Jump to content

TRAKTORIŲ TRANSMISIJOS


Recommended Posts

Na ir kaip nustatinėsim tą kokybę, ne alus neparagausi gi. :D

siaip tai tiesa... :icon-wink: Kol technika sukasi pasitiki tepalų tiekėjais ir laikai, kad tepalai geri, kai nebesisuks, tada jau duosim matų kaip reikiant trim aukštais ir ant tepalų ir ant kuro, dar valdžiai turėtų kliūt ir šiaip visiems šventiesiem ir ne tik... :lol::D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 191
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Tuo labiau, kad tepalo kokybe tai tik vienas is faktoriu liamenciu ilgaamziskuma vienos ar kitos transmisijos (ir net ne pats svarbiausias)

yra ir medziagu kokybe, pavirsiu apdirbimo kokybe, suleidimu tikslumas, darbiniu daliu formos.... Toliau vardinkyt patys :D

Nezinau kaip vakarietiskuose, bet rusiskuose dar labai priklauso nuo vaziavimo stiliaus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tuo labiau, kad tepalo kokybe tai tik vienas is faktoriu liamenciu ilgaamziskuma vienos ar kitos transmisijos (ir net ne pats svarbiausias)

yra ir medziagu kokybe, pavirsiu apdirbimo kokybe, suleidimu tikslumas, darbiniu daliu formos.... Toliau vardinkyt patys :D

Nezinau kaip vakarietiskuose, bet rusiskuose dar labai priklauso nuo vaziavimo stiliaus :)

Manau kad vakarietiškiem gedimai dar labiau priklauso nuo važiavimo „dragiškumo“(čia toks naujas drapox važiavimo inertiškumo vertinimo dėsnis). :lol:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Fendt 415 Vario (155 AG)

Tik nepamirškite būsimiems klientams priminti, kad dėžė suvalgys netol 20 AG :icon-wink:

Nesupratau ka cia norejai pasakyt? :)

O kiek tada leisk paklausti "suvalgo" bet kokio kito 150-160 ag traktoriaus deze? :)

Ženkliai mažiau. Ir tai rodo jūsų kontoros taip mėgiami cituoti dlg testai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesupratau ka cia norejai pasakyt? :)

O kiek tada leisk paklausti "suvalgo" bet kokio kito 150-160 ag traktoriaus deze? :)

Ženkliai mažiau. Ir tai rodo jūsų kontoros taip mėgiami cituoti dlg testai.

:) Bulvinykas kazko piktas ant Ivabaltes :) Gal del to kad Fendt per brangus? :) Bet vis tik nagi prasom pateikit koki nors pavyzdeli :) Labai idomu. Ir pats kaip moderatorius gal gali permesti situos paskutinius postus prie transmisiju ar kazkur. Nes cia matau diskusija idomi gausis. Ir jei galima be isankstines ironijos. Tik faktais.

Pats užduodi klausimus, pats už mane atsakai. Visai nieko diskusija. Maždaug kas ne su jumis, tas prieš jus? Ir būtinai tik todėl, kad traktoriai brangųs?

Nesuvesiu aš čia visų lentelių, bet tu puikiai žinai, kokie traukos galios rezultatai vario dėžės ir teisingai padaryto PS. 412 modelis - galia 103 Ag (2100 aps/min) traukos galia prie tų pačių sūkių - 87 Ag, o nuo didžiausios galios dingsta visi 21 Ag. Arion 530 praranda atitinkamai 11 ir 13 Ag. Mano nuomone skirtumas yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesupratau ka cia norejai pasakyt? :)

O kiek tada leisk paklausti "suvalgo" bet kokio kito 150-160 ag traktoriaus deze? :)

Ženkliai mažiau. Ir tai rodo jūsų kontoros taip mėgiami cituoti dlg testai.

:) Bulvinykas kazko piktas ant Ivabaltes :) Gal del to kad Fendt per brangus? :) Bet vis tik nagi prasom pateikit koki nors pavyzdeli :) Labai idomu. Ir pats kaip moderatorius gal gali permesti situos paskutinius postus prie transmisiju ar kazkur. Nes cia matau diskusija idomi gausis. Ir jei galima be isankstines ironijos. Tik faktais.

Pats užduodi klausimus, pats už mane atsakai. Visai nieko diskusija. Maždaug kas ne su jumis, tas prieš jus? Ir būtinai tik todėl, kad traktoriai brangųs?

Nesuvesiu aš čia visų lentelių, bet tu puikiai žinai, kokie traukos galios rezultatai vario dėžės ir teisingai padaryto PS. 412 modelis - galia 103 Ag (2100 aps/min) traukos galia prie tų pačių sūkių - 87 Ag, o nuo didžiausios galios dingsta visi 21 Ag. Arion 530 praranda atitinkamai 11 ir 13 Ag. Mano nuomone skirtumas yra.

idomu kiek reiksmes turi tos traukos galios rezultatai realiai dirbant traktoriui, nes cia juk pateikiami maksimalus galios nuostoliai. Siaip vario dezes galios nuostoliai turetu buti kintami pagal perdavimo skaiciu, ir ant maksimalaus perdavimo skaiciaus turetu lenkti paprastas dezes pagal galios nuostolius, nes tada galia perduoda, tarkim, tik vieno laipsnio mechaninis reduktorius lyginant su paprastomis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Tai , kad jie (dojus) stengiasi atkalbeti nuo belaiptes :icon-rolleyes:

uztai, kad ji nesugeba taip dirbti kaip fendto vario, o Dojininkai nesugeba to pripazinti... kazkaip netaip veikia ta deze pas JD, as su 8530 vaziavau, bet rimtai padirbti neteko...

Ne taip kaitina tepala, kaip fendt? :D

Nuo ko kaitimas priklauso? Nuo greičio, nuo apkrovos ar šiaip kaista ir tiek?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Parūpo man vienas toks klausimas apie John Deere traktorių pavarų dėžes :) Kaip manot, kokia JD pavarų dėžė yra pati geriausia ? Pilna ten jų įvairiausių, sunku ir susigaudyt, o ir vienoj vietoj visų išvardintų neradau, tad net nežinau visų :icon-rolleyes: Gal kas ir į vietas pagal gerumą jas suskirstyt galėtumėt. Na pagrinde vertinkite pagal tai, kokią patys pasirinktumėt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Parūpo man vienas toks klausimas apie John Deere traktorių pavarų dėžes :) Kaip manot, kokia JD pavarų dėžė yra pati geriausia ? Pilna ten jų įvairiausių, sunku ir susigaudyt, o ir vienoj vietoj visų išvardintų neradau, tad net nežinau visų :icon-rolleyes: Gal kas ir į vietas pagal gerumą jas suskirstyt galėtumėt. Na pagrinde vertinkite pagal tai, kokią patys pasirinktumėt :)

jei neklystu pagal laikyma geriausia PowrQuad plus :) o pagal patoguma belaipte arba powershift...nors powrquad irgi gana patogi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Parūpo man vienas toks klausimas apie John Deere traktorių pavarų dėžes :) Kaip manot, kokia JD pavarų dėžė yra pati geriausia ? Pilna ten jų įvairiausių, sunku ir susigaudyt, o ir vienoj vietoj visų išvardintų neradau, tad net nežinau visų :icon-rolleyes: Gal kas ir į vietas pagal gerumą jas suskirstyt galėtumėt. Na pagrinde vertinkite pagal tai, kokią patys pasirinktumėt :)

Kad nera labai didelis pasirinkimas.

6030 powerquad tiktai (su modifikacijom autoquad, autoquad+ ir tt., bet is mechanines puses ten tas pats ti kitoj kalaskoj). Nu dar tokia nesamone kaip synchro yra ir ZF gamybos autopower.

7030 irgi power quad ir autopower. Abi geros tk pirmos pigesnis remontas.

8030 powershift ir autopower. Pirma patikimesne, antra patogesne.

Man asmeniskai geriausia yra tai kas laiko patikrinta ir istobulinta. Bet cia tik mano nuomone, kuri gali buti ir neteisinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...