Jump to content

Tehchnikos sąrašas prie 30ha


prancius

Recommended Posts

prieš 5 minutes , prancius pranešimas:

Neplanuoju, iki tokių skaičiu toli

Jei esi dirbantis tai tada mokėsi tik vsd 

  • 12,52%, tai būtų 80,38€ (642€ x 12,52%).
  • 14,92%, tai būtų 95,79€ (642€ x 14,92%), jei kaupiama pensijai papildomai ir mokama 2,4 proc. įmoka.
  • 15,52%, tai būtų 99,64€ (642€ x 15,52%), jei kaupiama pensijai papildomai ir mokama 3 proc. įmoka.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , prancius pranešimas:

Vilioja kad mokesciai mazi ?

Ten zinok: iki 2edv nieko nesurenki ,o jei butu visi mokesciai -juos sumoket ,reiktu pasiskolint pinigu . Is to isplaukia kam tada dirbti .. 

Dar klausimas :  Kodel neklausi ,kiek reikia dirbti kad uzdirbtum 1500 eur /men  ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 55 minutes , prancius pranešimas:

Gal vis dėlto būtų racionalių pasiūlymų dėl technikos.

Pvz.: nesu nusprendęs dėl traktoriaus. Turint mažiuką, jau negali svajoti apie tiesioginę sėją arba puspriekabę su 20t. Šioje temoje tokius klausimus tikėjaus gveldenti :)

Tai yra tų vakariečių 120-150ag senų ir kantrių. Tai ir priekabą nutempsi ir plūgą pavilksi ar skutiką kokį. 

P.s. dar tą plotą turėsi dalint į kelis gabalus, jei vienas deklaruosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, prancius pranešimas:

Gal vis dėlto būtų racionalių pasiūlymų dėl technikos.

Pvz.: nesu nusprendęs dėl traktoriaus. Turint mažiuką, jau negali svajoti apie tiesioginę sėją arba puspriekabę su 20t. Šioje temoje tokius klausimus tikėjaus gveldenti :)

O tu turi finansų nusipirkti dideliam ir puspriekabei 20t. Tada jau ir barstykles reik didelės ir purkštuvo kokių 5 kubų, kurie kainuoja rimtus pinigus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats panašioje situacijoje buvau. 30 ha mažoka, bet tos žemės atsiranda bedirbant, kad ir nelabai ieškai. Nž, man sunkiai suprantama čia dauumos nuomonė apie padargus, bet mano patitis rodo, kad užteks dėvėto mtz ir lenkiškų padargų. Kombaias savas but geai, bet kaip kažkas minėjo, užtektų ir nivos pradžiai. Mūsų kaime vienas ūkininkas praėjo 70ha dirbdamas su vienu mtz-82 ir apsidirbdavo, aišku ir naktim varydavo. Taip kad mano patarimas toks, išleisk technikai max 10k, už kuriuos išeis visadėvėta, kad ir lenkiška ar rusiška technika ir sekmės darbuose, 30 ha ne tas plotas, kur reiktų vartomų plūgų ir 6 cilindrų traktoriaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , udugas pranešimas:

Jei esi dirbantis tai tada mokėsi tik vsd 

  • 12,52%, tai būtų 80,38€ (642€ x 12,52%).
  • 14,92%, tai būtų 95,79€ (642€ x 14,92%), jei kaupiama pensijai papildomai ir mokama 2,4 proc. įmoka.
  • 15,52%, tai būtų 99,64€ (642€ x 15,52%), jei kaupiama pensijai papildomai ir mokama 3 proc. įmoka.

Savo įmonėlėje, kad sau išsimokečiau 1500 į rankas turiu sumokėti 1137 mokesčių susijusiu su darbo užmokesčiu.

Pelno mokesčiai panašūs.

DU mokesciai.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 46 minutes , prancius pranešimas:

Savo įmonėlėje, kad sau išsimokečiau 1500 į rankas turiu sumokėti 1137 mokesčių susijusiu su darbo užmokesčiu.

Pelno mokesčiai panašūs.

DU mokesciai.png

nemalk sudo. imoneles pelno mokescio tarifas 5 proc. dividendai 15, tavo mokestine nasta 20 proc. ukininko virs 20, jeigu nemoki skaičiuoti tai jau tavo beda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , ist17 pranešimas:

Jis jau apsisprendęs. :obscene-hanged:

Tai apie techniką, kiek pinigų planuoji jai skirti? Užstatyčiau žemę ir imčiau tik vakarietišką - naudotą nes kaip pats minėjai prieš 20 važiavai su t40, žinok per tą laiką nepajaunėjai. 

vaziavau siande su nauju belarus 820, omg, techninis progresas arti 0 :D ir čia per 30 m. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, JCB pranešimas:

Tai yra tų vakariečių 120-150ag senų ir kantrių. Tai ir priekabą nutempsi ir plūgą pavilksi ar skutiką kokį. 

P.s. dar tą plotą turėsi dalint į kelis gabalus, jei vienas deklaruosi.

Dėl žalinimo? Pas mane jei tiksliai tai 28,5 kiek skaičiau nuo 30 tik dalinti reikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, ist17 pranešimas:

Jis jau apsisprendęs. :obscene-hanged:

Tai apie techniką, kiek pinigų planuoji jai skirti? Užstatyčiau žemę ir imčiau tik vakarietišką - naudotą nes kaip pats minėjai prieš 20 važiavai su t40, žinok per tą laiką nepajaunėjai. 

Kol kas planas piešiasi toks:

Traktorius ~10K

Priekaba ~5K

Skutikas, purkštuvas, barstomoji ~10K

 

Toliau ieškoti kokį kombainiuką arba investuoti į angarą ir melstis, kad kas nukultų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, prancius pranešimas:

Sejomaina ir visą kita ateis vėiau, ši tema apie techniką, nes pirma reikia susikaičiuoti buhalteriją. Plius manau agronomai jau atidirbę tą sėjomainą, tręšimą ir panašiai tiesiog reikės, kad mane prižiūrėtų koks agronomas/konsultantas ir tiek. Antra manau daugelis barteriu naudojasi, tai trąšos ir kita suvaldoma.

Tikiuosi nepamiršai į buhalterija įtraukti ir sėkla (valymas, beicavimas), kura, sėjima ir t.t. Trąšos atidėjimui,  KAS32 - 10% brangiau nei grynais, o palyginus tonos kainą su praėjusių metų 2x brangiau :obscene-drinkingcheers:  + jei manai, jog kompetentingas agronomas ar konsultantas ras laiko su tavimi žaisti, tai esi didesnėje bėdoje nei dauguma mūsų galvoja :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, urbonas10 pranešimas:

Pats panašioje situacijoje buvau. 30 ha mažoka, bet tos žemės atsiranda bedirbant, kad ir nelabai ieškai. Nž, man sunkiai suprantama čia dauumos nuomonė apie padargus, bet mano patitis rodo, kad užteks dėvėto mtz ir lenkiškų padargų. Kombaias savas but geai, bet kaip kažkas minėjo, užtektų ir nivos pradžiai. Mūsų kaime vienas ūkininkas praėjo 70ha dirbdamas su vienu mtz-82 ir apsidirbdavo, aišku ir naktim varydavo. Taip kad mano patarimas toks, išleisk technikai max 10k, už kuriuos išeis visadėvėta, kad ir lenkiška ar rusiška technika ir sekmės darbuose, 30 ha ne tas plotas, kur reiktų vartomų plūgų ir 6 cilindrų traktoriaus.

Ir purkštuvo 5 kubų:icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi seju 30 ha. Ir is ju nusipirkau ir kombaina, ir priekaba 10t. ir traktoriu 6 cil.,ir padargus zemei dirti.Skaityk viska ka uz grudus gaunu investuoju i technika.Aisku ne per vienus metus cia viska susipirkau,bet dabar turiu viska ir  dar kaimynam nukuliu.Pagrindas pas mane su gyvuliais + biski darzininkyste. Tas 30 ha cia daugiau kaip hobis, nors kai jau turi visa technika tai kazkiek lieka pelno.Bet vis reik kazka atsinaujint ar remonto rimtesnio tai ne kazka ten ir lieka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , kesstonis pranešimas:

As irgi seju 30 ha. Ir is ju nusipirkau ir kombaina, ir priekaba 10t. ir traktoriu 6 cil.,ir padargus zemei dirti.Skaityk viska ka uz grudus gaunu investuoju i technika.Aisku ne per vienus metus cia viska susipirkau,bet dabar turiu viska ir  dar kaimynam nukuliu.Pagrindas pas mane su gyvuliais + biski darzininkyste. Tas 30 ha cia daugiau kaip hobis, nors kai jau turi visa technika tai kazkiek lieka pelno.Bet vis reik kazka atsinaujint ar remonto rimtesnio tai ne kazka ten ir lieka.

Ačiū už info. Gal maždaug pavardintum kokia technika pas tave?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 40 minutes , prancius pranešimas:

Pamiršai pasakyti, kad tau parduoti.

Žmogau skaityk temos pavadinimą. 

Kur aš tau pirksiu :) pas mane patį tik 40 ha. Turima technika: mtz 82 uk, valtra 100 ag, kombainas claas dominator 108 sl maxi,  2 priekabos, sejamoji, purkstuvas, barstytuvas, noraginis ir lekstinis skutikas. Tai technikos vertė apie 70 tūkst. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Remse pranešimas:

Kur aš tau pirksiu :) pas mane patį tik 40 ha. Turima technika: mtz 82 uk, valtra 100 ag, kombainas claas dominator 108 sl maxi,  2 priekabos, sejamoji, purkstuvas, barstytuvas, noraginis ir lekstinis skutikas. Tai technikos vertė apie 70 tūkst. 

Nu dar technika parduotum ir gyventum kaip birgelis ir vargo netūrėtum

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...