį? čia būtų gerai išsamesni atsakymai, tada lengviau rast ligą. dėl vairo, (jei tai hidraulinis vairas) tai čia tokios mintys būtų, kad alyva, kol šalta - būna tiršta, ją sunkiau "stumdo", o galbūt ir sunkiai paima siurblys šaltą alyvą, pašyla, alyva suskystėja, pasidaro lengviau pompuojama, ir tada palengvėja vairavimas, o kada rimtai užkaista alyva, matyt, suskystėja tiek, kad pasidaro kaip vanduo, reikiamą kiekį sunkiau siurblys paduoda į skirstytuvą, tiesiog neįspaudžia, arba kitaip sakant krumpliaračiai tiek neperneša jos, dėl to, greičiausiai ir bus tas pasunkėjęs vairavimas, įkaitus alyvai. čia tokie pamąstymai, kol nėra aiškaus ir išsamaus situacijos, simtomų aprašymo.
  10. prabilo didysis artojas, farming simuliatoriuje
  11. rato nebūtina imt nafik. baką atitraukt šiek tiek, gali tekt. o kur tas kaištis, kokioj, atsiprašant, šiknaskylėj yra, tai gal ir pats klausimo autorius žino, ir jis yra nekalamas, o būtent išimamas. o kad šlangų neatsukęs, neišimsi cilindro, tai čia jau ir asilui aišku.
  12. protingų minčių sindromu susirgai? jei nieko protingesnio pasakyt negali - prisilaikyk nagus toliau nuo klaviatūros sakyčiau simptomai panašesni į alyvą, gavusią vandens. košės spalva pilka? jei taip, tada greičiausiai vanduo. didžiausias klausimas iš kur tas vanduo, jei tai buvo vanduo... galimybė sureaguoti neatmetama, bet tai labai maža tikimybė, nes abi alyvos lyg ir mineralinės, bent M10G2 tai tikrai mineralinė, o dėl I-20A truputis kyla abejonių.
  13. gali nedėt tų nesąmonių, daugiau kanifelijos tik pasidarysi. yra gan zaprastas variantas. susirandi visą "peremyčkę", pirminę, kuri eina į pagr. saugiklį ir ampermetrą, atskiri nuo generatoriaus iš akumuliatorių dėžės atsitempi dar vieną storą, kad ir starterinį kabelį ir sujungi su tuo pagrindiniu laidu ar peremyčke išmeti lauk blokavimo relę, nes ji nelabai kam tikusi, atjungi visus laidus nuo komutavimo relės įsimontuoji 24V starterį starterį pajungi "senuoju" laidu nuo akumuliatoriaus įsimontuoji 24V generatorių jį sujungi su starterio pagr. laidu, ateinančiu iš akumuliatoriaus komutacinę relę pajungi taip: valdymo laidą, nuo spynelės pajungi atgal į vietą, masę prie korpuso, vieną kontaktų laidą atvedi nuo starterio pagrindinio laido, kitą nuo starterio pritraukėjo relės valdymo kontakto ampermetrą gali išmest, sujunt laidus į krūvą, ir pasijungt 12V voltmetrą, bet gali ir palikt, galimi ampermetro parodymų netikslumai prie gero noro, gali papildomai įsidėt ir pasijungt 24V voltmetrą, kaip sakoma, dėl šventos ramybės. kaip ir visa procedūra. žr. http://tractor-mtz80-mtz82.ru/elektrooborudovanie/obshhee-ustrojstvo-elektrooborudovaniya-traktorov-mtz-80-mtz-82.html
×
×
  • Create New...