Jump to content

Trašu barstytuvai


Recommended Posts

Vaziavau pirkti paprastesnio Dx, bet nupirkau DX30 su svartsyklem. rinkausi tarp sito ir amazones. pravaziavus kolegas aplinkinius kolegas pas visu matesi, kad 2-3 metu amazones kazkodel po dazais jau kilo pusles. tas kazkaip atbaide. kaip sulkis laikys galesiu pasakyti po tu 2-3 metu. nors paziurejus i devetus sulkius dauguma kaip ir nedazytu, o amazones jau naujesni modeliai praktiskai visi padazyti. zodziu laikas parodys. pries tai turejau bogbale , kuris atitarnavo 19 m- savo laiku stebuklas buvo.

na man matyt pasiseke nes mano amazone 3 metu kolkas be pusliu :)  :eusa-dance: na bet tikiuosi besidziaugdamas neprisisnekesiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na man matyt pasiseke nes mano amazone 3 metu kolkas be pusliu :)  :eusa-dance: na bet tikiuosi besidziaugdamas neprisisnekesiu :)

Na maniškei ZA-M jau devinti metai berods, tai lenda jau rūdys, ypač rėmas parūdyjęs. Bet manau daug ir nuo naudojimo priklauso. Kadangi tręšimų nemažai dienų gaunasi, tai tikrai aš jos neplaunu kas dien ir kartais po keletą dienelių prastovi neplauta kai eina tręšimai. Todėl ko gero prie prastesnių priežiūra pas mane gaunasi šiam padargui. Bet dar tarnaus manau keletą metų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Perskaites foruma, supratau, kad tiksliai (+-10%) trasas isberia barstykles su kompiuteriu bej svarstyklem. O turincios vien kompus tiksliai isberia tik susikalibravus, kadangi trasos buna nevienodos (paimi 2 maisus tu paciu trasu, prapjauni, o ten 1 sausos, o kitos slapesnes, ir zymiai maziau byra.) tai susikalibruoti  sunkiai tiketina (na nebent kiekviena maisa kalibruotum atskirai, ir barstytum po viena maisa.)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

KItam sezonui reikės kitos barstyklės. Mintys kyla dvejos - imti naują truputį paprastesnį (be svarstyklių, gal tik su kompu ir kraštų sistemą) ar dėvėtą už padorią kainą su viskuo. Dabar turimas paprastas bogballe jau savo atitarnavo, be to ir per mažos talpos. Kokios mintys būtų iš šono? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Savo kverneland CL-EW jau isbandem tresimo like buvo ne daug. Bet daiktas geras. Kalibravimas labai paprastas. Pasijojai pasverei litra trasu ( ko mes nedarem) suvedei kompiuteryje duomenis arba telefone jei ismanujy turi. Gauni nustatymu nurodymus ir pirmyn. Istresimas atitinka kilas I kila pagal lauko plota. Svarstykles rodo tiksliai vaziuojant per nelygumis svoris nesokineja. Abi puses gali darineti atskirai. Zodziu daiktu esam patenkinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Savo kverneland CL-EW jau isbandem tresimo like buvo ne daug. Bet daiktas geras. Kalibravimas labai paprastas. Pasijojai pasverei litra trasu ( ko mes nedarem) suvedei kompiuteryje duomenis arba telefone jei ismanujy turi. Gauni nustatymu nurodymus ir pirmyn. Istresimas atitinka kilas I kila pagal lauko plota. Svarstykles rodo tiksliai vaziuojant per nelygumis svoris nesokineja. Abi puses gali darineti atskirai. Zodziu daiktu esam patenkinti.

ir kiek toks malonumas daugmaz? tiksliai labai nereikia. idomu nes ant savo bogbales l1 plus jau rimtai supykau. reikia daugiau tikslumo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Sveiki, ketinu pirkt tokį tręstuvą, nes naujo nėra būtinybės tręšiant 40 ha . Būtų naudojamas  20 metrų pločio technologinėse vėžėse. kabinamas prie MTZ 892.

klausimas kaip nustatoma norma  išbėrimo šio tipo tręštuvų?  nes kaip suprantu jokių svarstyklių ten nėra

ar kas naudojate iš forumiečių tokį?

 

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/naudotas-1996-m-laidos-pakabinamas-dvieju-disku-trasu-21582453.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ant kiemo yra kaip pagalbinė kuhn mds 1121, 3 t. Barstytuvas kaip barstytuvas, jei ten ūkelis nedidelis, tai tavo įmestas nuorodoj, tiek Lino siūlomas amazone, atliks tą patį darbą, jų principas vienodas, normos statosi pagal lenteles, pasirenki trąšą, tada bėrimo plotį ir susireguliuoji. Toj rauch yra rankenos iš abiejų pusių, jom ir reguliuoji. Naudojantis lentele maždaug pasirenki normą, nusistatai bėrimą, menteles ir į lauką 1ha, susipylus norimą normą, ir tada žiūri ar liko, ar trūko ir reguliuojasi. Nes nebus taip, jog nusistatysi tarkim 250kg/ha ir bers visas trąšas vienodai, jos skiriasi, skiriasi ir drėgnumas ir t.t. Su svarstyklėm jau kitas lygis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...