Jump to content

Lėkštiniai skutikai.


darius73

Recommended Posts

Ar pastoviai šokinėja, ar žolių yra? Nes jei laukas žolėtas, tai nieko keisto ir prikabinamas sunkiausias skutikas pašokinėja. 

Pakabinamuose reikia su centrine trauke pažaisti, tam geriausiai hidraulinė traukė praverčia. Su tuo pačiu staltechu iki 17km/h be šokinėjimų pavykdavo padaryti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas turite diskini skutika Vaderstad Carier XL dvigubas u profilio volas, 61cm diametro diskai, domina informacija apie juos, kaip dirba durpynuose/ smėliuose? Ar nešokineja?  Ar nėra silpna vieta kai reguliuojasi atakos kampas lėksciu neissiplaka tos vietos? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2022-10-12 at 20:02, TITAS pranešimas:

Sveiki, gal kas turite diskini skutika Vaderstad Carier XL dvigubas u profilio volas, 61cm diametro diskai, domina informacija apie juos, kaip dirba durpynuose/ smėliuose? Ar nešokineja?  Ar nėra silpna vieta kai reguliuojasi atakos kampas lėksciu neissiplaka tos vietos? 

Turiu xl 425 su tokiom lėkštėm jau 5 metai. Guoliavietės neišsiplakė, šokinėti nešokinėja, nebent daug augalinių liekanų. Durpynę ir lakiam smėlį stebuklų nėra, jei tikra durpė, stumia ir dar kaip, kemšasi tarp diskų, neišmeta žemės. Aš durpynuose nieko nedarau, ir sėju su rapisu tiesiai prisikėlęs jį, nes ir tas stumia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, jaunasis21 pranešimas:

Sveiki. Kas dirbat su simba xpress 4,6m ir platesniais sulankstomais. Kokie atsiliepimai??

Dirbam su 4,6. Išdirba gražiai, sunkus, atakos kampas reguliuojasi, lingė būna nulūžta ir pameti diską su stebule arba tik diską su stebule, tai reik atsargoj turėt, vieną neradom, kitą sėjant radom. Šiemet visą sezoną atlaikė praktiškai be jokio remonto, tik tepimas. Transporte smagiai rieda. Pirkom naudotas už pigiai, tai visumoj geras pirkinys, ką jis padaro. Tuo labiau šiandien sužinojau, kad norimos lėkštės kainuoja jau 74k, tai dar aš jas pamylėsiu.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, JCB pranešimas:

Dirbam su 4,6. Išdirba gražiai, sunkus, atakos kampas reguliuojasi, lingė būna nulūžta ir pameti diską su stebule arba tik diską su stebule, tai reik atsargoj turėt, vieną neradom, kitą sėjant radom. Šiemet visą sezoną atlaikė praktiškai be jokio remonto, tik tepimas. Transporte smagiai rieda. Pirkom naudotas už pigiai, tai visumoj geras pirkinys, ką jis padaro. Tuo labiau šiandien sužinojau, kad norimos lėkštės kainuoja jau 74k, tai dar aš jas pamylėsiu.

 

Kaip su galinio volo sudilimu, išdilus jam , prasiskiria volai ir prisirenka žemių. 

Kiek AG tempia ir kokiu greičiu, nešokinėja, skersas skutikas neina?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visos lekstes kuriu volai viengubi sokineja,  kaip ir visos lekstes kuriu diskai neisdestyti X forma, o priesingai eilemis nesa i sona. Vienos daugiau kitos siek tiek maziau. Dar yra pas kiekviena modeli niuansai, pvz joker classic su guminiu prikabinamos, jau norejau atsikratyt nes labai sokinejo, bet pasirodo ytempi greiciau nei 13-14 km ir vel pasitaiso reikalai, o kai dirbom ant 12 kad nedaryt miltu is zemes gaudavosi iskandziojimas o ne tolygus dirbimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, jaunasis21 pranešimas:

Kaip su galinio volo sudilimu, išdilus jam , prasiskiria volai ir prisirenka žemių. 

Kiek AG tempia ir kokiu greičiu, nešokinėja, skersas skutikas neina?

Volas tikrai nėra naujas, o problema būna tada, kada pabyra jo guolis. O taip tai jokių bėdų arba dar mažai volas sudilęs.

Tempia 200ag apie 12greičiu, bet esant galimybei kabinam prie 270ag, žymiai smagesnis darbas, tada ir 15-17 greitis, galima ir greičiau, bet kam to. Tikrai nešokinėja ir neskersuoja. Šokinės jei kokį varputyna lėkščiuosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 4 savaičių...
On 2022-11-13 at 16:20, tadasjo pranešimas:

Manau kad geri skutikai. Kiek teko kalbėtis kas turi, tai giria. Pats panašaus ieškojaus, bet sukandęs dantis nusprendžiau pirkt xl

kuo XL neįtinka? 

Mados keičiasi, anksčiau 45 cm diskai madoj buvo dabar vis didesnius deda ir labiau dantytus, isgaubtus ar CrossCuterius. 

Kas negerai su tom standartinėm Carrier? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 52 minutes , AGROMAN pranešimas:

kuo XL neįtinka? 

Mados keičiasi, anksčiau 45 cm diskai madoj buvo dabar vis didesnius deda ir labiau dantytus, isgaubtus ar CrossCuterius. 

Kas negerai su tom standartinėm Carrier? 

Xl kaip tik ir pirkaus dėl lėkščių diametro. Dydis turi įtakos dirbimo kokybči. Pats turėjau carrier, bet man neįtiko dėl seklaus skutimo, o esant reikalui gero įmaišimo. Cross cuter xl'ui jau lėkštės supirktos pabirų daiginimui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
prieš valandą, almantas17 pranešimas:

Ir kaip jos dirba sunkiose žemėse? Pliusai minusai ju?

dirba neblogai lenda i kieta dirva gerai ir sunkuose dirba neblogai, minusai bent man volo reguliavimas su traukem nelabai man patinka, antra eile galetu buti toliau nes jai slabiau velesi zemes ant antros eiles leksciu bet tai nelabai trugdo, daugiau minusus kaip ir nera is mano puses, esu visokiu akmenu kelmu pagaves kojos nelinko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, Auguliss pranešimas:

dirba neblogai lenda i kieta dirva gerai ir sunkuose dirba neblogai, minusai bent man volo reguliavimas su traukem nelabai man patinka, antra eile galetu buti toliau nes jai slabiau velesi zemes ant antros eiles leksciu bet tai nelabai trugdo, daugiau minusus kaip ir nera is mano puses, esu visokiu akmenu kelmu pagaves kojos nelinko

Stepagro Maxi pas tave?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...