Jump to content

Lėkštiniai skutikai.


darius73

Recommended Posts

Sveiki, ieškom pirktis naujas 5m lekstes, snekejom su specagra, siulo vienguba V formos vola, sako viskas gerai nesokineja lekstes, diametras beroc 61cm karpytos. kokie jusu potyriai kaip su užsikimsimu, dregnoj, sausoj, dirvom? Pagrindas razienom. Nuo dvigubo U formos volo kaina skirias +-7k. Apie U formos vola visus niuasus zinom, dirbam patys 12sezonu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , WiNT pranešimas:

Sveiki, ieškom pirktis naujas 5m lekstes, snekejom su specagra, siulo vienguba V formos vola, sako viskas gerai nesokineja lekstes, diametras beroc 61cm karpytos. kokie jusu potyriai kaip su užsikimsimu, dregnoj, sausoj, dirvom? Pagrindas razienom. Nuo dvigubo U formos volo kaina skirias +-7k. Apie U formos vola visus niuasus zinom, dirbam patys 12sezonu. 

Tik už dvigubą u formos volą turiu du skutikus ir abu su u formos volais, esu turėjęs ir su v formos volu taip jis dirba gerai bet dvigubas tikrai geriau tuo labiau jei prikabinamas skutikas geresnis kopijavimas, gylio išlaikymas lengvesnėje ne smunka, nestumia žemės ir tt. Ražienom max 56 diametras aš asmeniškai didesnių neimčiau ir nereikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki, reikia nuomones, galvoju apie 5metru prikabinima skutika, dabar turiu 4m pakabinama. Pagrinde reikia suskusti pabiroms, nes po to vistiek su noraginiu dirbam. Galvojam ar iki 25k ieškoti naujo Lenkiško, ar geriau už ~15k, 15metu senumo vaderstad carrier 500, ir atsikelt naujam gyvenimui?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , Razed pranešimas:

Sveiki, reikia nuomones, galvoju apie 5metru prikabinima skutika, dabar turiu 4m pakabinama. Pagrinde reikia suskusti pabiroms, nes po to vistiek su noraginiu dirbam. Galvojam ar iki 25k ieškoti naujo Lenkiško, ar geriau už ~15k, 15metu senumo vaderstad carrier 500, ir atsikelt naujam gyvenimui?

Turėjau pats nesenai tokia dilema, ir nusprendžiau vaderstad pirkti tik pasiseke 5.25xl carrier nupirkti, dalys brangios, bet jos ir laiko, vaderstad ir dar po10metų verte savo tokia pat turės, ko nemanau apie lenkiška. Bet reziume, esu labai patenkintas skutiku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Karaa pranešimas:

Turėjau pats nesenai tokia dilema, ir nusprendžiau vaderstad pirkti tik pasiseke 5.25xl carrier nupirkti, dalys brangios, bet jos ir laiko, vaderstad ir dar po10metų verte savo tokia pat turės, ko nemanau apie lenkiška. Bet reziume, esu labai patenkintas skutiku

Kažkaip ir aš linkstu prie senesnio vaderstad. Su kiek Ag trauki 5.25xl?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Karaa pranešimas:

Su seneliu new holland 240g, užtenka sočiai tiek arklių.

Na 525xl svoriu nemažai skiriasi nuo paprasto carrier 500. Pas mane 200ag tikiuosi paprastam carrier 500 užteksiu, tuo labiau, kad labai gyliai neplanuoju leist. Blogiausiu atveju galima pakelt galia.

Pas mus vienas su puma 220 tampo 6m lekštes iš EWA ir sako, kad viskas ok:D Bet man čia jau atrodo traktoriaus laužymas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Razed pranešimas:

Na 525xl svoriu nemažai skiriasi nuo paprasto carrier 500. Pas mane 200ag tikiuosi paprastam carrier 500 užteksiu, tuo labiau, kad labai gyliai neplanuoju leist. Blogiausiu atveju galima pakelt galia.

Pas mus vienas su puma 220 tampo 6m lekštes iš EWA ir sako, kad viskas ok:D Bet man čia jau atrodo traktoriaus laužymas.

Sakyt galima daug ką...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2023-02-12 at 18:22, AGROMAN pranešimas:

Riba nuo gylio priklauso, manau su 5 m 240 ag niekaip neuzsmaugsi...

pavirsiui praskust gal ir uzteks tu 240ag.. normalesniam darbui jau ir 280riba buvo... tampem su 300-330ag traktoriais. o 625 su 380 dirbom:) kalba eina apie xl modeli. paprasta carieri 5m  ir su 160ag buvo kas pabiras daiginos ir sruas iterpinejo... nelyginkit paprasto carierio su xl modeliais nes teks po to ir traktoriu nusipirkt galingesni kad dirbt:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Gytis924 pranešimas:

pavirsiui praskust gal ir uzteks tu 240ag.. normalesniam darbui jau ir 280riba buvo... tampem su 300-330ag traktoriais. o 625 su 380 dirbom:) kalba eina apie xl modeli. paprasta carieri 5m  ir su 160ag buvo kas pabiras daiginos ir sruas iterpinejo... nelyginkit paprasto carierio su xl modeliais nes teks po to ir traktoriu nusipirkt galingesni kad dirbt:)

XL kiek sunkesnis ir lėkštės gali didesnes uždėt, bet jei su mažiausiom tai tos galios sočiai, demuose ji tampo su 180 AG. 

O galios per daug nebūna... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, Juodas pranešimas:

Kokiu gyliu leidžiat? Iki rėmo ?

panasu kad lazdavojimasis yra is tu postu kurie bande tokius skutikus:) jei taip.. valio pirk. dziaugsimes uz pasirinkima nes xl daug geresnis uz senaji daugumoje dalyku... bet. po to garantuoju bus paieskos ir galingesnio traktoriaus... niekaip su 525xl su 180ag nepadirbsi.. nebent 3cm pabirom pasidaigint:) kaip palyginimui parasysiu su pronto 4m seja chebra su 180ag tai kodel fokuso nepatampius 4m su tais paciais ag:) gi tiepatys 4 m:) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...