Jump to content

Deutz Fahr traktoriai


arvisss

Recommended Posts

Na vyrukai, as tikiu kad kiekvienam vakarieti viskas yra tas pats ir geriau, tiesiog norejau pasakyti, kad toks vakarietis su ta komplektacija man pigiausiai isejo nei kiti, nes kiti 110 ag bent jau galejo pasiulyti tai pradedant 180 ir cia be pvm, new holanda vadybininkas pradejo siulyti 113 ag uz panasia kaina, kai jau buvau uzsakes deutza, o pries tai bande ikist viska jau su tier 4, mf ar case buvo po 180 be pvm, kol case paskui pasiule farmall bet vel po laiko, class dar 100 ag paaiule uz ta pacia kaina, jd gal butu isejes 5 serijos, bet pas mus vienas pora tokiu nupirko tai spjaudosi kad geriau jam deutzas, nes ir ta turi, nes jd tie maziukai tipo nevyke variantai - nepalyginsi su 6, na taip ir gavosi, kad nupirkau deutza, tad manau kainos, komplektacijosir kokybes santykis neblogas na bent jau tikiuosi kad bus geras:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na vyrukai, as tikiu kad kiekvienam vakarieti viskas yra tas pats ir geriau, tiesiog norejau pasakyti, kad toks vakarietis su ta komplektacija man pigiausiai isejo nei kiti, nes kiti 110 ag bent jau galejo pasiulyti tai pradedant 180 ir cia be pvm, new holanda vadybininkas pradejo siulyti 113 ag uz panasia kaina, kai jau buvau uzsakes deutza, o pries tai bande ikist viska jau su tier 4, mf ar case buvo po 180 be pvm, kol case paskui pasiule farmall bet vel po laiko, class dar 100 ag paaiule uz ta pacia kaina, jd gal butu isejes 5 serijos, bet pas mus vienas pora tokiu nupirko tai spjaudosi kad geriau jam deutzas, nes ir ta turi, nes jd tie maziukai tipo nevyke variantai - nepalyginsi su 6, na taip ir gavosi, kad nupirkau deutza, tad manau kainos, komplektacijosir kokybes santykis neblogas na bent jau tikiuosi kad bus geras:)

Nekreipk demesio ka cia tos bobos sneka, deutz yra vieni is geriausiu ir ekonomiskiausiu traktoriu, o ir kaina ju labai gera pagal komplektacijas... :eusa-dance::eusa-dance::eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na tikiuosi, nes man bent jau pasirodė kad Deutzas yra geriausias variantas pagal kainą ir AG:) gal kiti turi galingus ir brangius traktorius su visu faršu, nes tai gali sau leisti, o aš tik pasinaudojau tokia proga iš gautų litų tiesiog pabandyti rasti optimaliausią variantą, ar pavyko pamatysim po kažkiek laiko:) o šiaip mano nuomone visa investicija turėtų būti skirta į žemių pirkimą, nes kas iš tos naujos technikos, jei savo turi keliasdešimt hektarų, o nuomoja kelis šimtus, prarasi nuomojamą žemę ir su gera brangia technika dirbt teks tuos keliasdešimt hektarų:) be to, dideli, galingi traktoriai yra aktualesni didesniems grūdininkams, kuriems laikas - pinigai, o kai aš gyvulininkyste ir tai dar praktiškai pradedantis - tai man lengviau laviruoti:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Deutz tikrai geri traktoriai, o jei dar pigiai, tai iš vis :eusa-dance:

Rinkdamiesi domėjomės ir jais, tik papuolė nesupratingas vadybininkas, nesusikalbėjom (nors visi lietuviškai šnekėjomės). Kai kaina tarp skirtingų markių nebelabai daug skiriasi ir ne ką lemia, tai žmogiškasis faktorius (idiotizmas) apsprendžia sandorio baigtį.

Teko rinktis JD 5-os serijos, bet juo nesispjaudom, dirba gerai. Tiesa, jau pritrūksta vieno ar kito navaroto, bet, kaip sako "pozna batia...".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvo ten pas juos toks vienas, kaip supratau vietoj jo todėl ir atėjo mano tas vadybininkas:) nes pirmąkart kai paskambinau žemtiekimui, atsiliepė toks p..xuisto balsu, sako tai ko ne deera tipo perki kaip visi, sakau mane domina deutzo kaina, deeras koks išeitų jau žinau:D krc pabendravęs su juo sakau davai seni, matau mums pokalbis nesiseka:D po to, gal po mėnesio skambinu tuo numeriu, atsiliepia kitas visai balsas, sako tas atostogų išsiųstas, na aš supratau ant trijų raidžių jis ten išsiųstas:D tai su šituo pokalbis ėjo kaip reikiant, ir suveikdavo popierkas visokias kokių ten vis nma prašydavo arba neįtikdavo per dieną ar dvi:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na visur būna kleckų, taip pavadinkim, pažįstamas pasakojo, kad jo ten kažkoks draugas - stambus ūkininkas nuvarė į dojus agro deero apie 250 ag žiūrėt ar kelis jis ten ruošėsi pirkt, stovi jis ten, apžiūrinėja pastatą iš vidaus:D, o visi pro jį ten eina ir praeina, net neklausia ar padėt ar ko pageidaus, tai tas įsižeidė ir išvarė į konekesko ar tą žemtiekimą ir iš jų ten užsisakinėja, tai dojaus vadybininkai sužinoję, po kelis iškart atvažiavo atsiprašinėdami, bet taip ir nepamenu kaip ten viskas baigėsi:) na jei kažką aptarnavo tas vadybininkas, kuris pirmąkart man atsiliepė, tai aš manau ne tik nesudomintų bet atbaidytų klientus nuo viso žemtiekimo:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...