Jump to content

Lėkštiniai skutikai.


darius73

Recommended Posts

Prieš 13 valandų, Agruonuoms pranešimas:

Sveiki, gal kas ką patars, pakabinamas rubinas nepakankamai pasikelia į viršų, šlaunys kaip ir max į viršų sureguliuotos, tinkamai sureguliavus skutiką tiek mažai bepasikelia nuo žemės, kad atbulam jau sunkoka pasistumt, remiasi volas. Kokių vaistų ieškot, kad šlaunis aukščiau pakelt, nes panašu, kad traktorius apskritai žemokai kelia

Centrinę traukę traktoriaus pusėj perkaiščiuok į žemesnę skylę. Koks traktorius? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, udugas pranešimas:

Gal ne senai turi traktorių ir nežinai jog jiems reguliuojasi pakėlimo aukštis, arba lieka jog " pečiai" neteisingai surinkti 

Dar gal šlaunyse yra galimybė į kitą vietą perkaiščiuoti vertikalias traukes, tuomet kažkiek galima išlošti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
prieš 9 minutes , darius5 pranešimas:

manau pagrindinė beda , kad trūksta svorio, jei žemė sausa sunkokai lenda. pas mane 8m pločio, svoris 5 tonos. lemken rubin tos pačios 5 t ant 5 metru. Aptarnavimas paprastas, guoliavietė 80-100e

Svoris gerai. 
Bet ir dirbimas turi savo pliusu, pvz rubinas taip nesudirba kai vaderstato xl. Bent poseli, labiau patiko po xl seti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , darius5 pranešimas:

manau pagrindinė beda , kad trūksta svorio, jei žemė sausa sunkokai lenda. pas mane 8m pločio, svoris 5 tonos. lemken rubin tos pačios 5 t ant 5 metru. Aptarnavimas paprastas, guoliavietė 80-100e

na siuo atveju jei tiket google tai 12m sveria apie 10t tai svorio santikis i 1m turetu but didesnis nei pas 8 m

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane volas vamzdinis ir dar pirmos kartos skutikas. pernai, kai buvo sausa, buvo problemu sunkesnese dirvose, ten naudojom Rubiną, šiemet buvo dregna žemė, gražiai išsidirbo ir su Joker. Poselis buvo virš metro, tai ir tą gražiai sudirbo. 8m tampom arba su 310 arba su 400ag, bet galetu ir platesnis buti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , darius5 pranešimas:

pas mane volas vamzdinis ir dar pirmos kartos skutikas. pernai, kai buvo sausa, buvo problemu sunkesnese dirvose, ten naudojom Rubiną, šiemet buvo dregna žemė, gražiai išsidirbo ir su Joker. Poselis buvo virš metro, tai ir tą gražiai sudirbo. 8m tampom arba su 310 arba su 400ag, bet galetu ir platesnis buti

pas mane planas 12m su 550ag tampyt. turetu traukt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , darius5 pranešimas:

pas mane volas vamzdinis ir dar pirmos kartos skutikas. pernai, kai buvo sausa, buvo problemu sunkesnese dirvose, ten naudojom Rubiną, šiemet buvo dregna žemė, gražiai išsidirbo ir su Joker. Poselis buvo virš metro, tai ir tą gražiai sudirbo. 8m tampom arba su 310 arba su 400ag, bet galetu ir platesnis buti

2017m pas mane 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, darius5 pranešimas:

manau pagrindinė beda , kad trūksta svorio, jei žemė sausa sunkokai lenda. pas mane 8m pločio, svoris 5 tonos. lemken rubin tos pačios 5 t ant 5 metru. Aptarnavimas paprastas, guoliavietė 80-100e

Carrier'is 6,5m 6t su steelrunner volu. Tai horsh bus pagailėjęs ant svorio, o tas labai jaučiasi.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Ką tik, pukotukas pranešimas:

Masejus  3060 senukas

Jo svoris, ratų bazė, kėlimo galia kaip ir tokie pat, kaip belaruso 820. Tai iš patirties sakyčiau 2.5m pločio skutikas ir jei finansai leidžia, su V formos volu. Su 3m nepasieksi normalaus darbinio greičio, o jei su normalesniu volu (kaip kad V formos) 3m bus ženkliai persunkus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Marijus197 pranešimas:

Jo svoris, ratų bazė, kėlimo galia kaip ir tokie pat, kaip belaruso 820. Tai iš patirties sakyčiau 2.5m pločio skutikas ir jei finansai leidžia, su V formos volu. Su 3m nepasieksi normalaus darbinio greičio, o jei su normalesniu volu (kaip kad V formos) 3m bus ženkliai persunkus. 

Dėkui už informaciją. Sako 2.7temtu kaži gal žinai kas pardavinėja geriausiom kainomis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, pukotukas pranešimas:

Dėkui už informaciją. Sako 2.7temtu kaži gal žinai kas pardavinėja geriausiom kainomis

Klausimas ką laikai geriausia kaina, arba koks paties biudžetas. Pats turiu Rol/ex Taurus, lenkiškas, tačiau tvirtai sutvertas skutikas. Dabar jų labai daug gamintojų ir daug kainų yra pigūs jan-barela, bet kiek mačiau nelabai kaip pagamintas, kas turi jau sako, jog lankstosi, kaiščių skylės greit dyla ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...