Jump to content

DariusG

Nariai
 • Pranešimai

  158
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie DariusG

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Birzai

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. DariusG

  Miežių auginimas

  Jeigu salykliniai, nepatartina. nebent ne daugiau puse normos.
 2. DariusG

  Česnaku auginimas

  Rankomis, žirklėmis arba minisekatoriais, kito būdo kol kas neteko girdėt.
 3. DariusG

  2pts4 didžioji

  gal kas turit PTS priekabos padangą?
 4. Gal kas žino ar bus rudeninis paraiškų teikimas?
 5. DariusG

  melioracijos darbai

  Nustato su tam tikrais sensoriais, kurie parodo tikslią drenažo užsikimšimo vietą. O kaina priklauso ar tik aparatą nuomosit, ar kartu su traktorium ar reikės ir ekskavatoriaus. Jei detaliau norite sužinoti rašykite į PM
 6. DariusG

  melioracijos darbai

  Praplauna drenažą ir tiksliai nustato kurioje vietoje yra gedimas
 7. DariusG

  melioracijos darbai

  Gal kas norėtų išsinuomoti drenažo valymo įrenginį ?
 8. DariusG

  Česnaku auginimas

  Lenkiško žieminio česnako galvutė šiai dienai turguj kainuoja apie 60 cnt. Praktiškai turint geras sandėliavimo patalpas, savo pelną gali pasididint kelis kartus...
 9. DariusG

  Grikiai

  Turiu parduoti grikių . Yra 14 tonų. Panevėžio raj.
 10. DariusG

  Česnaku auginimas

  Gal kas nors iš forumiečių priklausote kokiai česnakų augintojų asociacijai ar bendrijai ? Ar gal būt kas nors apie tai svarstėte susiburt?
 11. O kaip tada, jeigu už žemės nuomą buvo sumokėta į priekį? Ir kitas klausimas. Jeigu iš rudens buvo suarta, tręšta trąšomis, ar už žemės gerinimą turėtų atlyginti naujasis savininkas?
 12. Iškilo tokia problema dėl žemės nuomos. Sudarėme žemės nuomos sutartį 2 metams. Savininkas žemę pardavė. Sutartyje buvo numatyta, kad pasikeitus žemės savininkui, nuomos sutartis palieka galioti naujajam savininkui. Tačiau naujasis savininkas nei raštu nei žodžiu neįspėjęs pradėjo tą žemę dirbti. Problema yra tame, kad sutartis nebuvo registruota registrų centre. Tačiau nepaisant to, sudaryta sutartis nepanaikinta, ir aš, kaip nuomotojas, negavau jokio pranešimo apie žemės savininko pasikeitimą ir sutarties nutraukimą. Ar tokia sutartis turi juridinę galią ? Ačiū.
 13. DariusG

  melioracijos darbai

  O ar būna kitaip? :) Jei nuolydis bus per didelis irgi negerai, nes iš drenažo nepasišalins sąnašos. Viena ausim girdėjau, kad 1cm ant 10 m, bet dabar tiksliai neatsimenu...
 14. DariusG

  melioracijos darbai

  Prispyrė reikalas ir man tvarkyt melioraciją. Bala nemaža - 30x 200 m.Išsitraukiau planus ir rudenį reiks imtis darbo. Tik nežinau kokie turi būti nuolydžiai, jei tektų kloti naują drenažą.
 15. Sveiki, nebenoriu kurt naujos temos. Norėčiau patarimo dėl MTZ 952.4 kuro siurblio. Važiuojant staiga užgeso. Patikrinau prie siurblio paduodamą kuro žarnelę - kuro iš sistemos nepaduoda. Pravalaiu, viskas ok. Į sirblį kuras ateina. Bandau kurt - ni figa. Patraukus ant buksyro kokius 10 -15 m užsikūrė, bet vėl užgęso. Dar kartą traukėm ir vėl tas pats. Trečią kartą užsikūrus daviau apsukų, pradėjo dirbt ir dabar viskas normaliai. Išvada peršasi viena - kuro siurblyje atsirado oro ir kai jį visą išvarinėjo, viskas susitvarkė. Tik aš nesuprantu vieno dalyko - kai keičiu kuro filtrą oro taip pat į sistemą patenka, bet po kokių 5 sekundžių sukimo jis užsikuria. Ar gali būti taip, kad keičiant kuro filtrą, prieš kuro siurblį esančioje žarnelėje dar būna kuro ir siurblys nespėja prigaudyt daug oro, o kai atsukiau žarnelę prie pat kuro siurblio, oro pagavo daugiau ir tada reikėjo traukt ant buksyro . Gal vertėtų įdėt papildomą kuro filtriuką ? Pasidalinkit savo žiniomis ir patirtimi.
×
×
 • Create New...