Jump to content

Trašu barstytuvai


Recommended Posts

 kad max 1.6t raso. prikabinimas netrukineja? tj vadinas darysim kad 1.5t drasei tilptu. svorio nebijau nes su 1221 barstau.tik su tokiu svoriu reiks nebelakstyt saugumo sumetimais.

Dėl talpos geriau nepamažinti. Nepamirškit, kad karbamido lyginamasis svoris gerokai mažesnis, net gi tie patys bigbegai karbamido 400 kg gaunasi apimtim didesni už kompleksinių 500 kg. Be to reikia nepamiršti, kad ne visada dapilinėjam į tuščią barstyklę. Pvz užbaigi kokį lauką ir lieka koks šimtelis kg barstyklėj. Į kitą lauką jau važiuoti neverta, o dapilti norėsis vėl panašiai kaip visada. Todėl atsargos patarimas palikti nemažai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kažkatras iš musu ne viską žinome.Arba ne apie ta pati daikta šnekame.Be to mano atveju dabar norėčiau aptarti kitus privalumus o ne kaina.

Jeigu kalbam apie AMAZONE ZA-TS  SUPER PROFIS HYDRO, tai kaina prasideda nuo 19  bet ir tai čia kiek suprant ne visiem nes man tai dar didesnė buvo pasiūlyta, matyt čia nuo gabumu derėtis priklauso.

Kalbant apie privalumus tai teoriškai (anot vadybos) o ir praktiškai matyt tikslesnis trašu išbėrimo pločio reguliavimas, kadangi galima keist disku sukimosi greiti tai kiek suprantu nebereikalingas limiteris pakraščiu trešimui. Bet man kažkaip itarima kelia, kaip jau čia minėjo forumietis Mindux,  tu elektros varikliuku kiekis  tipo net 12 ju ten yra, diskai kažkaip labai sudėtingai atrodo, beto ir ne ant bet kurio traktoriaus užkabinsi, reik jau rimtesnės hidrosistemos.

Mano atveju tai kaina derinta prieš naujus gerokiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kaip pirkau 1000kg ir rinkausi ar pirkt naudotą, ar pirkt lenką,bet visgi pasirinkau lenką,naujas yra naujas.

teko bandyti nauja lenka, deveta amazone, tai geriau buvo deveta amazone, nes lenkiskam netolygiai trasos birdavo ir ant dugno likdavo. Tai kai vel reikejo rinktis pasirinkau deveta, bet patikima bredal.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

teko bandyti nauja lenka, deveta amazone, tai geriau buvo deveta amazone, nes lenkiskam netolygiai trasos birdavo ir ant dugno likdavo. Tai kai vel reikejo rinktis pasirinkau deveta, bet patikima bredal.

Tai gal lenkiškas buvo tas leikos formos, nes lenkišku visokiu yra, esu mates lenkiška amazonės kopija ir dar visa iš nerudyjančio metalo ir barsto gerai ir nieko nelieka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne, ne leikos, dvieju disku. Keista pas lenka butu pamatyti nerudyjanti metala, gal labiau cinkuotas ten?

Vienas čia šalia ūkininkauja prie manes, tai tikrai ten ne cinkuota bet manau nerūdyjančio plieno lenkiška barstyklė. Bent jau vizualiai taip atrodo.

Bent jau Amazone pas mane labiausiai išrūdyję visi rėmai. O pati dėžė dar pusė velnio, tik viena kita rūdžių dėmė. Ko gero rėmą jau reiks greitu laiku stiprint, kad po to nepamesčiau barstyklės ant lauko. Maniškei 10 metų. Priežiūra ne ypatingai gera buvo, kartais ir neplauta pastovėdavo po dieną kitą kai barstymai eina. :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiktu ben pamatyt ta lenka, nes ju labai daug gamintoju yra.[/
šita teko bandyti nes kaimynai prekiauja tai tikrai ispudi nebloga paliko kaip lenko gamybos tikrai vertas dėmesio.Tik mano bandytam atmušėjas ir apačia iš neržaveikos buvo.Kiek pamenu kaina jojo su pvm apie devynis litais norėjo jeigu atmintis neapgauna.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...