Jump to content

Tehchnikos sąrašas prie 30ha


prancius

Recommended Posts

prieš 23 minutes , Ukius_bulvinskis pranešimas:

Jei žemė prie prastesnių tai tavo pelnas bus 200-400 iš ha (čia įvertinus kad žemė nuosava ir nuomos nereiks mokėti), jei žemė labai derlinga tai gal ir 300-600 įmanoma gauti priklausomai nuo metų ir kultūrų. Tai vat ir skaičiuok kada išlipsi iš metalo laužų, kiek metų prireiks. Padoresnis traktorius nuo 30k prasideda, purkštuvas nuo 15k, kombainas nuo 40k, priekaba nuo 10k nedidukas pastatas apie 50k, o kur dar grūdų tvarkymo technika, valomoji, džiovykla, o ar tu 30ha dirbsi ar 130, traktorius ir kombainas vistiek tiek pat kainuos, tik jei turėsi galingesnį kombainą sutvarkęs savo, gal galėsi kitiems panašaus dydžio ūkiams padėti ir ant remontų pinigų susirinkti. 

Liuks, ačiū už skaičius.

Dar pridėkim, kad žemės gal būt atsiras aplink faktas kad nesumažės, dar paramą gal netyčia eis gauti (jaunojo ūkininko), negautą nuomą amortizuoju su išmokomis tai jų nekišu. Faktas, kad daug kas priklausys nuo paramos, neįšoku į traukinį tai tada jau riesta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , Ukius_bulvinskis pranešimas:

Jei žemė prie prastesnių tai tavo pelnas bus 200-400 iš ha (čia įvertinus kad žemė nuosava ir nuomos nereiks mokėti), jei žemė labai derlinga tai gal ir 300-600 įmanoma gauti priklausomai nuo metų ir kultūrų. Tai vat ir skaičiuok kada išlipsi iš metalo laužų, kiek metų prireiks. Padoresnis traktorius nuo 30k prasideda, purkštuvas nuo 15k, kombainas nuo 40k, priekaba nuo 10k nedidukas pastatas apie 50k, o kur dar grūdų tvarkymo technika, valomoji, džiovykla, o ar tu 30ha dirbsi ar 130, traktorius ir kombainas vistiek tiek pat kainuos, tik jei turėsi galingesnį kombainą sutvarkęs savo, gal galėsi kitiems panašaus dydžio ūkiams padėti ir ant remontų pinigų susirinkti. 

Nu ant 30 ha, as manau uztektu ir daug kukliau.As pries 5-6 metus uz kombaina 15k,traktorius 12k,priekaba nauja 8k,galima deveta per pus pigiau rast,del pastato tai  galima tentini angara statyt uz kokia 10k jau nemazas iseis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 42 minutes , prancius pranešimas:

Pavydžiu ekstrasenso sugebėjimų, man tokie ūkininkaujant tikrai praverstų.

O jei rimčiau tiesiog vyksta analizė, kuri truks ilgai ir labai erzina kai be jokių skaičių ar loginių yra sakoma bus ŠŠŠŠ.

Aš esu optimistas. Yra keletas kozerių kurie manau duoda privalumų tokie kaip turiu nuosavos žemės, žemė derlinga ir t.t, turiu profesinį žemės ūkio srities išsilavinimą, turiu supratimą apie techniką, turiu traktorininko pažymėjimą ir t.t. Aš suprantu, kad vargo vakarienė bus kol išlipsiu iš "laužų", bet tikslas toks ir yra, kad per 5-10 atsistoti ant kojų ir vyresniame amžiuje turėti mėgiamą užsiėmimą.

Dviejų kėdžių viena šikna neapsėsi, arba darai verslą arba pradededi rimtai ūkininkaut, kitaip bergždžias reikalas ir negausi tu tų 7 tonų bent keletą metų tai tikrai, nebent pats agronomas esi ar planuoji samdyt. O ir keleta pirmų metų tai praktiškai  gerai butų, kad išeitum ant nulio, jei viską tik samdysi. Čia yra labai daug tokių smulkmenų kurios nematomos, bet be jų nieko nesigaus. Aš irgi pradėdamas nuo nulio galvojau, pasėjai nupjovei gavai bapkes dar europa išmeta išmokų gyvenk ir žvenk. O realiai braidau po ššš  su senais tryperiais, o pinigus matau tik kaip jie sąskatoje suvaikšto. Bet tu pabandyk, tau juk reikia viską savo kailiu patirt, kad tai suprastum :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , kesstonis pranešimas:

Nu ant 30 ha, as manau uztektu ir daug kukliau.As pries 5-6 metus uz kombaina 15k,traktorius 12k,priekaba nauja 8k,galima deveta per pus pigiau rast,del pastato tai  galima tentini angara statyt uz kokia 10k jau nemazas iseis.

Tentinis angaras manau geras variantas

Jei nepaslaptis koks kombainas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 54 minutes , prancius pranešimas:

Tentinis angaras manau geras variantas

Jei nepaslaptis koks kombainas?

Taigi jau rasiau 78 dominatorius,5 metus kuliu be dideliu investiciju,kelis guolius keiciau ,kelis dirzus,peiliukus ,pora davikliu.Be savo dar aplinkiniam nukuliu.Be savo kombaino sunku,nes reikia kulti tada kada reikia,o ne tada kai kaimynas gali.Kaip siemet kas nespejo liepa nusikulti,tai skaityk jau derliaus kokybe sugadinta..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, pukotukas pranešimas:

Na kaip jus skaiciuojete. Aš truputį virš dvidešimt seju bet pas mani ir dalis prastų žemių mažo derlingumo. Bet lieka normalei galima sakyti ką žmogus dirbi metus valdišką darbe

Netaikau konkrečiai tau, bet tokiu atveju tada, kaip prieš kelis metus su ta pačia keturtone atveža grūdus ir po cilindru kanistras, tai sekančiais metais viskas tas pats, tik kad kanistras didesnis pakabintas... bet iki to kad lieka normaliai, labai toli...

Vienam nesenam pažįstamui prieš keturis metus sakiau, kam tau reikia, turi darbą, turi laiko sau ir šeimai, tai ir gyvenk. 

Susirinko iš pažįstamų, iš giminių žemes ir dirba virš 40ha... pernai kalbam, sako nafik, varau kaip negras, šeimos nematau, nes po  darbo į darbą...  spėk ką šiemet sakė? 

Jei daryt tai su daug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, JCB pranešimas:

Netaikau konkrečiai tau, bet tokiu atveju tada, kaip prieš kelis metus su ta pačia keturtone atveža grūdus ir po cilindru kanistras, tai sekančiais metais viskas tas pats, tik kad kanistras didesnis pakabintas... bet iki to kad lieka normaliai, labai toli...

Vienam nesenam pažįstamui prieš keturis metus sakiau, kam tau reikia, turi darbą, turi laiko sau ir šeimai, tai ir gyvenk. 

Susirinko iš pažįstamų, iš giminių žemes ir dirba virš 40ha... pernai kalbam, sako nafik, varau kaip negras, šeimos nematau, nes po  darbo į darbą...  spėk ką šiemet sakė? 

Jei daryt tai su daug.

Na nežinau visur supeji nier to darbo tiek rudenį daugiau ka kol pasėjo o poto laisvesnis.ir leka normalei žiūrint koke metai tu stambus tau daugiau iseine aš mažas man mažai bet gyventi galima. Tik aš niekaip nesuprantu tu kūrė verkė kad neišeina daug darbo  o naudos nieko. Tsi jus acakyki tai kam dirbat meskit viską kaip patarė žmonėms. ir jei tik gabaliukas žemės ir lenda. Labai lengva suskaičiuoti kiek uždirba kas supranta. Ir nereikia tik pasakoti kad 200 eurų pelno lieka. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, prancius pranešimas:

Taip ir nėra normalaus atsakymo. Jei taip "hujovai" ko visko neparduodat? Kam ta kupra. Kažko nedasakot ...

Bet geriau būtų atsakymai į temą. Pvz.: žmogus pasidalino, kad naudoja mažame ūkyje Class dominator tai man buvo idomu pasiskaityti kokie tai kombainai, kiek kainuoja ir pan. O kiti tik dejuojat ir dejuojat. Čia nedejuotojų tema.

jei jami tau parduodu,ir baigiu kovą su gamta :handgestures-thumbupleft:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, pukotukas pranešimas:

Na nežinau visur supeji nier to darbo tiek rudenį daugiau ka kol pasėjo o poto laisvesnis.ir leka normalei žiūrint koke metai tu stambus tau daugiau iseine aš mažas man mažai bet gyventi galima. Tik aš niekaip nesuprantu tu kūrė verkė kad neišeina daug darbo  o naudos nieko. Tsi jus acakyki tai kam dirbat meskit viską kaip patarė žmonėms. ir jei tik gabaliukas žemės ir lenda. Labai lengva suskaičiuoti kiek uždirba kas supranta. Ir nereikia tik pasakoti kad 200 eurų pelno lieka. 

Tas kas sukurta senelių ir tėvų, ne taip lengvai ir metasi. Dirbam ką mokam ir suprantam. Viską pardavęs ir nupirkęs dvidešimt fūrų nebus taip kad tik šaibas skaičiuosi, o kiek metų reiks perprasti visą virtuvę... va tau ir atsakymai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, prancius pranešimas:

Kaip su vienu traktoriumi apsisukti. Turiu minti, kad turėti vieną traktorių su frontaliniu, kad butų grūdus kaip pakrauti, bet nežinau ką sumastyti su trašomis imti šakinį krautuvą? 

Ant 30ha tai gali net kokiam kluone pasikelt maišą,pasirišt ir tada susileist į barstyklę. Nu čia toks biudžetinis variantas be daug vargo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane 30ha ir turiu valdišką darbą. Dėl kombaino tokiam ūkiui abejoju ar verta, nebent yra kad kulti papildomai. Man kulia su NH 7m pjaunamąja, tai priekaba 56t ir sunkvežimis 11t vos spėja vežti. Asmeniškai man kombainas paskutinėje vietoje, geriau grūdams normalus sandėlis turėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, -marius- pranešimas:

Pas mane 30ha ir turiu valdišką darbą. Dėl kombaino tokiam ūkiui abejoju ar verta, nebent yra kad kulti papildomai. Man kulia su NH 7m pjaunamąja, tai priekaba 56t ir sunkvežimis 11t vos spėja vežti. Asmeniškai man kombainas paskutinėje vietoje, geriau grūdams normalus sandėlis turėti.

Dėl sandėlio pilnai sutinku, jei žemė netoli namų, tai net ir su viena priekaba galima nuo kombaino nusivežti į sandėlį, o jei į elevatorių tai ir su dviem ar trim fūrom (kurios per javapjūtę kosminius pinigus pas kosmonautus kainuoja) gali nespėti, nekalbant jau apie kainą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Agrokoncernas nepriėmė visai grūdų nes neturi kur dėti, Kauno grūdai dirba tik iki 19h, o eilės kosminės. Yra du elevatoriai 15km atstumu ir nieko gero. Per dvi dienas 30 ha nusikūliau ir susipyliau sandelyje. Ķulia po 80€/ha, tai paskaičiuoji kada man atsipirks kombainas už 15000€....

Be to pagrindinis mano nuomone dalykas yra darbo vieta, jeigu pats kulsi ir pats vežiuosi tai užtruks per ilgai. Dabar dviese vos spėjime vežioti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , -marius- pranešimas:

Agrokoncernas nepriėmė visai grūdų nes neturi kur dėti, Kauno grūdai dirba tik iki 19h, o eilės kosminės. Yra du elevatoriai 15km atstumu ir nieko gero. Per dvi dienas 30 ha nusikūliau ir susipyliau sandelyje. Ķulia po 80€/ha, tai paskaičiuoji kada man atsipirks kombainas už 15000€....

Be to pagrindinis mano nuomone dalykas yra darbo vieta, jeigu pats kulsi ir pats vežiuosi tai užtruks per ilgai. Dabar dviese vos spėjime vežioti.

Matai gerai kad tau atvažiuoja kulti be problemų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , prancius pranešimas:

Dėl sandelio pas mane du variantai.

1. Statyti ant tos pačios žemės

Viskas prie vietos

Minusas saugumas

2. Ieškoti vietos artimesniame kaime

Minusas papildomos išlaidos perkant sklypą ir atstumas kokie 5km

Pliusas saugumas ir rentabilumas

Planų daug, bet dar neatskleidei iš kur tokios lėšos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, prancius pranešimas:

Dėl sandelio pas mane du variantai.

1. Statyti ant tos pačios žemės

Viskas prie vietos

Minusas saugumas

2. Ieškoti vietos artimesniame kaime

Minusas papildomos išlaidos perkant sklypą ir atstumas kokie 5km

Pliusas saugumas ir rentabilumas

Rinkčiausi tik 1. 

Sutaupysi laiko, kuro, užteks mažesnės priekabos, turėsi 30ha kiemą. Yra priemonių saugumui. Nebent kur netoli būtų labai graži vieta, tada verta. 

Jei 2 tai - pasieškočiau apleistų pastatų, arba neapleistų nuomai. Tikrai turi būti. 

O šis tavo grandiozinis planas, kelintais turėtų būti pradėtas įgyvendinti? :happy-cheerleadersmileygirl:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, ist17 pranešimas:

Rinkčiausi tik 1. 

Sutaupysi laiko, kuro, užteks mažesnės priekabos, turėsi 30ha kiemą. Yra priemonių saugumui. Nebent kur netoli būtų labai graži vieta, tada verta. 

Jei 2 tai - pasieškočiau apleistų pastatų, arba neapleistų nuomai. Tikrai turi būti. 

O šis tavo grandiozinis planas, kelintais turėtų būti pradėtas įgyvendinti? :happy-cheerleadersmileygirl:

Labai grandioziins :) Žemė atsilaisvina 2022-09-01 tada ir pradėsiu.

Gal kas naudojotės šio žmogaus paslaugomis

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/skeletas-metalo-angaras-dvuhskatnyj-12h24-52557071.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...