Jump to content

Horsch sėjamosios


Recommended Posts

  • Atsakymai 1.7k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

prieš 52 minutes , Byla pranešimas:

Iškilo durns klausims ar pajungus Horsch Pronto  ventiliatoriu nuo traktoriaus hidraulikos, užteks tepalo srauto kitoms hidro poroms, pvz. išketi sėjamąją galulaukėje. traktorius Valtra T serija, siurblio srautas 73 l/min.

Nu vargsi labai , pas mane virs 100l/min su virs dar kazkiek nepamenu tiksliai ,  kur sejamaja kabinu, tai uztenka is bedos nekelia labai greit bet dar pakanka , bet jei butu dar 30-40 proc silpnesnis kai tavo atveju tai nepadirbciau tikrai :D ventiliatorius irgi pajungtas nuo hidraulikos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Matazzz pranešimas:

Nu vargsi labai , pas mane virs 100l/min su virs dar kazkiek nepamenu tiksliai ,  kur sejamaja kabinu, tai uztenka is bedos nekelia labai greit bet dar pakanka , bet jei butu dar 30-40 proc silpnesnis kai tavo atveju tai nepadirbciau tikrai :D ventiliatorius irgi pajungtas nuo hidraulikos.

Pas mane 114l srautas siurblio turėt užtekt sukti sėjamosios ventiliatorių ir dar sėjamaja kelnot? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 59 minutes , Vilius pranešimas:

Pas mane 114l srautas siurblio turėt užtekt sukti sėjamosios ventiliatorių ir dar sėjamaja kelnot? 

Pazejau pas save tiksliai dabar 110l yra , tai uzteks normaliai nera stebuklas bet pakanka, sukies jau ant galo su traktorium ilgas gabaritas gaunasi kol sejamoji pradeda suktis jau pakyla ir sejamosios dirbimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , Matazzz pranešimas:

Pazejau pas save tiksliai dabar 110l yra , tai uzteks normaliai nera stebuklas bet pakanka, sukies jau ant galo su traktorium ilgas gabaritas gaunasi kol sejamoji pradeda suktis jau pakyla ir sejamosios dirbimas.

Bet pas mane ne horsch , jei keicia kazka :D

D2E182F1-D351-43EB-B499-D277EECCC18B.jpeg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-03-06 at 12:13, Matazzz pranešimas:

Nu vargsi labai , pas mane virs 100l/min su virs dar kazkiek nepamenu tiksliai ,  kur sejamaja kabinu, tai uztenka is bedos nekelia labai greit bet dar pakanka , bet jei butu dar 30-40 proc silpnesnis kai tavo atveju tai nepadirbciau tikrai :D ventiliatorius irgi pajungtas nuo hidraulikos.

kodėl neėmei nuo darbinio ventiliatoriaus,man tai labai patiko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
prieš 40 minutes , Jonas1995 pranešimas:

Niekas nebuvo susidūręs kad pronto technologinių vėžių sklendžių varikliukų dantratukus nusuka, sklendes laužo? Toks vaizdas kad uždaro, bet varikliukas per prievarta sukas ir jo neatjungia. Gal kažkur reguliuojas srovės atjungimas.

kreipkis į servisą,vargu ar kas čia padės 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Padas dingsta savaime, nieko ten tvarkyt nereikia.

Kai žemės nebetrini į miltus tai dulkės ir nebenusėda per kapiliarus.

Kokio dydžio ūkiui tiktų 4 metrai ?

Kuo daugiau metrų tuo mažiau hektarų vienam metrui, tuo didesnis resursas.

Čia jau kišenės reikalai, ne ūkio dydžio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...