Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

1 valandą ago , Karve said:

tokio naivuolio dar nesu matęs,mano senelis smetonos laikais turėjo žemės ir taip pat galvojo,kad turės ir pajamų,bet užėjus sovietams vietoj pajamų gavo 10m lagerio.Žmogau tu nežinai kas bus rytoj,tu šiandien tą žemę turi,ryt gali neturėt.Prisimink įstoriją,kiek buvo žemės reformų,dalijimų perdalijimų,bet ką aš čia aiškinu,gal tokių dalykų tu nesi net girdėjęs,žinai tik posakį mano namai mano tvirtovė.

oij negalima man ginčytis,daktarai neleidžia....

bet Karve, man atrodo,kad dėl mokesčių mokėjimo prievolės ugningai laiką ginčuose leidome,ar ne tu ten buvai?

Tad jei tu esi tas pats. Atsiųsk man savo adresą ant pieno putos užrašęs. Kam to reikia? Ogi imsiu tave į kariauną savo, kai nedraugai žemes mūsų puls, na tas pačias, kurias mes abu dar nuo smetonos laikų iš senelių paveldėjome, pagal nuosavybės atkūrimo įstatymą. Kodėl tave? o todėl, kad tu kaip traukinys, nei centimetro į šalis. Tokie neatsitraukia, tokių jokia propoganda neims. Vertybė tu nacionaliniu mastu.

Ačiū Tau kad toks esi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

35 minutes ago, dzipas said:

Taip, netoli Veiveriu. Man tiesiog pasiseke :) islaukiau progos kai visi apsipirko :)

VBS zinios sake kad kazkas moka po 5 K, bet realybe kitokia.

moka ir po 6. Zinau.Konkurencija tam kraste didele.   tai arba tau tikrai pasiseke, arba zeme turi kazkokiu trukumu del ko jos kiti nepirktu.

man iki veiveriu 12 km.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

7 valandas ago , Zilvis55 said:

moka ir po 6. Zinau.Konkurencija tam kraste didele.   tai arba tau tikrai pasiseke, arba zeme turi kazkokiu trukumu del ko jos kiti nepirktu.

man iki veiveriu 12 km.

Konkurencija yra kai kaina iki 3000, kai kaina virsija 3500 konkurencijos nebera, nes nera kas moka tiek, tai lieka vienas ar du su kuriuo gali susitarti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

11 valandas ago , jevgenijus said:

dar karta: uz ka agituoji? ka siulai?

už nieką neagituoju,nes esu mažas sraigtelis,siūlau toliau ramiai dirbti ir baigt vieną kartą plėšytis dėl tų žemių,jų kainas toliau kelt.Koktu klausytis apie tas kalbas 5k už ha,kiti net ir po 6k prašo,vienas džiaugiasi pigiai nupirkęs,kitas nelaimingas,kad neina pigiai nupirkt.Nepergyvenkit,greit turėsit sočiai žemės 1x2 visai amžinybei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

58 minutes ago, Karve said:

už nieką neagituoju,nes esu mažas sraigtelis,siūlau toliau ramiai dirbti ir baigt vieną kartą plėšytis dėl tų žemių,jų kainas toliau kelt.Koktu klausytis apie tas kalbas 5k už ha,kiti net ir po 6k prašo,vienas džiaugiasi pigiai nupirkęs,kitas nelaimingas,kad neina pigiai nupirkt.Nepergyvenkit,greit turėsit sočiai žemės 1x2 visai amžinybei.

Kaip nekelt kainų, kaip pagal tave jas suvaldyt? Ir kokios kainos Šilalei?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 valandas ago , jevgenijus said:

Kaip nekelt kainų, kaip pagal tave jas suvaldyt? Ir kokios kainos Šilalei?

čia neįmanomas dalykas jas suvaldyt,galim tik teoriškai įsivaizduot,kad susitartų ūkininkai ir brangiai nepirktų,bet to nebus,nes visada atsiras gobšuolių kurie ims paskolas,nusimaus paskutines kelnes bet grobs kiek tik išgali,nes jie įsivaizduoja,kad gyvens dar tūkstantį metų.Pas mus yra toks vienas,kuris su savo grobimu sukėlė kainas,ima paskolas ir perka,nors turi jau kelis šimtus ha.Pradėjo nebesutilpti karvės fermoje,tai pasistatė dar vieną,bet niekaip nepabaigia įsirengt,nes trūksta pinigų,pastoviai įklimpęs paskolose.Pats perkopęs 60m,širdininkas,vos kojas bepavelka,man bjauru žiūrėt į tokius dvasios ubagus ir patikėk tokių Lietuvoje labai daug.Šilalės raj. žemės kainos nemažos,nes labai daug gyvulininkų yra bet,kad parduodančių yra tik vienetai,kai pasižiūri skelbiu lt tai tik šūdgabaliai ir už juos nori po 3,4 net 5 tūkst.e

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei susitartume ir brangiai nepirktume, galėtume pirkt pigiau, be paskolų, bet vos pradėjus pirkt kainos pradėtų kilt ....trukt už vadžiu vėl iš pradžių:D

hmm...ūkininkas stato naujas fermas, kai kiti griauna, plečia bandą kai visumoj vyksta bandų išpardavimas ....nu jo, reikia dar pasvarstyt kas čia dvasios ubagas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 valandas ago , jevgenijus said:

Tai jei susitartume ir brangiai nepirktume, galėtume pirkt pigiau, be paskolų, bet vos pradėjus pirkt kainos pradėtų kilt ....trukt už vadžiu vėl iš pradžių:D

hmm...ūkininkas stato naujas fermas, kai kiti griauna, plečia bandą kai visumoj vyksta bandų išpardavimas ....nu jo, reikia dar pasvarstyt kas čia dvasios ubagas. 

apie tą ūkininką kuris stato naują fermą aš berods žinau geriau negu tamsta ir galiu dadėt,kad jis žmoną ir save baigia nuvaryt nuo kojų,nes samdomi darbininkai ilgai neužsibūna,nes priima visokius valkatas,kad tik nereikėtų daug mokėt,vienu žodžiu aš situaciją žinau geriau ir man nereikia net svarstyt kas čia dvasios ubagas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

21 minutes ago, Karve said:

apie tą ūkininką kuris stato naują fermą aš berods žinau geriau negu tamsta ir galiu dadėt,kad jis žmoną ir save baigia nuvaryt nuo kojų,nes samdomi darbininkai ilgai neužsibūna,nes priima visokius valkatas,kad tik nereikėtų daug mokėt,vienu žodžiu aš situaciją žinau geriau ir man nereikia net svarstyt kas čia dvasios ubagas.

...ir visi kas perka žemes ar kitaip nei tu mato ateitį yra dvasios ubagai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , Karve said:

čia neįmanomas dalykas jas suvaldyt,galim tik teoriškai įsivaizduot,kad susitartų ūkininkai ir brangiai nepirktų,bet to nebus,nes visada atsiras gobšuolių kurie ims paskolas,nusimaus paskutines kelnes bet grobs kiek tik išgali,nes jie įsivaizduoja,kad gyvens dar tūkstantį metų.Pas mus yra toks vienas,kuris su savo grobimu sukėlė kainas,ima paskolas ir perka,nors turi jau kelis šimtus ha.Pradėjo nebesutilpti karvės fermoje,tai pasistatė dar vieną,bet niekaip nepabaigia įsirengt,nes trūksta pinigų,pastoviai įklimpęs paskolose.Pats perkopęs 60m,širdininkas,vos kojas bepavelka,man bjauru žiūrėt į tokius dvasios ubagus ir patikėk tokių Lietuvoje labai daug.Šilalės raj. žemės kainos nemažos,nes labai daug gyvulininkų yra bet,kad parduodančių yra tik vienetai,kai pasižiūri skelbiu lt tai tik šūdgabaliai ir už juos nori po 3,4 net 5 tūkst.e

O ką daryti jei tau 20metų, visus gamybinius pastatus turi, technika turi ir svarbiausia turi didelį norą sukurti modernų ūkį? Kad ir mokant bankui 10metų paiimta paskola,.baigus ją mokėti bus tik 30metų, kodėl tos žemės nepirkus už 4-6tukst eurų jei matai perspektyva. Žmonės gi nenustos valgyti bet kokiu atveju, o krizių ir nesėkmingų metų pasitaikys visada.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , jevgenijus said:

...ir visi kas perka žemes ar kitaip nei tu mato ateitį yra dvasios ubagai. 

nevisi,gerą pavyzdį parodė juodas,tokiam atvejui visiškai pritariu,bet ką reikia sakyt ant tokio kuriam jau viena koja grabe,bet toliau draskosi dėl žemės,ne tik save,bet ir šeimos narius kankina tiesiogine to žodžio prasme,tik nesakykit,kad tokių nepažystat,tik nesakykit,kad visi kurie trokšta įsigyti žemės yra 20-mečiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Karve said:

nevisi,gerą pavyzdį parodė juodas,tokiam atvejui visiškai pritariu,bet ką reikia sakyt ant tokio kuriam jau viena koja grabe,bet toliau draskosi dėl žemės,ne tik save,bet ir šeimos narius kankina tiesiogine to žodžio prasme,tik nesakykit,kad tokių nepažystat,tik nesakykit,kad visi kurie trokšta įsigyti žemės yra 20-mečiai.

žinoma pažystu, tik dėl jų pasirinkimo gyvent ir dirbt kaip jie nori neklijuoju jiems jokiu etikečių, tai jų reikalas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Norejau paklaust del zemes pirkimo proceduros. Jei yra du savininkai sklypo abu kartu turi nueit parasyt prasyma kad parduoda zeme? Ar laiskus isiuntineja iskarto 1. Zemes nuomotojui 2 . Kaimynams? Ar praejus menesiui vis kitai eilei?

Tarkim naudojuosiu sklypu ir panauda sudaryta pasirasyta sutartis 2015m . O registru centre uzregistravau 2017 01 05 ar as esu 1 eilej kaip zemes nuomotojas daugiau nei 1 metai? 

Aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

1 minute ago, Dariulis said:

Norejau paklaust del zemes pirkimo proceduros. Jei yra du savininkai sklypo abu kartu turi nueit parasyt prasyma kad parduoda zeme? Ar laiskus isiuntineja iskarto 1. Zemes nuomotojui 2 . Kaimynams? Ar praejus menesiui vis kitai eilei?

Tarkim naudojuosiu sklypu ir panauda sudaryta pasirasyta sutartis 2015m . O registru centre uzregistravau 2017 01 05 ar as esu 1 eilej kaip zemes nuomotojas daugiau nei 1 metai? 

Aciu

Jei per metus niekas nepsaikeite tai esi pirmas eilej po bendrasavininku jei tokie yra. Ir jei turi nuoma galiojančiau jau metus tai gali eit tiesiai pas notara ir formint. Nereikia jokiu laisku, cia aisku jei nera bendrasavininku arba visi kartu parduoda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

29 minutes ago, caper said:

 

Jei per metus niekas nepsaikeite tai esi pirmas eilej po bendrasavininku jei tokie yra. Ir jei turi nuoma galiojančiau jau metus tai gali eit tiesiai pas notara ir formint. Nereikia jokiu laisku, cia aisku jei nera bendrasavininku arba visi kartu parduoda.

Na nzn bent pas rajone mus notarai neformina be NZT rasto apie pirmuma, vis tiek reikia prasymo ir pirmumo nustatymo. Po keletos skundu NZT siuncia laiskus del parduodamo sklypo kaimynams nors yra ir naudotojas (1 metai ir ilgiau).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 minutes ago, dzipas said:

Na nzn bent pas rajone mus notarai neformina be NZT rasto apie pirmuma, vis tiek reikia prasymo ir pirmumo nustatymo. Po keletos skundu NZT siuncia laiskus del parduodamo sklypo kaimynams nors yra ir naudotojas (1 metai ir ilgiau).

Prieš pat naujus pirkom mes naudotojai jokių laiškų kaimynams nesiunte

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...