Jump to content

Recommended Posts

Galvoju pirkti nauja trasu barstytuva prie mtz traktoriaus.Patarkite i ka atkreipti demesi renkantis,kuriu kaina atitinka kokybe,idomios visos nuomones.

Pas mane Kuhn MDS 935, tiksliai gali paziurėti čia http://www.kuhnsa.com/internet/webcom_e ... enDocument

Dirba be priekaištų kaina kiek pamenu apie 12 tukst. :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
aš kai iškojau sau tai man vienos firmos vadybininkas ne savo produktą siūlė o geriau sake rinkis arba bogbale ar amazone.

Prastas vadybininkas :lol: o jei nepaslaptis kokio gamintojo atstovas buvo :icon-question:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
tiksliajazemdirbyste taikai jau ar tik galvoji dar?

Nu trestuvo tiksl. ZU dar nenaudoju ateiti gal but, o automatinis vairavimas jau planuose poto ir kitiems padargams ateis eile.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
o kaip su pinigais ? netaupo ? :)

Pinigus uzdirbt galima o laiko ir nervu tikrai ne :D

Tauposi ir pinigai prie to pačio.

Beje,aš taip pat tos barstyklės svarstyklėm ir kompui jokių priekaištų neturiu.Geležyje yra pora nesusipratimų padaryta.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

As uzsisakiau laumetryje unio grup lenku firmos MX-850 barstytuva ir man atrodo pagal kaina ir kokybe jis visai neblogas, ieik i tinklalapi pamatysi kaip atrodo, pazystamas turi nesiskundzia, uz jy praso neatsimenu kiek bet nulygau iki 8000lt., kadangi pas juos dar ir purkstuva uzsisakiau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...