Jump to content

-marius-

Nariai
 • Pranešimai

  155
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

-marius- paskutinį kartą gavo apdovanojimą Kovo 25 2015

-marius- paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie -marius-

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1986.10.02

Miestas

 • miestas
  Alytaus raj.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Šis skelbimas negaliojantis!

  • Parduodu
  • Maisto produktai

  Parduodu žieminius kviečius. 50 kg maišas - 14 eurų. Netoli Santaikos (15km nuo Alytaus). Galima SMS

  14.00 EUR

  Alytaus rajonas - LT

 2. Pas mus už 50t aruodą rusiškame sandėlyje mokėjo apie 1000 eurų. Aišku reikia šiupeliuoti , bet kaip ir sakė kuomet sausi grūdai lieka tik gale. Sandėlis atnaujintas (norijos, juostos, elektra, stogas). Yra Petkus Gigant geras, jeigu reikia galima naudotis. Privažiavimas geras, 30t sunkvežimiai be problemų važiuoja. Vargu ar pigiau pasidarytum kokiam ūkiniam tokias sąlygas (našumą). Vienintelė bėda, per kūlimą eilės būna.
 3. -marius-

  Bulvės.

  Įvedžiau google ir nepatikėsi ką surado kaip man iš to kurmio po to bulves iškrapštyti? Joke O rimtai tai ūkiniame galvoju perbetonuoti grindis ir galvoju ar bulvių sandėliavimui kažką pakeisti, kad patogiau susikrauti į priekabą.
 4. -marius-

  Bulvės.

  Kaip patogiausia surinkti nuo betoninių grindų bulves, kad būtų spartu ir nepasižeistų per daug bulvės?
 5. Turi galvoje nakčia, kaip nėra saules? https://www.15min.lt/mokslasit/straipsnis/laboratorija/laukia-proverzis-saules-energetikoje-pasiektas-rekordinis-elementu-efektyvumas-debesuota-diena-650-504614 http://m.technologijos.lt/text/cat/1/article/S-17805
 6. Dėl graužikų neaišku, blogiausiu atveju prisukti CDP (cemento drožlių plokštę). Kol kas negraužė, nes už 5 metrų grūdai supilta, ten gyvena :) Galvočiau užarmavus pigiausiais baltais dažai nudažyčiau ir viskas, ten po stogu viena pusė. Kaip šildai kaip šalta?
 7. Galvoju bulvėms laikyti pritaikyti buvusį gyvulių tvartą, bet ar ne pigiau nauja kažką daryti? Tvartas sausas, sienos dviejų plytų eilių (balta ir raudona), perdanga medinė, viršuje šieno rulonai sudėta, grindys betonuota. Ar reikia šiltinti sienas?
 8. Gamina kaip apsiniaukę, bet labai mažai. Žiūrėk firmų atsiliepimus ir suteikiamas garantijas, ar patys montuoja. Kaime ūkininkas pats susimontavo kiniškus kolektorius pirktus Lenkijoje ir jau kokie 5 metai negali atsidžiaugti.
 9. -marius-

  Apšiltinimas

  Dėl hidro smūgių sistemoje, gali atsirasti laisvumas sujungime ir tada ims šlapti grindys. Yra dabar Wavin firmos plastikinės mėlynos jungtys, jos lyg patikimesnės negu suveržiamos metalinės jungtys, bet čia jie taip sako
 10. -marius-

  Grūdu kainos?

  kaip stipriai fiksuojamas grūdų kiekis įtakoja kainą? Man AK prieš 3 savaites kviečiu II klasę siūlė po 155, o prieš savaitę 158. Paskaičius kiek kitiems siūlo tai.... Aišku pas mane kiekiai nedideli, nes ūkis labiau papildomi pinigai prie algos, bet kaip kitiems po 170 siūlo.
 11. -marius-

  Grūdu kainos?

  Naujokas aš tame fiksavime, bet ar verta fiksuoti jeigu turi kur laikyti grūdus iki pavasario? Juk kainos būna didesnės negu rudenį.
 12. -marius-

  Apšiltinimas

  Perkant montažines putas, būtinai pažiūrėk plėtimąsi, nes būna pigios, o su vienu flakonu neužpučia mažo lango. Būna kad plečiasi, 15, 30 arba net 100 procentų. Sandarinau aruodą grūdų, pasiėmiau 3 flakonus, o vieno buvo per daug.
 13. -marius-

  Apšiltinimas

  Pigiausia sudėjus vatą ant gegnių kabėmis prišaudyti virvelę, tinka statybininkų, kur plona ir ritėje 100m; tačiau patikimiausia sudėjus vatą užsukti 6-8 mm OSB plokštę, arba pigesnį variantą MDP (baldinė, kuri kalasi gale spintų, tačiau jos storis apie 3-4 mm ir ji gali išsigaubt, bet jeigu nereikia grožio, ji tiks).
 14. -marius-

  Apšiltinimas

  Granulės problematiškos jeigu jau į esamas sienas pili, nes jas reikia paspausti, jos įsielektrina, "kimba" ir jas patogiau pilti į mūrinamą sieną per viršų, pilti ant perdangos. Nebent ieškoti firmos kuri putomis pildo oro tarpus. Manau paprasčiausia ir turint galimybę apšiltinti tik esamą patalpą iš vidaus. Dėti tašelius (tarkim 50x50), į tarpą vatą/polistirolą ir ant viršaus užsukti OSB plokštę. Nudažius ją atsinaujins vidus ir gali pats lengvai pasidaryti.
 15. Bėga tepalas pro guminės žarnos viršų, kur dviem sąvaržomis suveržta. Gal kas turite minčių kodėl?
×
×
 • Create New...