Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

On 2022-08-19 at 20:56, bmarius pranešimas:

reik tiketi, kad kai sumazes grudus atiduodanciu,parduodantys gaus geresne kaina

Panašiai ir bus, pagal klasikinį "išdulkinimo planą" kaina padaužo į grindis, tada duodą impulsą žemyn į rūsį o paskui kai visi depresijoj ir išsipardavę viskas pradeda kilti. Tik dažnai viskas vyksta lėčiau nei norėtume, bet visada tas pats. Dabar turėtume būti ANGER fazėje, netoli ir DEPRESSION.

DdcLKi6WkAAudmp.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pletkų lygyje: grudai dabar nemažai eina iš rusyno, nes kai rusai leido ukr išsivežti, patapo gal ne tokie jau labai blogi, tai prekyba su jais vykdoma. grūdus pardavinėja žemiau matifo.

 

mano asmeninė nuomonė: kol pusdykiai rusų grūdai nesibaigs, kainų korekcijos į viršų nelabai reikėtų tikėtis. Kada jie pasibaigs, čia kitas klausimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, manttys pranešimas:

pletkų lygyje: grudai dabar nemažai eina iš rusyno, nes kai rusai leido ukr išsivežti, patapo gal ne tokie jau labai blogi, tai prekyba su jais vykdoma. grūdus pardavinėja žemiau matifo.

 

mano asmeninė nuomonė: kol pusdykiai rusų grūdai nesibaigs, kainų korekcijos į viršų nelabai reikėtų tikėtis. Kada jie pasibaigs, čia kitas klausimas

Man tai idomu ar nebus pas tuos rusus trikdziu tranportavime ar nuemime grudu.  Sankcijos tai uzdetos. Tai logiskai su detalem vakarieciu technikos turetu strigti, tik neaisku kokiu mastu.  Arba apeinamos sankcijos.  Zodziu laukti menesi ar du, labai  blogiau neturetu gal buti,  nes jau kaip ir didzioji dalis pasaulinio derliaus paimta,  dar sausros europoje. Tai pasiulos maximumas šiuo metu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, manttys pranešimas:

pletkų lygyje: grudai dabar nemažai eina iš rusyno, nes kai rusai leido ukr išsivežti, patapo gal ne tokie jau labai blogi, tai prekyba su jais vykdoma. grūdus pardavinėja žemiau matifo.

 

mano asmeninė nuomonė: kol pusdykiai rusų grūdai nesibaigs, kainų korekcijos į viršų nelabai reikėtų tikėtis. Kada jie pasibaigs, čia kitas klausimas

Duju pirkti negalime, naftos pirkti negalime. Grūdus pirkti galime. Europa visada gelbėja visus kitus, tik ne pačios savo piliečius. Varo vemti kartais. Trąšos, kuras, kosmose, bet pigūs grūdai tinka. Ne, mes nežlugdome savų, baikit. Rusija yra tokia galinga valstybė, kad menkiausiu pirstelėjimu paguldo europa, nors sankcijos tai rusams. Aišku nevertinant to, kad makleriai irgi dirba gerai dabar biržose. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Duncia pranešimas:

Man tai idomu ar nebus pas tuos rusus trikdziu tranportavime ar nuemime grudu.  Sankcijos tai uzdetos. Tai logiskai su detalem vakarieciu technikos turetu strigti, tik neaisku kokiu mastu.  Arba apeinamos sankcijos.  Zodziu laukti menesi ar du, labai  blogiau neturetu gal buti,  nes jau kaip ir didzioji dalis pasaulinio derliaus paimta,  dar sausros europoje. Tai pasiulos maximumas šiuo metu. 

Trikdžių nebus, nes Rusijos žemės ūkiui sankcijos netaikomos. Bėje jos apeinamos prisidengiant būtent ž.ū Europa ir pasaulis, nesusimąstydami vartoja kruvinus grūdus.. Svarbiausia pigius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...