Jump to content

Deutz Fahr traktoriai


arvisss

Recommended Posts

Sveiki, galvoju pirkti agrotorn 6140 su pusiau automatine pavarų dėže.

6 cil 130 ag, pilnai sukomplektuotas, su amortizuojančiu tiltu, orine sedyne ir amortizuojančia kabina.

Komerciniam pasiule už 226000 lt

Renkuosi is valtra n serijos ir case puma, deutzo kaina maziausia ir pilnai sukomplektuota.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

valtra n 130 ag 4cil sukomplektuotas papildomai 220 000 lt

case puma 130 ag 6 cil sukomplektuotas 250 000 lt

skirtumas mazas, kuris geresnis varijantas?

 

valtra n 130 ag 4cil sukomplektuotas papildomai 220 000 lt

case puma 130 ag 6 cil sukomplektuotas 250 000 lt

skirtumas mazas, kuris geresnis varijantas?

Manau geriau keisiuka paimti vien del dezes plius 6 cilindrai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip jau buvau vienoj temoj minejas kai rinkausi traktoriu tai rimtai ziurejau i deutz kol "nespyre i kakta" ju buvusi zemtiekimo vadyba.dbr kiek zinau reikalai ten kiti tai siai dienai visai ziureciau deutz.beja zinau viena zmogu kuris turi kokius metus laiko deutz gal apie 130 ag.asmeniskai nepazystu bet jai domina galeciau gaut numeri pasiklausinejimui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o problemu nera del variklio aušinamo tapalu, man tai nauja, bet ar tai geras pasirinkimas?

deutdz fahr šis variklis, su tapacia greiciu dese, galima sukelti iki 160 arkliu jei pritruktu.

greičių dėžė "Powershift"

vakar buvau nuvažiaves, tai tikrai patiko aptarnavims, pravažiavome kieme su tos serijos technika.

pats traktorius labai kompaktiskas ir papildomai užsakoma įranaga palyginus su konkurentais  pigesne.

o kaip su aptarnavimu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o problemu nera del variklio aušinamo tapalu, man tai nauja, bet ar tai geras pasirinkimas?

deutdz fahr šis variklis, su tapacia greiciu dese, galima sukelti iki 160 arkliu jei pritruktu.

greičių dėžė "Powershift"

vakar buvau nuvažiaves, tai tikrai patiko aptarnavims, pravažiavome kieme su tos serijos technika.

pats traktorius labai kompaktiskas ir papildomai užsakoma įranaga palyginus su konkurentais pigesne.

o kaip su aptarnavimu?

Su žemtiekimo servisu jokių bėdų neturėjau ir telefonu pakonsultuoja ir per kitą dieną atvykdavo,juk dabar ir kaune biurą turi normalų
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kurios serijos / laidos DF turejo ta beda ir nuo kada issprende ?

7210, 7230, 7250 ttv modeliai gaminami ant tos pačios bazės, skiriasi ag, ir smulkmenos, problema išspęsta buvo iš karto po to, kai buvo paviešintas tas incidentas kur filmuke, problema buvo stabdžių nesuderinamume, tai yra priekiniai žymiai anskčiau pradėdavo stabdyti nei galiniai, taigi sudėjus greičio svorio ir dangos savybes, gaunasi toks dalykas kaip filmuke

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

7210, 7230, 7250 ttv modeliai gaminami ant tos pačios bazės, skiriasi ag, ir smulkmenos, problema išspęsta buvo iš karto po to, kai buvo paviešintas tas incidentas kur filmuke, problema buvo stabdžių nesuderinamume, tai yra priekiniai žymiai anskčiau pradėdavo stabdyti nei galiniai, taigi sudėjus greičio svorio ir dangos savybes, gaunasi toks dalykas kaip filmuke

tokias teorijas galima pasakot senom mociutem ,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai jei kam nors kyla abejonių dėl mano ankstesnių pareiškimų, siūlau internete panaršyti, ten viskas konkretu, savo pasisakimu tik norėjau padėti pasirinkime ir sutaupyti laiko, šiaip visa tai yra šioje temoje pasakyta anksteniuose posmuose, dėl savęs šį modelį žiūrinėjuosi, dėl to apie tai ir diskutoju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...