Jump to content

mokytojuks

Nariai
 • Pranešimai

  233
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie mokytojuks

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Šiaulių rajonas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Varžtu nera bet yra specialios 3 apkabos kurios neleidžia išsiplest diskatoriui kai nuimtas .Uždedant jos pačios nukrenta kai prisispaudžia prie smagračio diskatorius.Mano atveju jos išvis nesilaiko.
 2. O kaip irodyt.Lytagra visada teisi.
 3. Jau nebe tame esme bet atrodo jeigu tu vairuoji belarusa tai tave kas nori gali durniu laikyt visvien eisi ir pirksi ,paliksi tukstančius kur tu desis be ju .Pasiule diska nauja su nuolaida nusipirkt nors visa beda diskatoriui.Kai pasiuliau kad galiu padavanot jiems viska jei ten viskas tvarkoj neprijeme dovanos.Pokalbio eigoj pasake kad nebegali kalbet nes laukia klientai o kas aš toks kvailelis nusipirkes sankaba LUK kuri neatlaike ne metu.
 4. Jeigu nusipirkai tai dabar jau tavo problemos ,tokia išvada peršasi paklausius 11 Lytagros sandelio ,,specialistu,,paaiškinimo apie neatreguliuota gerai sankaba ,nebuvo tarpelio ,net 0,5 milimetro padiles diskas gal smagratis padiles .Kažkodel atgal sudejus sena komplekta (kuris buvo išimtas norint lengvesnes sankabos) ir smagratis geras ir išmokau atreguliuoti tarpeli po 33 metu darbo stažo su traktoriais.Dabar jau galiu ir be daugtaškiu parašyt kad piningai kaip i subine .
 5. Ka geriau rinktis TRIMBLE ar FARMNAVIGATOR kolkas tik purškimui ir trešimui.
 6. mokytojuks

  Skiltis chemijai

  Su kokiais chemikalais šiuo metu dar galetu nupurkšti žieminius nuo žoliu ,stipriai suvelavau su purškimu.
 7. Netgi 11 menesiu atlaike ta sankaba ,sendien išardžiau nes kažkas negerai su diskatorium ,nesuspaudžia disko.Buvo detas visas LUK komplektas iš LYTAGROS už 320 kaip i .su......... piningai .Dabar laukiu atsakymo iš pardavejo, žadejo skambint i Kauna.
 8. Prieš metus ir aš įsidejau LUK sankaba o užvakar kažko pedalas pradejo nebeatšokti ir kažkaip paveluotai suveikt pradejo o tolyn vis blogyn ,šendien jau nelabai galejo sunkesni darba dirbt nes tuoj stoja traktorius .
 9. mokytojuks

  Zirniai

  Gal kas turit žirniu parduot aplink Šiaulius
 10. mokytojuks

  Pavasario darbai

  Yra neartas laukas (ražienos) kai tokie orai geriau arti ar su lenkišku diskiniu ,sejamoji noragine.
 11. mokytojuks

  Biokuras

  Kas tiek moka man po keturis pasiule.
 12. mokytojuks

  Galvijų ir skerdenų kainos

  Bent jau karviu supirkimo kaina apie 15-20 cnt I apačia pakrito nors prekystalius šluoja žmones.
 13. mokytojuks

  Už kiek perkate žemę?

  Antstolio pavarde žinau ,kai registravau kita sutarti registru centre buvo parašyti visi duomenys apie savininkus ,skambinau bet ji sake turi paskambinti pats savininkas.
 14. mokytojuks

  Už kiek perkate žemę?

  Iškilo toks klausimas yra gabalas žemes ir penki bendrasavininkai ,vieno iš ju dalis areštuota kaip elgtis tokiu atveju norint išsinuomot o gal ir nupirkt (tos dalies savininkas dabar užsienyje).
 15. Turiu METAL TECHNIK tai atkabinimas jo gan lengvas pirkau dar už litus dar laiko ,nors ir mešla kraunu ir rulonus o šiemet ir prie nauju žemiu isisavinimo ,šakos kelmai.
×
×
 • Create New...