Jump to content

-marius-

Nariai
 • Pranešimai

  246
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

-marius- paskutinį kartą gavo apdovanojimą Kovo 25 2015

-marius- paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie -marius-

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1986.10.02

Miestas

 • Miestas
  Alytaus raj.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. -marius-

  žiemkenčių buklė

  Tu čia Jiems? Pas mane su pagarba viskas gerai
 2. -marius-

  žiemkenčių buklė

  Nesinervuoju visai, gali čia banguoti nuolat. Man ūkis yra hobis, kaip žvejyba, po darbų atsipalaiduoju. Visą gyvenimą ūkininkauju ir ūkis pats save pilnai išlaiko, visada būna pliusas.
 3. -marius-

  žiemkenčių buklė

  Aš ūkyje dirbu pagrinde savaitgaliais (kadangi dirbu kitame darbe nuo pirmadienio iki penktadienio), po savaitės bersiu sulfatą, todėl ir skubu. Išsibėrė viskas normaliai ir Jūsų erezijos man nesvarbios. O kad Marijampolės ar Kauno visažiniai mato koks pas mane vėjas lauke, tai čia tik jų bėdos, svarbu kad jų akys neliktų žvairos taip toli žiūrint.
 4. -marius-

  žiemkenčių buklė

  Į abi puses bėrė normaliai, nežinau koks vėjas ten pas jus bet ant lauko nei vienos nulūžusios šakos nebuvo, visi žieminiai palei mišką ir matėsi kur berta, jei stovi ant pliko kalno ar prie jūros gal kepurė ir nulekia į šoną.
 5. -marius-

  žiemkenčių buklė

  Pas mane viskas prie miško, tik 3,5ha ne. Viskas normaliai.
 6. -marius-

  žiemkenčių buklė

  Vakar spėjau po 250kg žieminiams duoti salietros, tik vienoje vietoje kur šaltinis klimpau, visur kitur normaliai pravažiavau. Pabandžiau YARA pirmą kartą, labiau patiko nei AK rusiška.
 7. Arba turint pakankami galingą elektros įvadą.... https://marguciai.lt/pneumatiniai-transporteriai/2517-pneumatiniai-grudu-trauktuvai-pustuvai-m-rol.html https://marguciai.lt/213-pneumatiniai-transporteriai
 8. Isirengti aruodo dugne konusa ir ten deti snioka. Liks vis maziau darbo, arba nusipirkti patogesni siupeli (pas mane ta pati beda, bet kasti reikia i norija per visa aruoda, Fiskars siupeliai neblogi )
 9. -marius-

  Grūdu kainos?

  Miežiai AK 165
 10. -marius-

  Buksiravimo virves

  Stropas iš lytagros, tiek mašinoje, tiek traktoriuje.
 11. -marius-

  oro kompresorius

  Ne toks jis modernus
 12. -marius-

  oro kompresorius

  Po relės keitimo du mėnesius viskas buvo gerai, stovi sausai ir šiltai. Dabar abu monometrai ant relės nejuda visai, bet uždengus vožtuvą ima pildytis resiveris ir kilti slėgis. Aš tą vožtuvą buvau išardęs bet ten nieko nedarau blogo. Teks keisti ji nauju. Slėgio rėlė buvo su viena pajungimo vieta, nupirkau su dviem, bet dėl to tikrai negali būti bėdų.
 13. -marius-

  oro kompresorius

  O ką jis? Bėda jame?
 14. Laikau mediniuose aruoduose, pilu nuo kombaino. Parduodu žiemą ir nebūna jokių vabalų, nes kiek vieną vasarą vyksta dezinfekcija
 15. Gal kas žino kaip dėl statybos ūkinio pastato neatidalintoje žemėje, kaip viską įforminti? Vienas savininkas (be manęs).
×
×
 • Create New...