Jump to content

Ar verta ūkininkauti


Ūkininkas 45

Recommended Posts

Dirbu samdomą darbą užsienio įmonėje, nereikia sukti galvos dėl nieko, kaip ir viskas ok, bet vienas minusas - dirbi ne sau.....

Mielai turint pakankamai žemės trenkčiau šitą darbą, nors alga gera, algų kėlimas kas metus, draudimas 24/7, priedai ir kt. Kiti pradeda nuo žemiausios pozicijos ir pakyla iki vadovų.

Bet vistiek norisi kad hobis ūkis, taptų nuolatiniu darbu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , -marius- pranešimas:

Dirbu samdomą darbą užsienio įmonėje, nereikia sukti galvos dėl nieko, kaip ir viskas ok, bet vienas minusas - dirbi ne sau.....

Mielai turint pakankamai žemės trenkčiau šitą darbą, nors alga gera, algų kėlimas kas metus, draudimas 24/7, priedai ir kt. Kiti pradeda nuo žemiausios pozicijos ir pakyla iki vadovų.

Bet vistiek norisi kad hobis ūkis, taptų nuolatiniu darbu.

is ukio pinigu tikrai daugiau bus, nes neturesi laiko kada juos leisti :D o dirbant valdiska tai ziurej ten noris nueit ar ten ir issileidzia pinigeliai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nuo pat mazens kas tik paklausdavo kas busiu uzauges sakydavau kad busiu ukininku, ejo metai bet svajones liko tos pacios baugiau profke dirbau sen bei ten bet svajone liko tapati, tevas siekteik apsirgo tad nebuvo kas paselius priziuretu, tad kiek mates kaip tevas dirba pradejau pavaduoti ji, sveikata jo pasitaise bet nusprendem kad uki peraso ant manes ir su ta diena kad ir smulkus ukininkas as ispyldziau savo svajone, kad ir islengvo bet uki pleciu ir niekas man nesedi ant kupros, ir dirbu tai ka svajojau nuo mazens kad dirbsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, -marius- pranešimas:

Dirbu samdomą darbą užsienio įmonėje, nereikia sukti galvos dėl nieko, kaip ir viskas ok, bet vienas minusas - dirbi ne sau.....

Mielai turint pakankamai žemės trenkčiau šitą darbą, nors alga gera, algų kėlimas kas metus, draudimas 24/7, priedai ir kt. Kiti pradeda nuo žemiausios pozicijos ir pakyla iki vadovų.

Bet vistiek norisi kad hobis ūkis, taptų nuolatiniu darbu.

Zmogau, gyveni ramiai ir kaip sakai nesukdamas galvos del nieko tai ir gyvenk taip toliau. Nelysk i ta zemes uki tik, prapulsi ir suvargsi tik. Technikos kainos palyginti su statybos technika neadekvacios, trasos pasiziurek kokios kainos dabar, kuras ir pan. Ok, dabar grudai kainuoja neblogai, bet tikrai nukris vel iki 160 e a salietra liks 350 npk 450, koks cia biznis gaunas? Nori tapti kuprotas ir nematyt nieko daugiau apart to traktoriaus gali eit i ta zemes uki. Jei labai nori dirbti sau, ziurinek statybos sektoriu. Ten kisene bus pilnesne, darbo valandu maziau, maziau ir tiem kur seimunam sumokesi, a su zemes ukiu tai va prieisi prie lauko, galvosi nu ok grazu paziuret, bet biznis tau liks tik is galulaukiu, visa kita visiem kitiem atiduosi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, manttys pranešimas:

is ukio pinigu tikrai daugiau bus, nes neturesi laiko kada juos leisti :D o dirbant valdiska tai ziurej ten noris nueit ar ten ir issileidzia pinigeliai

Man įdomu ką jūs tiek dirbat pvz.100 ha ūkyje,kad neturit laiko kur nors išeit?Aš to laisvo laiko nesugalvoju kur padėti,(na išskyrus sėją,javapjūtę),bet kiek tai trunka?Nebent perdirbat produkciją(samagoną varot):icon-razz:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, urbonas10 pranešimas:

Na aš irgi nesupantu. Tegu lieka išmokos nuo 100 ha, kas yra 15k, tai dirbant smadomą darbą tiek uždirbt į metus tikrai yra sunkiau nei ūkyje.

is kur tos ismokos gali likt, nebent turi 100 ha nuosavos. jei nuomoji, tai tavo biznis bus ka uzdirbsi is produkcijos. atmetus investicijas 15k tikrai neliks. nu nebent jau ten afigenas rajonas su geroms zemem ir stabiliais derliais. 

o turint smegenu siais laikais is valdisko gali uzdirbt 20 ir daugiau. vienintele sritis kur as matau dar vilti tai paslaugos zemes ukiui. jeigu tik gamyba, tai jau senai buciau pasidaves :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, agronoms pranešimas:

Man įdomu ką jūs tiek dirbat pvz.100 ha ūkyje,kad neturit laiko kur nors išeit?Aš to laisvo laiko nesugalvoju kur padėti,(na išskyrus sėją,javapjūtę),bet kiek tai trunka?Nebent perdirbat produkciją(samagoną varot):icon-razz:

nu as dirbu pilna etata valdiskam, tai gal man taip.ateodo. bet jauciu kaip.ukis suvalgo visa laisva laika vasarom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pagalvokit dabar apie siu metu seja. po tiek lietaus greiciausiai liks labai daug plotu neuzsetu zieminiais, o is vasariniu stebuklu niekada nebuna. girdejau jau yra ukiu, kurie grazina rapsu seklas, nes nusprende nebeseti. su kvieciais gali buti panasi situacija. nuostoliai jau uzprogramuojami ateinantiems metams. 2017 metu situacija kartojasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, agronoms pranešimas:

Man įdomu ką jūs tiek dirbat pvz.100 ha ūkyje,kad neturit laiko kur nors išeit?Aš to laisvo laiko nesugalvoju kur padėti,(na išskyrus sėją,javapjūtę),bet kiek tai trunka?Nebent perdirbat produkciją(samagoną varot):icon-razz:

Kai technika nelizingine ,likusi laiką praleidi daužydamas plaktuku per nagus:icon-biggrin::eusa-doh::obscene-hanged:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , homer pranešimas:

pagalvokit dabar apie siu metu seja. po tiek lietaus greiciausiai liks labai daug plotu neuzsetu zieminiais, o is vasariniu stebuklu niekada nebuna. girdejau jau yra ukiu, kurie grazina rapsu seklas, nes nusprende nebeseti. su kvieciais gali buti panasi situacija. nuostoliai jau uzprogramuojami ateinantiems metams. 2017 metu situacija kartojasi

toli grazu iki 2017 situacijos. Vakar lijo mažokai, šiandien jau kiemas sausas, rytoj jau bus galima sėti. Pernais rugpjūčio antra pusė irgi pylė pora savaičių, atrodė bus sėja šlapia. Pasėjus žieminius stojo koks mėnesis be lietaus....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Juodas pranešimas:

toli grazu iki 2017 situacijos. Vakar lijo mažokai, šiandien jau kiemas sausas, rytoj jau bus galima sėti. Pernais rugpjūčio antra pusė irgi pylė pora savaičių, atrodė bus sėja šlapia. Pasėjus žieminius stojo koks mėnesis be lietaus....

atskiruose regionuose situacija skirtinga. pas mus stovi dar nemazai lauku, nes kombainai neuzvaziuoja. apie sejimus galima tuoj bus pamirst. kasdien lietaus gaunam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet jus tikrai esat nenormalus net nezinau kaip pavadinti, vaiku proto. Jau antra tema kur zmogus uzduoda konkretu klausima, bet visi varot vienodai kaip neapsimoka nelysk, nebandyk ir pan., tai kodel jus patys dirbat toje srityje? Vel pradesit kad tevu palikimas ir taip toliau, taciau jeigu tai yra sitokia kancia kaip jus sakot tai kodel vis del to nemetat visko, ir neinat dirbti to valdisko darbo? Na man asmeniskai paskaicius ka jus rasote tikrai graudu. Zmogus nori, tegul daro palaikykim, o neverkim, kad kaip sunku ir neapsimoka.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, homer pranešimas:

pagalvokit dabar apie siu metu seja. po tiek lietaus greiciausiai liks labai daug plotu neuzsetu zieminiais, o is vasariniu stebuklu niekada nebuna. girdejau jau yra ukiu, kurie grazina rapsu seklas, nes nusprende nebeseti. su kvieciais gali buti panasi situacija. nuostoliai jau uzprogramuojami ateinantiems metams. 2017 metu situacija kartojasi

Niekad nereikia verkt pirma laiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, -marius- pranešimas:

Su priedais panašiai ir moka tiek darbe.

Na tada pagalvočiau, aš tiek neuždirbau, o prota pisdavo visi kas netingi... Užtai perėjau iš mėgėjo į rimtesnį ūkininkavimą. Kolkas praktiškai metalo laužas ant kiemo, bet vistiek geriau nei eiti į valdišką darbą. Žemės kažkas 80ha, kai dirbau turėjau apie 40ha.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , urbonas10 pranešimas:

Na tada pagalvočiau, aš tiek neuždirbau, o prota pisdavo visi kas netingi... Užtai perėjau iš mėgėjo į rimtesnį ūkininkavimą. Kolkas praktiškai metalo laužas ant kiemo, bet vistiek geriau nei eiti į valdišką darbą. Žemės kažkas 80ha, kai dirbau turėjau apie 40ha.

Dirbdamas ūkyie,(savo),tu esi LAISVAS žmogus,o bent man,tai daug reiškia.Noriu dirbu,noriu guliu,noriu medžioju,noriu arielką geriu.Ir niekas man nebumbės ir neknis proto.O uždarbis priklauso nuo pačio sugebėjimų.Nebūtina gi vien tik miežius augint ar karves melžt.Nors ir su šia veikla tikrai galima uždirbti.Ir uždirba žmonės kas su galva draugauja.Vienam 2000 ha mažai,kitam ir 30 perdaug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 48 minutes , agronoms pranešimas:

Dirbdamas ūkyie,(savo),tu esi LAISVAS žmogus,o bent man,tai daug reiškia.Noriu dirbu,noriu guliu,noriu medžioju,noriu arielką geriu.Ir niekas man nebumbės ir neknis proto.O uždarbis priklauso nuo pačio sugebėjimų.Nebūtina gi vien tik miežius augint ar karves melžt.Nors ir su šia veikla tikrai galima uždirbti.Ir uždirba žmonės kas su galva draugauja.Vienam 2000 ha mažai,kitam ir 30 perdaug.

Pritariu tau 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Kvietys1 pranešimas:

Bet jus tikrai esat nenormalus net nezinau kaip pavadinti, vaiku proto. Jau antra tema kur zmogus uzduoda konkretu klausima, bet visi varot vienodai kaip neapsimoka nelysk, nebandyk ir pan., tai kodel jus patys dirbat toje srityje? Vel pradesit kad tevu palikimas ir taip toliau, taciau jeigu tai yra sitokia kancia kaip jus sakot tai kodel vis del to nemetat visko, ir neinat dirbti to valdisko darbo? Na man asmeniskai paskaicius ka jus rasote tikrai graudu. Zmogus nori, tegul daro palaikykim, o neverkim, kad kaip sunku ir neapsimoka.  

Na tai tu palaikyk, pasakyk ką žmogus nori išgirst. Kam kritikuoji ką kiti pasako? Nereiks nei graudintis, nei ką.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Kvietys1 pranešimas:

Bet jus tikrai esat nenormalus net nezinau kaip pavadinti, vaiku proto. Jau antra tema kur zmogus uzduoda konkretu klausima, bet visi varot vienodai kaip neapsimoka nelysk, nebandyk ir pan., tai kodel jus patys dirbat toje srityje? Vel pradesit kad tevu palikimas ir taip toliau, taciau jeigu tai yra sitokia kancia kaip jus sakot tai kodel vis del to nemetat visko, ir neinat dirbti to valdisko darbo? Na man asmeniskai paskaicius ka jus rasote tikrai graudu. Zmogus nori, tegul daro palaikykim, o neverkim, kad kaip sunku ir neapsimoka.  

Dabar nueik i kokia artimiausia pelke ibrisk iki kaklo ir pabandyk greitai islipti..... tikiuosi frazeologija suprantate kolega. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Panaši situacija ir man buvo prieš 10 metų. Buvo 20 ha žemės gabalas ir daugiau nieko- nei technikos, nei pastatų, nei žinių. Metus sėdėjau ŽŪ forume, skaičiau įvairią literatūrą ir tt. Pirmiausia žiūrėjau į tai ne kaip į pajamų šaltinį, bet kaip į hobį. Daugelis sakė : tik nelįsk į šitą liūną. Ilindau. Ir ką , ir visai nieko. Dar gyvas ir kol kas , tfu tfu, be skolų. Ką galėčiau patart- svarbiausia susidėliot prioritetus.  Tai, ką žadi veikt, neturi būti našta. Pirmoje vietoje - žinios ir gebėjimai. Kai visa tai turėsi, nesunku bus ir kokią pirmiausią techniką ar įrangą pasirinkt.

Ir dar labai svarbus dalykas - psichologinė pusiausvyra. 

Sėkmės :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...