Jump to content

Teleskopiniai krautuvai


Algis...

Recommended Posts

Gal kas žinot kaip jcb teleskopui suvesti vairavimą? Buvau atjungęs galiniam tiltui hidro šlangas ir išleidęs tepalą daba šiek tiek nebesueina ratai į viena liniją. Visos padėtis veikia, persijunginėja bet nesueina ratai į vieną liniją. Kas žinot gal kaip pataisyt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , Sauklys pranešimas:

Gal kas žinot kaip jcb teleskopui suvesti vairavimą? Buvau atjungęs galiniam tiltui hidro šlangas ir išleidęs tepalą daba šiek tiek nebesueina ratai į viena liniją. Visos padėtis veikia, persijunginėja bet nesueina ratai į vieną liniją. Kas žinot gal kaip pataisyt?

Keli puslapiai atgal šioje temoje

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2023-03-02 at 10:14, constant pranešimas:

Kokį pats krautuvą naudoji? Gavau claas komercinį tai kaina nuo jcb 7k skiresi, jcb naudai, dar jcb biški daugiau kelia, abu su centriniu tepimu, manitu užklausa turiu išsiuntęs tai laukiu komercinio taippat

Tai turbūt dėžės skiriasi, claas bus hidrostatas, o JCB powerschiftas. Jei imsi JCB cu kombinuota deže tai kaina bu didesnės už CLaas, nes JCB lyg ir neturi vient tik hidrostato.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas nors forume turite tą nauja JCB su dualtech dėže. Kokiu principu ji veikia. Ar labiau linkti prie poweshifto ir nuo jos begtis. Anot Manitou atstovo  mano ūkiui kuriame bus pagrinde kraunams kraikinis mėšlas ir rulonai ir keletas 20-30  išvažiavimų su priekabomis 10 12 t. 10 km atstumu. Krauruvas būtų JCB 538-70. Poveshiftas pigesnis 6500 eur.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , egidoxs123 pranešimas:

Gal kas nors forume turite tą nauja JCB su dualtech dėže. Kokiu principu ji veikia. Ar labiau linkti prie poweshifto ir nuo jos begtis. Anot Manitou atstovo  mano ūkiui kuriame bus pagrinde kraunams kraikinis mėšlas ir rulonai ir keletas 20-30  išvažiavimų su priekabomis 10 12 t. 10 km atstumu. Krauruvas būtų JCB 538-70. Poveshiftas pigesnis 6500 eur.

 

Hidrostatas nemegsta ilgu kelioniu su priekaba, powershiftas nemegsta buksavimo vietoj. Manitu man rods turi belaipsne deze - jei neklystu - tai ta geris turetu buti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2023-03-05 at 18:08, Ukius_bulvinskis pranešimas:

Kiek teko ieškoti Manitou, tai prikabinimas būdavo išmaltas, aišku valandų būdavo pasukę po 8000-9000h, paskui buvau išsinuomavęs 627 ar 632, buvo tik 1600h, prikabinimas išmaltas, tai po to Manitou iškart atkrito. 

940 su belaipsne dėže naują pirkau. O 735 prieš 7 metus pirkau su 2000mth. Jei kalbame apie padargų užkabinimą, nepasakyčiau kad buvo pamaltas. Apskritai, natūraliai tas užkabinimas malasi, nemanau kad dėvėtą perkant to ne bus  pas JCB ar CLAAS ar Merlo. Viskas nuo priežiūros ir ką ten veiki su tuo prikabinimu. Vieni po kiemą priekabas valkioja ant to užkabinimo užsikabinę, kiti dar ką kilnoja. Apie Manitou galimybes ir patogumą nespręsčiau vien tik iš padargų prikabinimo išmalimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, tadasg pranešimas:

940 su belaipsne dėže naują pirkau. O 735 prieš 7 metus pirkau su 2000mth. Jei kalbame apie padargų užkabinimą, nepasakyčiau kad buvo pamaltas. Apskritai, natūraliai tas užkabinimas malasi, nemanau kad dėvėtą perkant to ne bus  pas JCB ar CLAAS ar Merlo. Viskas nuo priežiūros ir ką ten veiki su tuo prikabinimu. Vieni po kiemą priekabas valkioja ant to užkabinimo užsikabinę, kiti dar ką kilnoja. Apie Manitou galimybes ir patogumą nespręsčiau vien tik iš padargų prikabinimo išmalimo

Turėjau omenyje ne galinį kablį, o šakių ar kaušo prikabinimo mechanizmą, Manitou vienas labiausiai besimalančių, paskui su tokiu jokio tikslumo nelieka, viskas ten palaida. 

s-l1600.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2023-03-11 at 06:10, Ukius_bulvinskis pranešimas:

Turėjau omenyje ne galinį kablį, o šakių ar kaušo prikabinimo mechanizmą, Manitou vienas labiausiai besimalančių, paskui su tokiu jokio tikslumo nelieka, viskas ten palaida. 

s-l1600.jpg

Pas manęs normaliai su šita vieta. Pamalta, bet kažko baisaus nėra.

Neteigiu niekam kad Manitou Nr1, aš antra 940 rinkausi principe dėl trijų dalykų - belaipsnės dėžės, visi padargai manitou užkabinimo ir žinomas valdymas bei bėdos, nes kieme stovi mažesnis toks pat. Žiūrėjau Case, bet neturėjo pasiūloj 9m strėlės. 

O kitų gamintojų tieisiog nebandžiau, galbūt geresni yra. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 7 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 4 savaičių...
Prieš 9 valandas, axe pranešimas:

Gal kas patarsit is kur nusipirkt grandininius stropus su kabliukais kad su teleskopu i furos grudine puspriekabe didmaisius pakraut/iskraut per sona butu galima? Kokio ilgio patartumet?

šiemet sėkmingai 300t trąšų iškrovėm su paprastais medžiaginiais stropais...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...