Jump to content

mokytojuks

Nariai
 • Pranešimai

  240
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie mokytojuks

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Šiaulių rajonas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mokytojuks

  Ruloniniai presai

  Kogero nepradeda sukt rulono todel ir suka aplink ir dar ar tiesiai po senapjoves presuoji ar jau sugrebta ,nes jei po senapjoves tai man irgi nesiseke su claas46 presuoti kol nesugrebiau .Greblys pakeicia misinio suguldymo krypti.
 2. mokytojuks

  Kombaino remontas.

  Gal kas zino kokia reikia naudot viela pobugnio remontui galima naudot paprasta ar kokia kietesne.
 3. mokytojuks

  Claas kombainai (informacija)

  Dar Pakiršinys ir Radviliškyje prie Lytagros [visai šalia] kartais pigiau nei pas Gasiuna.
 4. Gal kas rekomenduotu buhaltere Šiauliu rajone .
 5. mokytojuks

  Rulonu plevele

  Tai kad šendien jokios Šiauliu lytagroj nebuvo pleveles .
 6. mokytojuks

  Miežių auginimas

  Niekas neatsake bet jau progresas niekas ir neišsišydijo nors manau šiemet daug kas vargsta su žolem.
 7. O kaip ta vieta i kuria ji remiasi gal isdilusi ir ji ir tada ja ismeta yra taip buve .Cia ant didelio škyvo reikdavo pavirint pašlifuot ir vel gerai veikdavo neprašokdavo.
 8. Varžtu nera bet yra specialios 3 apkabos kurios neleidžia išsiplest diskatoriui kai nuimtas .Uždedant jos pačios nukrenta kai prisispaudžia prie smagračio diskatorius.Mano atveju jos išvis nesilaiko.
 9. O kaip irodyt.Lytagra visada teisi.
 10. Jau nebe tame esme bet atrodo jeigu tu vairuoji belarusa tai tave kas nori gali durniu laikyt visvien eisi ir pirksi ,paliksi tukstančius kur tu desis be ju .Pasiule diska nauja su nuolaida nusipirkt nors visa beda diskatoriui.Kai pasiuliau kad galiu padavanot jiems viska jei ten viskas tvarkoj neprijeme dovanos.Pokalbio eigoj pasake kad nebegali kalbet nes laukia klientai o kas aš toks kvailelis nusipirkes sankaba LUK kuri neatlaike ne metu.
 11. Jeigu nusipirkai tai dabar jau tavo problemos ,tokia išvada peršasi paklausius 11 Lytagros sandelio ,,specialistu,,paaiškinimo apie neatreguliuota gerai sankaba ,nebuvo tarpelio ,net 0,5 milimetro padiles diskas gal smagratis padiles .Kažkodel atgal sudejus sena komplekta (kuris buvo išimtas norint lengvesnes sankabos) ir smagratis geras ir išmokau atreguliuoti tarpeli po 33 metu darbo stažo su traktoriais.Dabar jau galiu ir be daugtaškiu parašyt kad piningai kaip i subine .
 12. Ka geriau rinktis TRIMBLE ar FARMNAVIGATOR kolkas tik purškimui ir trešimui.
 13. mokytojuks

  Skiltis chemijai

  Su kokiais chemikalais šiuo metu dar galetu nupurkšti žieminius nuo žoliu ,stipriai suvelavau su purškimu.
 14. Netgi 11 menesiu atlaike ta sankaba ,sendien išardžiau nes kažkas negerai su diskatorium ,nesuspaudžia disko.Buvo detas visas LUK komplektas iš LYTAGROS už 320 kaip i .su......... piningai .Dabar laukiu atsakymo iš pardavejo, žadejo skambint i Kauna.
 15. Prieš metus ir aš įsidejau LUK sankaba o užvakar kažko pedalas pradejo nebeatšokti ir kažkaip paveluotai suveikt pradejo o tolyn vis blogyn ,šendien jau nelabai galejo sunkesni darba dirbt nes tuoj stoja traktorius .
×
×
 • Create New...