Jump to content

Deutz Fahr traktoriai


arvisss

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • po 2 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...

sveiki, pagaliau ir į mano kiemą atvyko agrofarm 430, na kol kas nieko labai negaliu pasakyti, nes neteko padirbėti rimtai su juo, tačiau važiuot tikrai komfortiškiau ir maloniau nei naujieji belarus:D tik reik priprast, kad beveik viskas daroma mygtukais, o ne ryčagais:D po vasaros manau kažką daugiau bus galima apie jį pasakyti:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, pagaliau ir į mano kiemą atvyko agrofarm 430, na kol kas nieko labai negaliu pasakyti, nes neteko padirbėti rimtai su juo, tačiau važiuot tikrai komfortiškiau ir maloniau nei naujieji belarus:D tik reik priprast, kad beveik viskas daroma mygtukais, o ne ryčagais:D po vasaros manau kažką daugiau bus galima apie jį pasakyti:)

Jei nėra didelė paslaptis, kokia komplektacija ir kaina +- ? Jau labai senai žvalgausi traktoriuko apie 100 AG ir labai sunku apsispręsti. Visi visus labai giria. Suprantu, kad visi geri, kol nauji. Bet norėtųsi, kad ir po garantinio laikotarpio dirbtų ir daug papildomų investicijų nereikalautų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

+- 165 tukst su pvm, bet vadybininkas pasakė, kad gerai, kad užsisakiau praeitais metais, nes šiais jis pabrango ant penkių procentų tai tikrai:) o komplektacija nėra kažkokia special, orinė sėdynė, kondicionierius, priekabos pneumatiniai stabdžiai, Powershift 40/40 greičių dėžė, svoriai 400 kg ir taip visokios smulkmenos:)

Pasvaliečiui kada įdėsiu foto iš vidaus, kad nelaikytų melagiu:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

va foto,kad dabar viskas be ryčiagų:)

Labai modernu :lol: . Tik kad tokią "elektroniką" jau ir mtz gali rast. :icon-wink:

Buvau pakviestas i metu traktoriaus Deutz Fahr TTV-7250 pristatima , kuris vyko Kedainiuose,Vikondoje :D:D:D tai tikrai ryciagu nedaug :):) Traktorius puikus :eusa-clap::eusa-clap: Aplaistem ji taipat uztikrintai,aisku kad gerai vaziuotu :eusa-violin::eusa-violin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

va foto,kad dabar viskas be ryčiagų:)

Labai modernu :lol: . Tik kad tokią "elektroniką" jau ir mtz gali rast. :icon-wink:

Buvau pakviestas i metu traktoriaus Deutz Fahr TTV-7250 pristatima , kuris vyko Kedainiuose,Vikondoje :D:D:D tai tikrai ryciagu nedaug :):) Traktorius puikus :eusa-clap::eusa-clap: Aplaistem ji taipat uztikrintai,aisku kad gerai vaziuotu :eusa-violin::eusa-violin:

dar bepavargai čia bukai reklamint tą savo df? Kad jis puikus galėsi sakyt, kai keli šimtai jų prasuks tūkstančius valandų. O pirmi naujo modelio pirkėjai dažniausiai būna bandomieji triušiai. Taip sakant bandymus lauko sąlygom gamintojas perkelia ūkininkui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...