Jump to content

koki automobili(-us) vairuojate?


tomsiussss

Recommended Posts

Na ne egzotika ir Land rover Discovery. Turėjau vieną tai numiro kai jam buvo 25 metukai nuo gimimo. Bet ir tai varėm visur ir medžioklė ir arimai ir per pusnis kai užklimpdavai tai durys jau neatsidarydavo. Pas mane prabuvo gal 14 metų, tai nedariau nieko apart eksploatacijos (kaladėlės, kelios traukutės, gumukai, sailenblokai, ir starterio angliukai). Dabar jau kitas tos pačios markės penketą metų rieda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Inžinierius pranešimas:

Na ne egzotika ir Land rover Discovery. Turėjau vieną tai numiro kai jam buvo 25 metukai nuo gimimo. Bet ir tai varėm visur ir medžioklė ir arimai ir per pusnis kai užklimpdavai tai durys jau neatsidarydavo. Pas mane prabuvo gal 14 metų, tai nedariau nieko apart eksploatacijos (kaladėlės, kelios traukutės, gumukai, sailenblokai, ir starterio angliukai). Dabar jau kitas tos pačios markės penketą metų rieda.

Discoveris 3 gal?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, voras pranešimas:

Taip, būtinai pažiūrėti reikia , kuo silpnesnis dešinys tuo labiau į kairę traukia ...

Reikejo butent tokio murziaus kurio negaila kadangi nelabai buvo is ko rinktis tai buvo renkamasi iš buvusiu policijos automobiliu nes juos anie pardavinėjo vidutiniškai po štuka euru iš 9automobiliu pajero sport nei pas viena nebuvo sveiko dešinės pusės lanzerono.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, Inžinierius pranešimas:

Na kaip ir taip - 3.

Iki jo buvo ir Luaz - gerai ėjo anfibija, tik patogumų nulis beveik Flinstaunų mašina.

Paskui pora metų su Sangjong kankinausi (važiuoklė, tiltai ir blokiruotės geri, bet variklis ne kažką).

Buvo išbandytas ir Isuzu, bet taip pat neprilipo.

 

Nezinau ar jus laimes kudikis ar kazkas kito diskover3 (nuo 2004) yra srotu ir servisu dziaugsmas su kruva elektronikos kuri pastoviai puliuoja, nepatikimais 2,7 varikliais ir t.t. Praktiskai pirmas probleminiss auto po range rover.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad aš visad renkuosi su 2,5 motorais. Taip senesnis buvo 93 metų ir kuro mažiau  imdavo nei dabartinis (į bendrą sutilpdavau iki 9 l). Taip kaimynas turėjo pora Range Roverių tai visad problemų buvo. O su elektronika tai pas mane tik su Reno nesiseka, visa technika kiek buvo visad elektra strigdavo. O discaveriuose, kad ir tos elektros nedaug ( panašiai kaip belarusuose :obscene-drinkingfaded:) Neėmiau aš automatų su visais navarotais, man prie ūkio užtenka tik su el. langais.(nors ir to nereikia kai kondišinas veikia). O susirimavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, dzipas pranešimas:

Bek nuo sito neatsisukes. Va diskoteka 2 tai dar padorus.

Tai aš tik vakar vakare apie tokį aplamai sužinojau. Skaitinėjausi keliuose forumuose, na tai pagrinde akcentuoja kokios būklės pavyks nupirkt, jei nujotą, tai jau niekur nepabėgsi, teks ant jo pinigus uždirbinėt, bet jei ne pas murzių buvęs, tai nelabai ten baisiai viskas, eksplotacinės išlaidos. Gal kiek pr ratų guoliai brangoki 200eur vnt. Radau info kad dar nekaprizingi 2005-2006, o 2007 ten kažkas jiem yra.

 

prieš 18 minutes , Inžinierius pranešimas:

Tai kad aš visad renkuosi su 2,5 motorais. Taip senesnis buvo 93 metų ir kuro mažiau  imdavo nei dabartinis (į bendrą sutilpdavau iki 9 l). Taip kaimynas turėjo pora Range Roverių tai visad problemų buvo. O su elektronika tai pas mane tik su Reno nesiseka, visa technika kiek buvo visad elektra strigdavo. O discaveriuose, kad ir tos elektros nedaug ( panašiai kaip belarusuose :obscene-drinkingfaded:) Neėmiau aš automatų su visais navarotais, man prie ūkio užtenka tik su el. langais.(nors ir to nereikia kai kondišinas veikia). O susirimavo

Nežinau kodėl, rašo kad kaip tik automatai mažiau bėdų turi ir visai kitas važiavimas nei su mechanine, bet pas tave turbūt apie 2003 tai tas paprastesnis, mažiau navarotų, mažiau problemų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, JCB pranešimas:

 

Nenujotu i Lietuva neveza. Paimk paskambink i srotus ir paklausk variklio kainos. Orine pakaba - jei neturi diagnostines irangos ir pats nerauki apie sia sistema - servisuose priims su sypsena uz atitinkama kaina. Sakau is patirties. As nesakau kad jis negrazus ar salonas nekokybiskas, bet jis kaip ir volvo - arba apie ji zinai viska ir moki su juo elgtis arba moki eurus kur kas didesnius nei alternatyvaus tokio transporto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, grazbek pranešimas:

Reikejo butent tokio murziaus kurio negaila kadangi nelabai buvo is ko rinktis tai buvo renkamasi iš buvusiu policijos automobiliu nes juos anie pardavinėjo vidutiniškai po štuka euru iš 9automobiliu pajero sport nei pas viena nebuvo sveiko dešinės pusės lanzerono.

Aš tik per dantį traukių, dėl "vairo traukimo į kairę" tik tiek :obscene-drinkingcheers:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, u.k aurimas pranešimas:

ar jie ptikimi ? mechaniniu deziu mazai, pagrinde automatai

Pats važiuoju jau gal 4 metai. Medžioklinis mano ir po laukus. 120kw tikrų, eina kaip vėjas, mechaninis visas. Pirkau su gerve sumontuota, sakiau parduot bus lengviau :icon-lol:

Mechaninėm dėžėm meta pirmą pavarą, įjungus turi laikyt ričagą, o daugiau kitų bėdų nebuvo. Nupirkau metė, tebemeta ir dabar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Prieš 4 valandas, MV ūkis pranešimas:

kokias padangas naudojant ant džipo? baisiam offroadui nereikia, bet ir nesinori visiškai be sukibimo su purvu, kažką tokio žiūrinėju https://padangos123.lt/hankook-rw08/ 

Cia žiemine padanga ir kažkas panašaus į minkšto mišinio? Gal ir ne minkšto mišinio,bet cia grynai plentine padanga. Jei nori nors kiek įšokti į purvą reikia ,,kryptinių padangų,,kad išmestų purvą. pvz tas pats kas traktoriaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...