Jump to content

kieto kuro katilo pasirinkimas


jancauskas

Recommended Posts

prieš 3 minutes , JCB pranešimas:

Viadrus u22 alytnamiui. Telpa glėbys malkų ir puskibiris anglių, tai pusdienio neiškūrensi. Dabar apie 5tonas granulių degina ir lafa. Bet kaip matom ir į savaitę kartą nueiti prie pečiaus, kitiem vargas.

Tokiam namui reiktų dvigubai galingesnio jei kietu kuru kūrenant, su granulėm tai jau neaktualu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , sole pranešimas:

Šiemet kai pakėlė įkainius jau nebepadengs.

ne žinau ne aš stačiau ne mano ir daržas bet jam įdėja tiek patiko kad ir darbe 23 kw pasistatė.Galvojo per paramas bet kai liepė atskirti savo verslo elektra nuo pastato nuomininku pasakė nafik... o problema dėl ko brango aiški beje ta problema ir visa elektra brangins čia tik laiko klausimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Zilvis55 pranešimas:

tiesiog nespėjau :)

Isvalos isvalom nelygu, bet bbent jau tai kas pas mane atsivalo tai 100eur/t galima sakyt maziausia kaina. 

Teisingai pastebėta, visokių tu išvalų būna. Už maniškes šernai nieko nesiūlė, medžiotojai irgi, plius dar reikdavo galvoti kur "realizuoti" tą turtą taip kad niekas neprisikabintų. Kiekvienas atsižvelgiant į turimas sąlygas matuoja pagal save, sąlygos kai pasikeičia pasikeičia ir visi matavimai. Aš pvz galiu pliurpti kad geo yra šūdas, bet iš tikro neturiu pakankamai galios. Kai galią patvarkysiu, turbūt ir nuomone pakeisiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Nu bet jūs ir kaitinat. Pas mus max 21 ir visi trumpom rankovėm vaikšto. Jei tik netyčia pašyla daugiau, baisus triukšmas kad karšta.

šiandien po tvartus vaikščiojau nes gavau pastaba kad paršeliams šalta mat ventiliacijos pultai rodo  20-21 laipsnį dvieju  metru aukštyje.... pasiėmiau matuokli infraredini ir ka jus sau galvojat grindis rodo 27-30laipsniu..Sakau pizaujat bile ka o jie man paršiukai vienas ant kito guli ant šildomu grindu todėl jiems šalta... Sakau atneškit kaldra tada nešals..Mintis ta kad daugelis pizauja bile ka - rodo koks prietasėlis ant kondiškės išėjimo 24 ir sako kad tiek rodo ar jaučia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip aš ir patenkintas savu pečium,jis darytas garaže,bet dirba jau kokia 14 metų,priekaištų neturiu.Apatinio degimo.Maišas uosinių malkų dega apie 10 val.,prie lauko -25.Nereik ten tų pelenu semt kasdien tikrai.Malkų imesti tai ir tik pramoga žiemą neturint ką veikt.Tik va jei kur išvažiuoti ilgiau,medžioklė jei kokia ilga papuola,užgesta.:icon-razz:.Gal geriausia bus prie jo primontuoti teną kokių 5 kw ekstremaliems atvejams,ir bus viskas liuks.

Cituoti

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, grazbek pranešimas:

šiandien po tvartus vaikščiojau nes gavau pastaba kad paršeliams šalta mat ventiliacijos pultai rodo  20-21 laipsnį dvieju  metru aukštyje.... pasiėmiau matuokli infraredini ir ka jus sau galvojat grindis rodo 27-30laipsniu..Sakau pizaujat bile ka o jie man paršiukai vienas ant kito guli ant šildomu grindu todėl jiems šalta... Sakau atneškit kaldra tada nešals..Mintis ta kad daugelis pizauja bile ka - rodo koks prietasėlis ant kondiškės išėjimo 24 ir sako kad tiek rodo ar jaučia...

Ką čia ir bepridursi :) nebent kad prie to vidurinio pridėjus laipsnį, žinau kiek kamb temp, nes tas su dešimčia termometrų sutikrintas.

20210118_191355.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, sole pranešimas:

Kokio by.. ten vaikščiot kas kelias valandas jei pečiaus galingumas normaliai atitinka šildomą plotą? Man gaunasi šildomo ploto 220 tai kol nebuvo šalčių užtekdavo kartą į parą užmesti, dabar kas 16h jau reikia eiti. Užmetu maišą malkų ir kibirą anglių pražarstęs žarijas ir kas 2 ar 3 parą pelenus išsemiu. Sezonui prireikia 3-4t anglių ir 20-30m malkų, čia jei žiema būna ne taip kai pernai kai jos nebuvo.

Tai kiek hatoi temperatūra,isvirtume musiau kaip vėžiai visi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , cercelis10 pranešimas:

Tai kiek hatoi temperatūra,isvirtume musiau kaip vėžiai visi

Tam ketureigis stovi, jei paleisti visą vandenį tiesiogiai nuo pečiaus tai būtų sauna kambariuose, apie 22c laikau.

 

Prieš 1 valandų, agronoms pranešimas:

Šiaip aš ir patenkintas savu pečium,jis darytas garaže,bet dirba jau kokia 14 metų,priekaištų neturiu.Apatinio degimo.Maišas uosinių malkų dega apie 10 val.,prie lauko -25.Nereik ten tų pelenu semt kasdien tikrai.Malkų imesti tai ir tik pramoga žiemą neturint ką veikt.Tik va jei kur išvažiuoti ilgiau,medžioklė jei kokia ilga papuola,užgesta.:icon-razz:.Gal geriausia bus prie jo primontuoti teną kokių 5 kw ekstremaliems atvejams,ir bus viskas liuks.

 

Pieš išvykstant kibirą anglių ant malkų jei viršutinio užkrovimo pečius ir problema išspręsta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
Prieš 9 valandas, sole pranešimas:

Argumentai? Kiek suprantu viskas priklauso nuo pačio katilo, reikia žiūrėti dūmų išėjimo temperatūrą ir netinka kai kuriems generaciniams katilams. Gal matavai kokia išėjimo temperatūra taviškio katilo į kaminą?

Pirma: dyzelinio katilo naudingumo koeficientas didesnis ir jo degimo kamera tam pritaikyta, liepsna eina ten kur reikia ir kaip reikia. Antra: jei katilas ne spizinis dėl koncentruotos liepsnos ženkliai trumpėja ilgaamziskumas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , arunis pranešimas:

Pirma: dyzelinio katilo naudingumo koeficientas didesnis ir jo degimo kamera tam pritaikyta, liepsna eina ten kur reikia ir kaip reikia. Antra: jei katilas ne spizinis dėl koncentruotos liepsnos ženkliai trumpėja ilgaamziskumas

Koks modelis to tavo pečiaus? Firma? Kiek laiko jau naudoji? Uošvis galvoja statytis, o ir man kibirus jau pabosta tampyti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , jevgenijus pranešimas:

Koks modelis to tavo pečiaus? Firma? Kiek laiko jau naudoji? Uošvis galvoja statytis, o ir man kibirus jau pabosta tampyti :D

Mano tai senukas protherm tarnauja jau kokį 12m. Dabar visokių yra pagal kiekvieno skonį ir kišenę pradedant devetu baigiant kondensaciniu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū Arūnui, taip jau nutiko, kad teko per dieną pečių pakeisti.

Boderus pas mane, gyvenu atsipūtęs, jau ir pamiršau kaip tas pečius atrodo, mat katilinė kitame pastate tai nuo pastatymo ir nebuvau.

Patogu ir manau tobulas sprendimas kai dujos ne kieme.

Vonios grindys šiltos visą vasarą, kaip nori taip užprogramuoji, nuo pavasario sumažinau temperatūrą iki 24 laipsnių tai, kad neveikia pajutau tik per karščius, mat reaguodamas į aplinkos temperatūrą nė karšto vandens nešildė, perjungiau migtuką į rankinį valdymą valandai.

Nenoriu nė prisiminti kiek buvo darbo, išvalom kurenau, ale už dyką, bet kol nesusiduri kai išvis nereikia nieko daryti ir nepalygini kaip buvo anksčiau tol save ir guodi, kad žiemą nėra ką veikti ir t.t.

Yra ką veikti, gyventi reikia, o pečius sugeba pats pasirūpinti, kad būtų šilta.

Tiesa trūkumas visgi yra, anksčiau niekada popieriaus į konteinerį nedėdavau, dabar nebeturiu išeities.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-08-23 at 08:17, arunis pranešimas:

Pirma: dyzelinio katilo naudingumo koeficientas didesnis ir jo degimo kamera tam pritaikyta, liepsna eina ten kur reikia ir kaip reikia. Antra: jei katilas ne spizinis dėl koncentruotos liepsnos ženkliai trumpėja ilgaamziskumas

Surizikavau, talpykla 1,5 kubo-180eu, degiklis naudotas su pajungimu, filtru 450eu. Sunkiausia buvo talpyklą į rūsį įnešti :D Su katilu kaip ir ok viskas, paklausiau rimtu veidu apie lamdas, oro padavimus ir temperatūrų skirtumus kol matavo :confusion-scratchheadyellow: Kaip už tiek pinigų skaitau verta pabandyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...