Jump to content

-marius-

Nariai
 • Pranešimai

  262
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

-marius- paskutinį kartą gavo apdovanojimą Kovo 25 2015

-marius- paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie -marius-

 • Gimtadienis 1986.10.02

Miestas

 • Miestas
  Alytaus raj.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

-marius- pasiekimai

Dažnas dalyvis

Dažnas dalyvis (3/5)

22

Reputacija

 1. -marius-

  Pesticidu kainos

  Agrokoncernas sakė neturi, KG taifun 6eur/l + PVM. Pernai gal po 54eurus kanistas buvo
 2. Šiemet įsirengiau papildomą aruodą apie 60t, galvojau bus kur miežius pilti. Neprireikė. Neskubėk su angarais, nors konstrukcijos Lenkuose nebrangios tentinių angarų, bet nuo a iki ž gausis tikrai nemaža suma. Pamatai, statyba, elektra ir pan..
 3. Su priedais panašiai ir moka tiek darbe.
 4. Dirbu samdomą darbą užsienio įmonėje, nereikia sukti galvos dėl nieko, kaip ir viskas ok, bet vienas minusas - dirbi ne sau..... Mielai turint pakankamai žemės trenkčiau šitą darbą, nors alga gera, algų kėlimas kas metus, draudimas 24/7, priedai ir kt. Kiti pradeda nuo žemiausios pozicijos ir pakyla iki vadovų. Bet vistiek norisi kad hobis ūkis, taptų nuolatiniu darbu.
 5. 30 x 80 =2400€ ir keturi reisai į elevatorius 4 x 40=160€. Žiemą vežu pats, nes nuo sandelio 7km iki elevatoriaus. Kartais veža trąšas su fiskaru už 40€/reisas, iki 12t
 6. Aha, jis ten turi savo firmą transporto. Vežimas + kūlimas. Reisas 40 eurų
 7. -marius-

  Asiūkliai.

  500kg/ha., užteko kad sumažėtų ženkliai.
 8. -marius-

  Asiūkliai.

  Labai gerai padėjo kalkės. Pirkau Lenkijoje granuliuotas ir su barstykle bėriau. Neišnyko visiškai, reikės kartoti šiemet, bet ženkliai sumažėjo.
 9. KG ir AK po 20t nuvežta, drėgmė nuo 16 iki 20. Kulta ir išgulę ir sudygę, pašaro nebuvo.
 10. Man iki sandėlio 12km į vieną pusę, su traktoriumi yra ką veikti, daug kalnų ir kelias siauras
 11. Agrokoncernas nepriėmė visai grūdų nes neturi kur dėti, Kauno grūdai dirba tik iki 19h, o eilės kosminės. Yra du elevatoriai 15km atstumu ir nieko gero. Per dvi dienas 30 ha nusikūliau ir susipyliau sandelyje. Ķulia po 80€/ha, tai paskaičiuoji kada man atsipirks kombainas už 15000€.... Be to pagrindinis mano nuomone dalykas yra darbo vieta, jeigu pats kulsi ir pats vežiuosi tai užtruks per ilgai. Dabar dviese vos spėjime vežioti.
 12. Pas mane 30ha ir turiu valdišką darbą. Dėl kombaino tokiam ūkiui abejoju ar verta, nebent yra kad kulti papildomai. Man kulia su NH 7m pjaunamąja, tai priekaba 56t ir sunkvežimis 11t vos spėja vežti. Asmeniškai man kombainas paskutinėje vietoje, geriau grūdams normalus sandėlis turėti.
 13. -marius-

  žiemkenčių buklė

  Zyzia kolegos iš miesto dėl purškimo prieš kūlimą, bet kaip paklausiu ar žino kuo purškia, iškart nutyla.
 14. -marius-

  grudu valomosios

  Jeigu mišrus ūkis, mano asmeninė nuomonė jog valoma naudinga. Nes išvalas geriau sušerti, negu gerus grūdus. Pirminio valymo šiukšlės kaista, sunku išlaikyti ilgai ir nesimala, bet antinio viskas gerai.
×
×
 • Create New...