Jump to content

Tomasx

Nariai
 • Pranešimai

  81
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Miestas

 • Miestas
  Kaimas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Tomasx pasiekimai

Narys

Narys (2/5)

0

Reputacija

 1. Tomasx

  Pašarų dalytuvai

  Sveiki,reikėtų traktoriaus prie pašarų dalytuvo,siauresnio dvitilcio apie 60/80 ag gal kas turit kokiu variantų?
 2. Tomasx

  Grėbliai

  Sveiki ką manot apie pottinger top 652 ir krone swadro ts620 kuris jusų manymu geresnis,kaina skiriasi be pvm 1000e.
 3. Su variklio defektu,varo antifryzą.
 4. Kokie atsiliepimai apie ST PRO diskinius skutikus Lenkų gamybos
 5. O tai tavasis mechanine dėže? Ar laiko ta tilto amortizacijq,vistiek jug traktorius ne pirmos jaunystės. Taj galbūt nepirks tavasis klientas,tada mane domintų. Gal kas planuojat tokį modelį pardavinėt?
 6. Ką manot apie šį variantą https://m.autoplius.lt/skelbimai/john-deere-john-deere-6910-traktoriai-14307494.html labai jau nemažai pradirbęs,o gal šiem JD tas nėra daug?
 7. Norėjau pasiteirauti dėl JD 6910 modelio mechanine dėže. Ar ties 11000 jam jau nusimato kapitalinis ar kantresni jie? Planuoju pirkti su frontaliniu,į ką labiau atkreipti dėmesį?
 8. Na tai ne 6165 modelis ,kitam susidaro nuomonė,kad tas pats palei pasakymo.
 9. Kokioje temoje rašė? Taj pati gamykla sako,kad tą plugą turi vilkti laisvai,buvo servizas paėmes ,patikrino sako visi parametrai geri ir viskas,dirbk... Tik vadybininkas pats pavažiavęs sako ,kad turi traukti tikrai geriau,matyt žino gi ne vieną pardavė.
 10. Jaigu lyginu tą darbą tai ir lyginu vienodą. Beprasmiška išplėtot tą temą ant tiek,aš suprantu ,kad visus užglušinimus išmetus pasikeis trauka. Tik kol garantinis norisi dirbti o nesigrožėti kapotu. Todėl smalsu ,gal kas matavimus darėsi,nes planuoju darytis,dublį presą nupirkau tai su dabartine trauką nepadirbsiu.
 11. Taj gal tavo ne DF o fendt?
 12. 4x4 gylis apie 23 užgriebis 2metrai greitis IKI 8km. Turėjau ir fordą 125 ag jam neteko arti su šiuo vartomu ,bet presą (ne dublį) kurį su DF tampau kurkas lengviau tempė. Traktorius garantinis. Koks pas tamstos modelis to 150?
×
×
 • Create New...