Jump to content

-marius-

Nariai
 • Pranešimai

  226
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

-marius- paskutinį kartą gavo apdovanojimą Kovo 25 2015

-marius- paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie -marius-

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1986.10.02

Miestas

 • Miestas
  Alytaus raj.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. -marius-

  Grūdu kainos?

  Išvežiau gruodžio viduryje ir sausio viduryje po 10 t kviečių. Kaina skiriasi 500 eurų.
 2. Turėjau keturtonę, sutvarkiau elektrą ir bortus paaukštinau, bet buvo rėmas linkęs, kažkaip paskubėjau parduoti, bet nusipirkau apleistą gazikinę, perdažiau, paaukštinau bortus ir šiemet sutilpdavo nuo kombaino 6,7t. Prieš porą dienų padariau du reisus trąšų po 7t, bet reikia padangas keisti, nes šitos ssrs
 3. Aš šiemet nepirkau, viską iš AK ėmiau, 14 tonų neprisivežiosiu. Bet tikrai buvo pigiau nei AK kaip pirkau.
 4. Lenkijoje perku lietuvišką salietrą, ten pigiau nei LT
 5. Įmesiu, bet tik po poros dienų grišiu, tada bus.
 6. Už 300 eurų paėmiau su oro pagalvėm dviejų ašių. Iš lenkijos su 1300kg salietros 90km parvariau, pilnai telpa OSB arba gipso lapai.
 7. -marius-

  Trašų kainos

  Su atidėjimu pradžioje savaitės paėmiau YARA Salietra LT 222 + pvm Salietra yara (600kg) 224 + pvm Sulfatas ru 188
 8. Tai kaip tiek ta fūra dirba, tada ji tikrai atidirba ir neša ūkiui pelną. Bet vien grūdų vežimui jeigu elevatorius arti tai tas atidirbimas bus ilgas. Galvojau apie sunkvežimį, nes samdausi jau kelis metus grūdų - trąšų vežimui, bet čia kaip pats nespėji ir tikrai dabar geriau papildoma priekaba nei sunkvežimis būtų.
 9. Rūsys drėgnokas todėl laikyti pašarinius runkelius buvo idealu - nevyto, bet ir nepuvo. Tačiau nėra gyvulių ir nereikia nei rūsio, nei šalinės šienui. Viso gaunasi apie 9 x 9 ir aukštis 5,5m. Vartai iš abiejų galų, 3 x 5. Seniau buvo kemperis, bet dabar karantinas Yra sienos, stogas tvarkingas, visur betonuota, tik tas rūsys baisu kad neatlaikytų grūdų bokštų, nes gautųsi apie 150t kviečių. Galvojau laikyti grūdus, kad iki sausio - vasario kokio mėnesio.
 10. -marius-

  Stihl ar husqvarna?

  Pasidovanojau still šiemet sau, tai dėl tepalo klausė ar turiu, sakau kad turiu nuo trimerio, tai nieko nesakė dėl garantinio. Pirkau pas juos tepalą, kaina tokia pati buvo kaip normalaus kur tirimeriui. Skiesti gali tikrai, jokio skirtumo. Seniau pirkau makita tepalą, patogus išfasavimas, buteliukas 5 l benzino.
 11. Kilometrai kiek ta fūra dirba. Man iki uosto beveik 300km (288km), iš lauko iki AK elevatoriaus 14km, KG 17km. Važiuojant tiesiai per "laukus" iš namų iki AK vos 8km. Yra kas iš kaimo veža į uostą, pernai su Scania + puspriekabė, šiemet panašiai kaip pas Bulvinyką komplektas važiuoja, bet pas juos kiekiai kiti ir dirba 5 žmonės ūkyje. Aš grūdus vežu prieš pat atsiskaitymą už trąšas, šiemet vežiau paskutinę dieną ( kviečiai 179eur/t + PVM), kaina kita nei per kūlimą. Likusius vešiu sausį - vasarį.
 12. Rūsys 70 kub.m, paprasčiausia būtų jį užversti. Ten normalus stogas ir aukštis iki stogo pradžios apie 5,5m, jei ne tas rūsys tai senai stovėtų iki viršaus du grūdų bokštai
 13. Po apačia rūsys yra, 4x9. Ant virsaus niekas nevažinės, noriu pilti grūdus. Yra tik viena siena mūrinė, kitos dvi medis. Bandysiu pilti padaręs papildomą perdangą apie 1- 1.5m grūdų, gal laikys.
×
×
 • Create New...