Jump to content

TRAKTORIŲ TRANSMISIJOS


Recommended Posts

  • Atsakymai 191
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

nieko as neradau :) Nes nieko neiskojau. Raimundas man isaiskino kad Case geresnis nei Fendt. Per agrovizija. Tai nezinau tiket juo ar ne. O Raimis dar matosi kad nesenai dirbi nes biski ir i pievas parasai. Bet ismoksi laikui begant :) Peace!

o ka i pieva parasiau??? blin, reik mokytis :)

praktiskai parodyt galimybes lengviau :):)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip teisingai pasirenki viena is dvieju (fende)arba viena is triju (case) ir vaziuoji, jei nepatinka didini arba mazini (ratuku ar dar kuo nors kas ten bebutu) po to gali gryzti prie kruizkontroles (auto piloto). Isivedi tris greicius (pvz letam darbui, greitesniam ir transportui arimas skutimas ir parvaziuot namo tarkim) tarp ju ir metai jei netinka pasireguliuoji jei tas patikslintas labiau patinka spaudi knopkele ir ivedi ji i atminti pvz vietoje 6 km/h isivedi 6,37 (velniskai geras dalykas per purkstuvu sou isirenki geriausia greiti ir nieks neprikibs eina stabiliai nesvarbu kokios kliutis islaiko uzduota greiti) jei dar kada teks prikabinama ar pakabinama purkstuva ruost tokiam isbandymui naudosiu tik CVX ar ka nors kita, kas gali tokiu tikslumu greiti laikyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip jau sakiau aš ne traktoristas. Kaip juos išnaudoti geriausiai gali pasakyti, tas kas dirba lauke. Taip yra ta galulaukės sistema (netgi NH TM tokią turėjo) na tarkim ne apsisukimui o parvažiuot namo tas trečias greitis. Man teko su jais pažaisti per purkštuvų šou ir šeip transporte pasivėžinti, tai imdavau vieną greitį manevravimui, kitą žvyrkeliui trečia tiesiajai ant asfalto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip CVX trys diapazonai. Ar tai turi ka nors bendro su programuojamais greiciais nezinau. Ten gi panasiai kaip radijos programuojami dazniai ty kelias radijo stotis gali isivesti i atminti. Taip ir tuose traktoriuose kelis greicius gali isivest i atminti. Bet kokiu atveju tai smulkmena, vienas is navarotu ir tiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesu traktoriu zinovas, tik megejas, domiuosi siek tiek, todel ne man tave apie fenda ar case mokint. Yra gi pas jus toks Dainius (be 5 min mokslu daktaras) jis geriau paaiskins ka bendro greicio diapazonai turi su programuojamu atminciu kiekiu Na kad uzvesti ant kelio, tarkim normalus traktorius su paprasciausia greiciu deze, negi begius metai po viena kaip masinoj ar duri is 6 i 16 tiesiai jei reikia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesu traktoriu zinovas, tik megejas, domiuosi siek tiek, todel ne man tave apie fenda ar case mokint. Yra gi pas jus toks Dainius (be 5 min mokslu daktaras) jis geriau paaiskins ka bendro greicio diapazonai turi su programuojamu atminciu kiekiu Na kad uzvesti ant kelio, tarkim normalus traktorius su paprasciausia greiciu deze, negi begius metai po viena kaip masinoj ar duri is 6 i 16 tiesiai jei reikia?

viska labai puikiai vokieciai isaiskino.

del case nezinau, efrendas gali paaiskint.

siaip pats truputi nesupranti, kam belaiptei transmisijai greicio diapazonai.

tarkim, 312 , diapazonu neturi, bet gali vaziuot tik 40. sitam yra kitas niuansas.

2 greicius gali ir vienam diapazone uzprogramuot, bet to nereikia paprasciausiai.

ir dar vienas dalykas - vaziuodamas diapazono neperjungsi. elektronika tai blokuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atleisk tikrai nenoriu gincitys. As tik patariu pasiziurek, isitikink tada rasyk.

tik tam, kad zinotum jok ne seip pliurpalas esu siektiek apie belaipsnes:

pirmoli belaipsne pvara pradeta naudoti technikoje - varijatorius, po to hidrostatika. Ir vienu ir kitu arveju greitis keiciamas belaipsniskai, bet labai ribotam diapazone, todel reikalingi papildomi reduktoriai kurie faktiskai padaugina diapazonu skaisiu tiek kiek turi laipsniu (dazniausiai 3-4) kad perdaug giliai nesivelti i hidrodinamines (belaipsnes traktoriu transmisijas) ten galioja tie patys desniai vienu diapazonu niekaip nepasieksi greicio nuo 0 iki50, tepalas uzvirs, arba bus labai jau energijai (kurui) imli ir neefektyvi sistema) zodziu nerasysiu cia referatojei reikia galesiu detaliau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...