Jump to content

Tehchnikos sąrašas prie 30ha


prancius

Recommended Posts

prieš 9 minutes , stapcius pranešimas:

Pusantrinis su tinkamu varikliu. Pigus galingas paprastas traktorius.  Tavo plotui pavargt nespesi su juo, greičiau savotiška atrakcija gausis. 

Gal jau tegul ilsisi tie pusantriniai, užteko man jų su mazo varikliais jaunystėje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, voras pranešimas:

Fūra gera investicija. Per darbymetį mespėsi suktis. O sandėlys palauks.

Nu man tada biški paaiškinkite.

Lyginame du variatus:

1. Traktorius su dviem pvz 16t priekabomis

2. Vilkikas su 30t puspriekabe.

Traktorinė normali priekaba kainuoja panašiai kaip gerai padėvėta puspiekabė prie vilkiko. Traktorių tai ar taip turėsiu. O jūsų siūlymas pirkti vilkiką idomus. Turėdamas dvi traktorines normalias priekabas sau padarau netoli tą patį ką padaryčiau su vilkiku bet vilkiką dar reikia papildomai pirkti.

Kažko man nesueina logika

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , prancius pranešimas:

Nu man tada biški paaiškinkite.

Traktorinė normali priekaba kainuoja panašiai kaip puspiekabė prie vilkiko. Traktorių tai ar taip turėsiu. O jūsų siūlymas pirkti vilkiką idomus. Turėdamas dvi traktorines normalias priekabas sau padarau netoli tą patį ką padaryčiau su vilkiku bet vilkiką dar reikai pirkti. Kažko man nesueina

Su vilkiku ir puspriekabe gali apskritus metus dirbt ir uždirbt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, prancius pranešimas:

Ne toks tikslas, kad fūristu dirbti. Darbo aš turiu. Tikslas susikomplektuoti, kad apsidirbti greitai savo arus su kuo mažiau rizikų

Tai ko tada kiši nagus ten kur nieko nesupranti? Man išvis kažkoks kosmosas pirkti galingą techniką vienu metu, kuri vistiek vėliau kažkuo netiks ir greičiausiai vistiek keisi. Ūkis turi augti organiškai nuo paprastų, lengvai remontuojamų agregatų ar traktorių, tokių kurių detales gali pirkti kaip bandeles maksimoje, o ne užsakinėti po dviejų mėnesių, vėliau, kai košės bus daugiau ir suprasi kaip čia viskas veikia galėsi pirkinius daryti savo nuožiūra tai ko tau reikės.

Ir šiaip gal geriau eik tu pažaisk farming simulator ten galėsi pasitikrint savo žinias kiek supranti apie ūkį

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, prancius pranešimas:

Nu man tada biški paaiškinkite.

Lyginame du variatus:

1. Traktorius su dviem pvz 16t priekabomis

2. Vilkikas su 30t puspriekabe.

Traktorinė normali priekaba kainuoja panašiai kaip gerai padėvėta puspiekabė prie vilkiko. Traktorių tai ar taip turėsiu. O jūsų siūlymas pirkti vilkiką idomus. Turėdamas dvi traktorines normalias priekabas sau padarau netoli tą patį ką padaryčiau su vilkiku bet vilkiką dar reikia papildomai pirkti.

Kažko man nesueina logika

Aš tau labai paprastai patarsiu. Perki toke technika kiek gali įkąsti. Kiek kišenę neša. Ir dirbi ir matais kas gausis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, prancius pranešimas:

Nu man tada biški paaiškinkite.

Lyginame du variatus:

1. Traktorius su dviem pvz 16t priekabomis

2. Vilkikas su 30t puspriekabe.

Traktorinė normali priekaba kainuoja panašiai kaip gerai padėvėta puspiekabė prie vilkiko. Traktorių tai ar taip turėsiu. O jūsų siūlymas pirkti vilkiką idomus. Turėdamas dvi traktorines normalias priekabas sau padarau netoli tą patį ką padaryčiau su vilkiku bet vilkiką dar reikia papildomai pirkti.

Kažko man nesueina logika

Nepadarysi tu su traktorium niekada to paties ką su fūra ir atvirkščiai.

Nebematau prasmės įrodinėt, dar ne laikas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaimynas turi 4 priekabas apynaujas mokėjo virš 10 k., už kiekvieną. Plius naudoja traktorių kurio eksplotaciniai kaštai didesni nei mašinos. Ir tuo metu traktorius gali dirbti kita darbą. Kaimynas sandėlio neturi. 

Pats naudoju iš kolegos pasiskolinta scania savivarti pirkta prieš 6 metus Švedijoje už 10k, veža 20 t. Savivartis laisvai spėja vežioti. Į sandėlį. Sandėlys varganas, bet naudotis galima 15k. 

Tai kuris variantas geresnis? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei drėgni metai geriau į elevatorių, jokių iškrovimo pakrovimo kaštų, jokių pelėsių ir vabalų, jei sausi metai norėtųsi pasandėliuot, ko gero.

Kokie bus sekantys metai?

Mano fūra su puspriekabe kainavo 21000€ jei gerai pamenu.

Rapso pakraunam 31 toną nemynę.

Dvi tokios puspriekabės ir apie sandėliavimą trumpuoju periodu nereiktų sukt galvos ant 30 ha žemės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, prancius pranešimas:

Nu jo į tokią jau gali privaryti normaliai :)

schmitz-40.jpg

O kiek apsivelia popierizmo turint ūkininkui savo vilkiką?

1. Kelių mokestis

2. Taxografo reikalai (reikia kokias nors ataskaitas teikti ar kažkur pildyti formas?)

3. Važtaraščiai? Reikai IVAZ sistemoje pildyti ?

4. Kita ???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, prancius pranešimas:

O kiek apsivelia popierizmo turint ūkininkui savo vilkiką?

1. Kelių mokestis

2. Taxografo reikalai (reikia kokias nors ataskaitas teikti ar kažkur pildyti formas?)

3. Važtaraščiai? Reikai IVAZ sistemoje pildyti ?

4. Kita ???

Ukininkui lyg 100km atstumu aplink uki tacho nereikia jungt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , voras pranešimas:

Jokių rūpesčių, mažiau baimės, daugiau ryžto.

Kalbi kaip tipinis kolūkietis, svarbu rėkt neapsimoka, nors net neskaičiavai kiek kainuoja vežti su traktorium, ką ten ir nuveži beja, nieko!

Kur čia sakiau, kad neapsimoka?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , voras pranešimas:

Užuodžiu iš tolo, popierių, ataskaitų, takografų ...:icon-smile:

Jo dar pasimelsti galima, kad orai geresni būtų :)

tiesiog bandau pasverti kas mano atveju tinka ar netinka ir kokie siurprizai laukia ... Galvojau, kas veža su savo fūrom pasakys kokie popierizmai yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, prancius pranešimas:

Jo dar pasimelsti galima, kad orai geresni būtų :)

tiesiog bandau pasverti kas mano atveju tinka ar netinka ir kokie siurprizai laukia ... Galvojau, kas veža su savo fūrom pasakys kokie popierizmai yra

Ispradziu atrode kaip sveikintina ideja kad imk daryk, bet dabar ziuriu fantazuot pradejai. Prie 30ha jeigu nera perspektyvu greit plestis, o joniski nemanau kad yra, viskas ko tau max reikia tai traktorius, barstykle ir purkstuvas, viskas, daugiau viska samdyt, striptill rapsus set kainuos dar pigiau nei paciam zeme dirbt ir set, o cia prie 30ha apie furas snekam ir sandelius :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , AS1 pranešimas:

Ispradziu atrode kaip sveikintina ideja kad imk daryk, bet dabar ziuriu fantazuot pradejai. Prie 30ha jeigu nera perspektyvu greit plestis, o joniski nemanau kad yra, viskas ko tau max reikia tai traktorius, barstykle ir purkstuvas, viskas, daugiau viska samdyt, striptill rapsus set kainuos dar pigiau nei paciam zeme dirbt ir set, o cia prie 30ha apie furas snekam ir sandelius :)

Gal kokią mintį gerą pasakytum kaip kūlimą ir vežimą tada nusamdyti ypač tokiais metais kaip šie. Su kombainu juk laiko nesutarsi jis atvažiuos kada galės, fūros tada jau kitur dirbs ...

Grįžom atgal vienu žingsniu.

Liaudis pataria, kad sandėlio neapsimoka prie tokių kiekių ir reikia suktis su priekabomis arba savo vilkiku.

Realiai viskas dėl to kaip ir aišku. Traktorius su frontaliniu, purkštuvas, barstyklė, dvi puspriekabės ir plėvelė krūvos uždengimui jei prireiktų.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, prancius pranešimas:

Ne toks tikslas, kad fūristu dirbti. Darbo aš turiu. Tikslas susikomplektuoti, kad apsidirbti greitai savo arus su kuo mažiau rizikų

Nu tai perki belarusa 82. Pora šešetonių priekabų padargus pats ssipirksi nėr brangu ir kombaina dona. Viskas. Gali eit pirkt jau ir ukininkaut 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 50 minutes , voras pranešimas:

Aš vežu su fūra, jokių papildomų rūpesčių neatsirado.

Kol eilėj stovi gali ir išsimiegoti ir pietus pasigaminti, ar šiaip kojas ištiesęs knygą paskaityti. Kam ko reikia

Bet jam max 10 fūrų per metus išvežti reikia. Pas kaimyną 300eur/dienai užsidirbt - kai pačio darbai stovi. Statistiškai grūdai pigiausi nuo kombaino. Bet už 20k angaras neišeina :twocents-mytwocents: jei savo kombainas, tai reikia kad į priekabą pasiektų išpilti + geriausia į važiuojančią, kad negaišti laiko! Bet ant didelių plotų tai rimtai geriausia ko gero.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , Vilius pranešimas:

Nu tai perki belarusa 82. Pora šešetonių priekabų padargus pats ssipirksi nėr brangu ir kombaina dona. Viskas. Gali eit pirkt jau ir ukininkaut 

Jam t150 per smarkiai krato, ką jis belaruse veiks - nėra aišku :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...