Jump to content

Eleikoo

Nariai
 • Pranešimai

  327
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Eleikoo paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 3 2016

Eleikoo paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Eleikoo

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  akmene

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Eleikoo

  pupu auginimas

  sejom po miežių, vienus pačius dobilus 15kg/ha, tiesiai į ražieną su rapidu, ir palikom per žiemą. pusė lauko buvo nedaigi dobilų sėkla, tai ten jų tusčia, tai tik kitą met matysim skirtumą, šiaip planuoju toliau dobilus naudot. geriausias variantas būtų juos isėti i kviečius 32 tarpsny ar ant veliavos, kad jie pradėtų augti, o nukūlus kviečius palikti per žiemą, daugiau pavyktų priaugint šaknų ir viršutinės masės.
 2. Eleikoo

  pupu auginimas

  gerai butu, bet kaip su herbicidu? koks tinka, kad dobilu nesunaikintu? mes siemet dobilus i poseli sejom rugpjucio 15 iki uzsalimo buvo per sprindi, sejom egiptini, purpurini ir persini, persinis visiskai nedaigus buvo.
 3. Eleikoo

  Trašų kainos

  pries 3 sav pirkom sulfata i kitus metus po 190eur. 50t latvisko 50 granmax. o ka siulo kada viena sunkvezimi imi?
 4. kokiais saltiniais riamiesi, kad matyti ta SMA cia kazkoks viduris? ganetinai sudetinga susigaudyt..manau ne tik man
 5. Eleikoo

  žiemkenčių buklė

  O kai panaudoji medaxtop eini i minusa pagal tyrimus. Matyt sugule.
 6. Eleikoo

  žiemkenčių buklė

  Stabilan 400 pas juos. Veiklioji kaip ccc tik cia 750
 7. Eleikoo

  žiemkenčių buklė

  Tarp kitko, augimo reguliatoriai didina derlinguma, vokieciu bandymu stociu duomenis radau, tai pvz ccc max derliaus priedas buvo 800kg, o cerone iki 400kg, tai sie du preaparatai nese didziausia pelninguma lyginant su medaxtop ar max.
 8. Su Zim 511 reikia susirasyt ir ta trofeju i savo rajona nusigabent, tai del sernu problemu nebebus
 9. Eleikoo

  Grūdu kainos?

  is kiemo 2 klase -6eur, bet pasiims spali. tavo kaina -6 ir dar nuvezimas 7-8eur tai tau minus 13eur
 10. Eleikoo

  Grūdu kainos?

  KG 2kl is kiemo -6 1kl -1 ir E+3. pasiima spalio men. tai latviai sauniai darbuojasi..
 11. Pakisau as cia tave aladinai po begiais, kad tenka tau atsikapot nuo kaikuriu. Bet man smalsu, kam daryt zemes tyrimus jei jais nesinaudot, tai dabar renku info kiek kokiu kada mikroelementu reikia. O del zn jis skatina lasteliu dalijimasi augimo metu, tai augimas intensyviausias nuo 32tarpsnio manau tada tinkamiausias laikas ji atiduot. Cia pamastymui. Del dirvu ph apie 7.2 tai chelatiniai geriau.
 12. Išsityrėm mikroelementus, tai visuose laukuose vario, mangano ir cinko A raidė (t.y prasčiausiai), išskyrus vienas laukas cinko turi E (yra daugiausiai), visų laukų kviečių technologija ta pati, bet kur laukas turintis zn daugiausia, ten visada kviečių tona daugiau. Tai pagal Malderio diagramą varis su manganu sutaria, tai ji planuojam naudot iki 32 tarpsnio maišant kartu, nes jų pagrinde reikia ankstyvame tarpsnyje o zn nuo 32 iki vėliavinio lapo nebededant mangano, ar toks mikroelementų trešimas tinkamas? ir kokie kiekiai reikalingi 1 tonai kviečių užauginti chelatinėj formoj?
 13. Ciurksliniais purkstukai iki 32 tarpsnio, bet kokiu oru gali purksti (kalba apie z kviecius ir kad nebutu daugiau nei +25laips kartais pasitaiko ), nes nebuna tuo laiku tiek karscio, kad degintu, o jei pakliuvo ant kokio lapelio ir ji nusvilino tai mažiausia beda. As asmeniskai z kviecius purskiu su ezektoriniais, tai krumijimosi pabaigoj, bamblejimo pradzioj 200ltr purksdamas taikau ora, geriau kad saules nebutu, nes su purkstukais lapu galiukai siek tiek pasvyla. del pirmo tresimo su kas, svarbu veziu neprisidaryt, o del nudeginimo tai jo nebus.
 14. Eleikoo

  Išmokos 2014-2020

  mas mus rajone tuos pinigus paskyre melioracijai, buklei gerinti, lyg atskirai ūkininkams nedalino.
 15. Eleikoo

  Zemes ukio paslaugu kainos

  gali būti, neteko turėti. o sėjimo kaina tos lenkiskos?
×
×
 • Create New...