Jump to content

Trašu barstytuvai


Recommended Posts

Gal turite kokių minčių kaip apsaugoti barstytuvą  (kuo padengti)  nuo korozijos? Žinoma barstytuvo plovimas ir t.t. ir taip suprantama, bet gal yra dar papildomai kokių veiksmingų priemonių :icon-question:

sakyčiau nėra geresnio dalyko už tepalą :icon-mrgreen:  ta prasme, kiek esu bandęs vaškų, konservantų ir t.t. jie nepadaro geriau už atrabotkę su kuria nuterliojus gal ir negražiai atrodo, bet nerūdyja...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Amazone 1501 . Verta dėti svarstykles ? Talpa 3000l, limiteris, tentas, diskai 24 - 36, purvasaugiai. Dabar galvoju ar verta tuos 2tukstančius euru užmoket ir isidet. Sako kad susitaupo tu trašų ir tikslumas didesnis. Kaip ištikro ?

Manau verta, sutaupyt tai kažin ar sutaupysi nes ar šiaip ar taip savo žeme treši, tai jei sutaupysi tai vadinasi nedatreši. tikslumas tai turėtu būt geresnis ir šiaip bus patogiau dirbti,nereikės  su kibiru lakstyt ir svėrinėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Amazone 1501 . Verta dėti svarstykles ? Talpa 3000l, limiteris, tentas, diskai 24 - 36, purvasaugiai. Dabar galvoju ar verta tuos 2tukstančius euru užmoket ir isidet. Sako kad susitaupo tu trašų ir tikslumas didesnis. Kaip ištikro ?

jei ne pats tresi ir pastoviai pritruksta trasu arba atlieka, tai svarstykles kaip ir butinos, bet siaip tai jos nera butinos kad teisingai trest, cia daugiau tarpines problema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažka čia ne taip turbut rašai arba vieno kaina eurais kito litais, nes kvernas su visais pribambasais ir gps valdymu kažkur apie 18+pvm, kažkur čia neseniai kažkas rašė.

Viktorai, as kaip ir vadybininkai, vienas prie litu likes, kitas jau eurais kaina sako. Kvernas taip, litais mano mineta kaina. o Amazone eurai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viktorai, as kaip ir vadybininkai, vienas prie litu likes, kitas jau eurais kaina sako. Kvernas taip, litais mano mineta kaina. o Amazone eurai. :)

Kažkodėl nesinori tikėti,kad ant tiek daug skiriasi kaina, gal tam kverne dar kokiu navarotu yra o amazonė tai kažkaip labai pigiai čia tau pasiūlė,man prieš metus už 40+pvm litu nenorėjo duot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

i 10 plius 3 nuliai telpama plius pvm. Kvernas su svarstyklem prasideda nuo 46. neisivaizduoju kodel :)

Tai gal TL geaospread nuo tiek prasideda tentas paaukstinimai daugiau nelabai yra ką susidėti 50 virš litais siekia. Esu matęs pilnos komplektacijos faktūra. Amazonė tikrai lenkia. Neisduodi komplektacijos. Amazoneje gal tik svarstykles is visu galimu varijantu.Aš kai rinkausi kvernelandas buvo žymiai pigiau lyginant panašius parametrus.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

10euru uz amazone nesamone ir sussvarstyklem. kalbam apie za-m ptofis? ar ir za-m buna su svarstyklem?

pas mane mazesne talpa tai man uzteko kvernelando cl-ew 2000l ir kainavo pilnos komplektacijos. 9238.88e+pvm

amazone buvo 2000l be svarstykliu komercinem turiu 8833.41e+pvm

Kai tau reik didesnes talpos tai kvernelandas jau turi buti TL o tas jau brangesnis. bet tada gal jy ir lygint reiktu su ZA-M profis. nesigilinau.

Koks purkstuvas pas tave? gal amazone tai neimi amatrono kas ir kaina sumazina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip rinkausi, tai koki bepasirinkus vistiek amazone gaudavosi gerokai brangesne nei kverneland tu paciu komplektaciju. Pavasari kvernas su svarstyklem ir kitais pribumbasais, be tento siule uz 7800e+pvm, 1100kg plius paaukstinimai, tai 1500kg, o 3000kg kazkas apie 15k e. Pasirinkau naudota, bet 3000kg kuhn.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...