Jump to content

Deutz Fahr traktoriai


arvisss

Recommended Posts

  • po 3 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...
  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...
mane tai domintu agrotron M 610 kokia jo kaina.Sieip bandziau dometis tai paskambinus kainu nepasake o veliau atskambino ir zadejo atvaziuot vadybininkas pasisneket tai po sei dienai nei U nei A.Ziuriu vadybai visai nusispjaut ar is ju kas perka ar ne :eusa-think:

Pasidomek Lamborgini(meteka berods atstovauja) ten paskambinus tai žymiai aiškiau kalba, kaip pavizdi galiu pasakyt traktorius pilnai sukomplektuotas(modelisR6.185DCR) apie 185aj prašo 275tk+pvm, tai dar manau ir pasideret galima butu nes čia be derybu, o traktorius tai tas pats tik spalva skiresi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skambinausi dėl 420,tai sakė 120k kainuoja iki naujų,o aš dar abejoju ,nes imsiu vasarai ,tai sakė po naujų kainos keisis.Mastau apie Zetoruką arba JX arba JXU.Neaišku kas geriau DF ar Case,o gal ir Zetoras tą patį padarys ir pigiau gausis?

kokius darbus su juom ruošies dyrbt?

Kaip ir visi,arsiu ,skusiu,sėsiu,su frontaliniu krausiu ir dar planuoju medieną smulkinti,jeigu biokuras turės kainą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skambinausi dėl 420,tai sakė 120k kainuoja iki naujų,o aš dar abejoju ,nes imsiu vasarai ,tai sakė po naujų kainos keisis.Mastau apie Zetoruką arba JX arba JXU.Neaišku kas geriau DF ar Case,o gal ir Zetoras tą patį padarys ir pigiau gausis?

kokius darbus su juom ruošies dyrbt?

Kaip ir visi,arsiu ,skusiu,sėsiu,su frontaliniu krausiu ir dar planuoju medieną smulkinti,jeigu biokuras turės kainą

Jeigu arsi ir skusi tai pasižiurek atidžiau i zetor forterra, nesidomejau kaip ten su tuo 420 df bet JX tai 82 belaruso klase pagal svori,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jus apie tokį df kalbat ar apie paprasta 420?
, svoriu k420 ir 420 skiriasi 400kg, pavarų dežę, k didesne keliamoji galia,o varikiai tokio pat galingumo, tikrai rimčiau atrodo nei jx.

Bet tam vidio kaskokia nesamone jauciu plugo uzgrebis 1.6 m kaskaip neitikima kad 100ah traktorius 5 korpusu vartoma pluga tampytu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...