Jump to content

Deutz Fahr traktoriai


arvisss

Recommended Posts

Voras kiek zinau deutz nepasirinko. Kaip Virgilijus? Jei pasirinko įdomu komentarus išgirsti.

... na taip ..rugsėjo pradžioj -kieme ...komentarus :icon-question: ...kaip iš Valtros, o ne iš T150K išlipus -nieko DAR negaliu pasakyt ,tik 100motoval teįsukiau ...

nu tai papasakok daugiau ,VIRGILIJAU. Ar buvo gedimu? kaip komfortas ir t.t. :icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai papasakok daugiau ,VIRGILIJAU. Ar buvo gedimu? kaip komfortas ir t.t. :icon-exclaim:

...kaip ir rašiau anksčiau , pakolkas nieko rimtai pasakyt negaliu , teko tik 1d. sėt (kol jis atvažiavo pas mane tai su valtra vos ir nepasėjau) ir apie 60ha rudeninio arimo

ir vsio , na aišku papildomai 80AG kitaip "žvengia"...kokie gali būt gedimai ,kai tik tiek tepradirbau :icon-question: ..apie komfortą ...kaip ir anksčiau minėjau:- iš T-150K išlipau prieš 6m....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai papasakok daugiau ,VIRGILIJAU. Ar buvo gedimu? kaip komfortas ir t.t. :icon-exclaim:

...kaip ir rašiau anksčiau , pakolkas nieko rimtai pasakyt negaliu , teko tik 1d. sėt (kol jis atvažiavo pas mane tai su valtra vos ir nepasėjau) ir apie 60ha rudeninio arimo

ir vsio , na aišku papildomai 80AG kitaip "žvengia"...kokie gali būt gedimai ,kai tik tiek tepradirbau :icon-question: ..apie komfortą ...kaip ir anksčiau minėjau:- iš T-150K išlipau prieš 6m....

kaip pavaru deze, ar patogi? Ten kaip suprantu yra 6 begiai su 4 puselem. Viso 24 begiai. Ar taip?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaičiau mano ukyje apie DF TTV630, kokios nuomonės?

...ar galim būtų nuorodą...neskaičiau ir nerandu , o įdomu būtų apie ką ten :icon-question:

Nieko ten nerašo, tiesiog reklama. Tas pats variklis kaip ir naujam 800 serijos fende, tik be karbamido.

toks jausmas , kad varilius pradejo projektuoti trasu gamintojai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Laba, parodoi teko apziuret DF TTV traktoriuka, kaina man atrodo nera didele lyginant su kitu gamintoju( kazkur 220aj ,belaipte transmisija, kabinos, tilto amortizacija) tai vat idomu, ar jie turi koiu minusu, ar nepatvarus, kad Lietuvoje kazkaip sunkiai prigyje jie?

Tam itakos turi bandos jausmas, vienas nusipirko JD, pasiskelbe, kad labai geras traktorius, tai ir kitas pirks JD :) O traktorius tai turetu buti kokybiskas, visgi made in Germany. Parodoje mes taip pat apziurejom DF traktorius. Mums jie pasirode patrauklus. :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba, parodoi teko apziuret DF TTV traktoriuka, kaina man atrodo nera didele lyginant su kitu gamintoju( kazkur 220aj ,belaipte transmisija, kabinos, tilto amortizacija) tai vat idomu, ar jie turi koiu minusu, ar nepatvarus, kad Lietuvoje kazkaip sunkiai prigyje jie?

Tam itakos turi bandos jausmas, vienas nusipirko JD, pasiskelbe, kad labai geras traktorius, tai ir kitas pirks JD :) O traktorius tai turetu buti kokybiskas, visgi made in Germany. Parodoje mes taip pat apziurejom DF traktorius. Mums jie pasirode patrauklus. :eusa-shifty:

visiems matyt patinka bardacioke 30 protingu arkliu veziotis :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
gal kas turi DF agrofarm 420? UP skelbimas birzu yra, visai sudomino, butu galima belarusa i pensija isleist :D vieninteli minusa izvelgiu tai 20/20 mechanine sinchro deze, hidro butu geriau :) tai va, kokia jusu nuomone apie ji ar patirtis

žinau kas turi, tik nežinau koks tiksliai modelis, žinau tik kad apie 150 AG. kaip tik nori parduoti. Jei domintų galėčiau atsiųst Nr.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...