Jump to content

Ferrari

Nariai
 • Pranešimai

  524
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Ferrari

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Kupiškis

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kaina tai gundanti, tiesa. Tačiau labai nesinori po to turėti vargo dėl gedimų ir šiaip tam tikrų techninių/ergonominių sprendimų. Ten jau labiau ekonominė klasė. Tarp JCB, Claas dar Manitou būtų galima įterpti. O su Dieci ir kaimynai turi problemų, būtent su pavarų dėže, kuri pradėjo rodyti kaprizus patampius priekabas. Ir svarbiausia kad nelabai yra koks pigus sprendimas tas problemas išspręsti.
 2. Skaitinėjau kažkiek gi ir senesnes žinutes, buvai ir minėjęs, kad powershiftas transporte truputi kliūva, geriau būtų kokia pilnai bepakopė. Na bet va ką gali pasakyti, kad ir nesi turėjęs kolkas problemų su dėže, nors ir su svoriais pas tave krautuvas važynėja. O su Varipower kaip būtų - jau klausimas. Aišku, gal tik šiaip perdaug baisu, juk negamintų jau kiek metų, jei ten užsilenkinėtų ta dėžė.
 3. Užtenka jau ir Claas'o kainos Kramer'io kainai, manyčiau, nemažai įtakos turi, kad žaliai geltonų kontora jais pradėjo prekiaut.
 4. Sveiki Svarstome apie naujo teleskopinio krautuvo įsigijimą. Kolkas lyginame 2 modelius : JCB Loadall 541-70 AGRI Super vs. Claas Scorpion 741. JCB modelis jau gan senokai išleistas (nors JCB jau yra pristatę ir 3-ią kartą, atitikmuo būtų 542-70, tik dar kolkas nežinau kada pasirodys tarp mūsų prekybininkų...). Claas atnaujintas palyginus nesenai, į rinką 2018 išėjo, kaip bendras darbas su nauju partneriu Liebherr. Šiaip vienas pagrindinių klausimų būtų dėl dėžių. JCB modelyje Powershift su 6/4 pavarom, tuo tarpu Claas Varipower. Ką būtent sau dėl geresnio darbo šiuo metu pasirinktumėte, kaip jau išbandę realybėje tam tikrus variantus ? Ar nereikia bijoti, kad Varipower patampius priekabas ilgai netarnaus ? Šiaip ir yra mums didžiausias klaustukas kaip šios abi dėžės tarnaus/dirbs tampant priekabas. Aišku nekabinėsim kažko beprotiško, bet pvz. priekaba su šienainio rulonais yra visiškai normalu, kad reiks patempiot. 541-70 modelį, kiek skaičiau, kolega JCB gerai pažinoti turi, nes su tokiu dirba jau ne vieneri metai. Dėkui už mintis ir patarimus
 5. Delete, perkėliau žinutę prie teleskopinių krautuvų.
 6. Ferrari

  Claas kombainai (informacija)

  Žinau PD ir CR sistemų skirtumus. Whatever ne apie tai diskutuoti tema skirta ;]
 7. Ferrari

  Claas kombainai (informacija)

  Kaip tepalo kokybė gali įtakoti purkštukų ilgaamžiškumą.?
 8. Ferrari

  Kombaino pasirinkimas

  Tiesa, o jei dar ir peiliai i tarnavimo pabaiga tai isvis... Kai tenka leist i pradalgius, kitas darbas, tada jau nebent geram dumblyne tik gali pritrukt kaimenes.
 9. Ferrari

  Kombaino pasirinkimas

  Čia galvoje turite tai, kad padidinus tarpą tenka paduoti daugiau masės (greičiau važiuoti), kad išsikultų taip pat, kaip ir su mažesniu tarpu, ir būtent didesnis momentinis masės kiekis ir stabdo variklį ? Nes jei greičio nekeičiant, tai didesnis tarpas - mažesnė apkrova varikliui. Geram lauke galima lipt iš ribų su tarpu, bet jei daug sukiotis-stumdytis, kai negali užtikrinti optimalios masės, tai nepažaisi tada. Aišku ir kitas dalykas, kaip su ta didele mase spėja susitvarkyt kratukai/sietai, na bet čia ir jau daug priklauso nuo skirtingų techninių parametrų + nuo norimo vaizdo bunkeryje, bei kombaino gale..
 10. Ferrari

  kombainu reguliavimai

  Kiek sietus pradarot ž. kviečiams ?
 11. Ferrari

  Lietuviškieji kombainų rekordai

  Tiesa, kad ten kažkiek tonų kažkada tai nelabai ką ir pasako... Laikas, derlingumas, drėgnumas, lauko/laukų plotas
 12. Ferrari

  Dyzelinis generatorius

  O iš kokios būtent firmos pirkot? Ir kokios firmos pats generatorius, na kas gamintojas? Šiaip ko nesinoretu, tai kokio itališko... Melžimo aikstelese turim, nors ir negalingas, bet knisa prota....
 13. Sveiki. Fermai reikėtų generatoriaus, apie 20 kW galingumo. Gal kam teko pirkti, domėtis generatoriais. Kokios generatorius gaminančios firmos vertos dėmesio, o kurios ne. Su kokia lietuvių įmone geriau turėti reikalų. Domina betkokia informacija. Dėkui.
 14. Ferrari

  Grūdu kainos?

  Tai reikia džiaugtis, kad Ekstra klasė... Pas mus, kas seniau ekstra kuldavo, šiemet 2 - 3 klasė
 15. Ferrari

  kombainu reguliavimai

  Manau ne su jais bėdos... per 5 metus, kasmet kuliant apie 150 ha tikrai tiek nesusidėvės
×
×
 • Create New...