Jump to content

Lėkštiniai skutikai.


darius73

Recommended Posts

prieš 5 minutes , Žemdirbys pranešimas:

Turiu agromasz su tuo pirmu. Pradžioje naujam labai kišdavo. Nuėmiau valytuvus, tai per 5 metus daugiau nei kart neužkišo. Taip pat turiu lemkeną 6m su dvigubu žiediniu, tai šiemet drėgnoje pastoviai užtrombuodavo:eusa-think:

Na va,ir vėl dilema:icon-razz:.Bet packeris tikrai blogai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Žemdirbys pranešimas:

Turiu agromasz su tuo pirmu. Pradžioje naujam labai kišdavo. Nuėmiau valytuvus, tai per 5 metus daugiau nei kart neužkišo. Taip pat turiu lemkeną 6m su dvigubu žiediniu, tai šiemet drėgnoje pastoviai užtrombuodavo:eusa-think:

O V formos neužkišdavo? Na jei jau dvigubą U prikiša ir spėju molio, tai su meškere prie prūdo reik sėdėt, o ne po lauką maknot. Čia ne vole problema. Jei manai kitaip, sakyk kokio būt nekišę?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, JCB pranešimas:

O V formos neužkišdavo? Na jei jau dvigubą U prikiša ir spėju molio, tai su meškere prie prūdo reik sėdėt, o ne po lauką maknot. Čia ne vole problema. Jei manai kitaip, sakyk kokio būt nekišę?

V nekišo. Na savaime aišku, kad reikia prie prūdo sėdėt, bet kai per visą sėją prapylė lietus , tai teko maknot. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Žemdirbys pranešimas:

Rubinas. Nieks nesako, kad nedirba.  Dirba, bet mėgsta pasikišt. Tas giliau, tai antras skutimas.

Na man pirmam skutimui reikia padargo, ant razienos, tai nemanau kad kis, aisku jei lb slapia tai kis. Noraginis pas mane su U formos volu viengubu, tai siemet kelis kart uzkiso, bet buvo labai slapia, norejosi lauka pabaigt, o siaip tai nekisa jo.

O kaip durpej dirba volai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 4 mėnesių...

Turim su 60 cm vamzdiniu volo, aketelem ir 1m tarpu tarp disku. Mėgsta pasokinet, jei raziena skutant galim iki 15kmh važiuot, tai ant leksciuotos 11, ne daugiau, nes neina išsedet, krato. Šiemet uždėjom vaziuokle, tai kol kas atrodo geriau, nors  tik rapsiena bandem. Patariu iškart prikabinama bent žiūrėt. Seip rėmas stiprus, nieks nenulinko, nenutruko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , tirexs pranešimas:

Turim su 60 cm vamzdiniu volo, aketelem ir 1m tarpu tarp disku. Mėgsta pasokinet, jei raziena skutant galim iki 15kmh važiuot, tai ant leksciuotos 11, ne daugiau, nes neina išsedet, krato. Šiemet uždėjom vaziuokle, tai kol kas atrodo geriau, nors  tik rapsiena bandem. Patariu iškart prikabinama bent žiūrėt. Seip rėmas stiprus, nieks nenulinko, nenutruko

Pas mane daug mazu lauku,tai prikabinamas man nelabai tinka. O skuta gerai,kiek gylio eina sukist?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, kesstonis pranešimas:

Atsiliepkit  Rolex taurus turetojai,ar vertas demesio skutikas.Marguciu vadybininkas isgyre,sake geras aparatas ir kad daug pardaves. Noretusi zemdirbiu nuomone isgirst kurie su juo dirbe.

Turiu Taurus 2.5m, su vamzdiniu volu, svoris 1000kg. Tai pabiroms suskuta gerai, po ankštinių išdirba iki 15cm gyliu, juoda žemė palieka, tai iškart javus pasėju. Po javų, jei daug šiaudų likę, tai tik pabiroms gerai suskuta, toliau jau reikia arti, arba noraginiu skusti. Jeigu sausa ir kieta žemė, tai kokius 5cm telenda, jei daugiametę pievą skusti, tai tik žolę nuskuta, giliau neilenda. Ir pagrindinis minusas, mano Taurus yra pats mažiausias, tai tai tarpas tarp diskų eilių ir tarp diskų bei volo, labai mažas. Tai jei kokį durpyną skutant, užsikiša, jei derlingame lauke, buvo kombainas sustojęs ir paliko krūvelę šiaudų, ją pervažiavus irgi užsikiša. Pats skutikas gerai padarytas, tvirtas, tik tarpai maži.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 45 minutes , kesstonis pranešimas:

O kodel,kuom step agro geresnis.

mano kriterijai buvo kad atsisakyti plugo tai step agro didziausi diskai buvo ir didziauses atakos kampas, du kartus su juom suskutes drasiai seju zieminius kviecius su noragine sejamaja, nesunkiai jis lenda tiek i raziena tiek i sena pieva, o del apsaugos nebuvimo jokiu bedu nebuvo nemazai akmenu dideliu buvau uzkabines ir kelmus teko sutikti jokio sulinkimo nebuvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
prieš valandą, Shpule pranešimas:

Sveiki

Carrier 5m plasnoja per raziena. Greitis 12 

Pridaro bangu tragedija.

Kame reikalas?

 

Kaimynas su 6 metrais jokiu problemu o ir dirba kazkaip graziau. Diskai didesni karpyti pas abu. Kazkaip nesuzavetas tuo wederiu

 

Rubinas daug kokybiskiau ispjauna kiek mates

Volai tokie pat pas abu ar skirtingi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Shpule pranešimas:

Sveiki

Carrier 5m plasnoja per raziena. Greitis 12 

Pridaro bangu tragedija.

Kame reikalas?

 

Kaimynas su 6 metrais jokiu problemu o ir dirba kazkaip graziau. Diskai didesni karpyti pas abu. Kazkaip nesuzavetas tuo wederiu

 

Rubinas daug kokybiskiau ispjauna kiek mates

Svoriai skirtingi ir kampas man rods didesnis pas rubina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...